Tur Dönemini Seçiniz
Tur Kategorisi Seçiniz
Tur Takvimi İçin Tıklayın
>>> Tur Takvimi <<<
Otel veya Yer Adı
Giriş Tarihi...
Çıkış Tarihi...
Fiyat
Pansiyon
Kaç Kişi
1.Çocuk
2.Çocuk
Arkadaşlarınızla Paylaşın
4 Douro Queen ile Douro Nehir Turu9 GECE 10 GÜN | 03 Ekim
Türk Havayolları ve 4 Douro Queen Gemisi ile 9 gece 10 gün
1799.00 €
2 KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI FİYATI
Tur Programını İndir (PDF)
Tur Tarihleri
Kişi Sayısı
1. Çocuk
2. Çocuk
Turun Adı 4 Douro Queen ile Douro Nehir Turu
Ulaşım UÇAK + GEMİ
Vize

VİZE GEREKMEKTEDİR.

TUR PROGRAMI

1. Gün: İSTANBUL - LİZBON (PORTEKİZ)

06 Eyl 2016 Atatürk Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, Türk Havayolları kontuarı önünde 05.00'da buluşma. Check-in ve Pasaport işlemleri sonrası Türk Havayolları'nın TK 1755 nolu seferi ile saat 07.35'de Lizbon'a haraket. Yerel saat ile 10.30'da Lizbon'a varış. Havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile otelimize transfer. Odaların dağılımı sonrası serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra düzenleyeceği Lizbon şehir turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.


2. Gün: LİZBON - VİLA NOVA DE GAİA/PORTO

07 Eyl 2016 Kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemleri ve Vila Nova De Gaia/Porto limanında demirli gemimize transfer.  Saat 16.00’da gemimize check-in ve kabinlere yerleşme. Akşam yemeği öncesi ilk gecemizde gemide ''Hoş Geldiniz Kokteyl'i'' olacak.


3. Gün: VİLA NOVA DE GAİA/PORTO - PİNHAO

08 Eyl 2016 Kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Lamego turuna katılabilirler. Lamego şehir turunda; tarihi Lamego evleri, şehir meydanı, şehir müzesi ve katedrali görülecek yerler arasındadır. Serbest zamanınızda bölgenin en ünlü şaraplarından biri olan Raposeira şarabını denemenizi tavsiye ederiz. Tur sonrası gemimiz ile Pinhao'da buluşma. Akşam arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği lokal bir şarap üreticisinde Şarap tadımı ve akşam yemeği turuna katılabilirler (Quinta Avessada).


4. Gün: VEGA TERRON

09 Eyl 2016 Öğle yemeği sonrası ekstra Figueira De Castelo Rodrigo turu için hareket ediyoruz. 16.yy'dan kalma duvarları ve dar sokakları ile ünlü bu kasabayı gezdikten sonra akşam yemeği için gemimize dönüyoruz. Bu gece gemimiz Vega Terron limanında demirli kalacak.


5. Gün: VEGA DE TERRON - SALAMANCA (İSPANYA) - BARCA D’ALVA

10 Eyl 2016 Kahvaltı sonrası arzu edenler ekstra, UNESCO Dünya Kültür Mirası listesinde bulunan, İspanyanın Castilla y Leon bölgesinde yer alan Salamanca turuna katılabilirler (Öğle Yemekli). Burada yapacağımız tur esnasında, Tarihi Salamanca Üniversitesi, Çift Kuleli Katedral,  St. Martin Kilisesi, 15. yüzyılda inşa edilmiş olan Deniz Kabuğu Evi ve Plaza Mayor meydanı görülecek yerler arasındadır. Şehirdeki serbest zamanınızda küçük cafelerden birinde İspanyol mezeleri olan Tapasları denemenizi tavsiye ederiz.

Serbest zaman sonrası Flamenco Show izleme fırsatınız olacak. Daha sonra gemimizin bulunduğu Barca D'Alva'ya hareket. Bu gece gemimizde Portekiz BBQ gecesi düzenlecektir.


6. Gün: CAİS ESPİNHO - REGUA

11 Eyl 2016 Kahvaltı sonrası arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Şarap Tadımı yapmak ve Şarap Müzesini gezmek üzere Pinhao kasabası yakınlarındaki Quinto Do Seixo turu ve Mateus Sarayı & bahçeleri turuna katılabilirler. Bu turda muhteşem Douro nehri ve üzüm bağları manzarasını yaşayabileceksiniz. Dileyenler Douro Şarap müzesini de gezebilirler (giriş ücreti hariç). Mateus sarayı ve bahçeleri, Villa Real şehri yakınlarında ‘’Tras-os-Montes’’ bölgesinde yer almaktadır. Bu tur esnasında, Mateus roze şarabı ile 18.yy dönemine ait bu muhteşem saray arasındaki bağı kurma fırsatınız olacak. Tur sonrası Regua'daki gemimize dönüş. Bu gece gemimizde yerel folklor gösterisi düzenlenecektir. Gemimiz bu gece Regua limanında demirli kalacak.


7. Gün: REGUA - VİLA NOVA DE GAİA/PORTO

12 Eyl 2016 Kahvaltı sonrası arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Douro müzesini ziyaret edebilirler. Öğleden sonra Vila Nova de Gaia'ya hareket. Bu gece gemide Veda Yemeği ve Fado gecesi düzenlenecektir. Gemimiz Vila Nova de Gaia/Porto limanında demirli kalacak.


8. Gün: VİLA NOVA DE GAİA/PORTO

13 Eyl 2016 Kahvaltı sonrası arzu edenler ekstra Porto şehir turuna katılabilirler. Bu tur esnasında; Porto’nun 16. yüzyıl ağırlıklı mimarisi, Barok tarzda inşa edilmiş kiliseleri ve Gustav Eiffel tarafından inşa edilmiş muhteşem demir köprüsü görülecek yerler arasındadır. Turumuz lokal bir üreticide Şarap Tadımı imkanı ile son bulacak. Tur sonrası gemimize dönüş ve öğle yemeği. Yemek sonrası arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Guimaraes turuna katılabilirler. Bu tur esnasında 2012 yılında Avrupa'nın Kültür Başkenti seçilen Guimaraes'in Unesco Dünya Kültür Mirası listesine girmiş eski şehir meydanı, ortaçağ Guimaraes kalesi ve otantik sokaklar görülecek yerler arasındadır. Gemimiz Vila Nova de Gaia/Porto limanında demirli kalacak.


9. Gün: VİLA NOVA DE GAİA/PORTO - LİZBON

14 Eyl 2016 Kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemleri ve Lizbon'a transfer. Otel'e check-in işlemleri sonrası serbest zaman. Geceleme otelimizde.


10. Gün: LİZBON - İSTANBUL

15 Eyl 2016 Kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemleri ve Lizbon Havalimanına transfer. Check-in ve Pasaport işlemleri sonrası Türk Havayolları'nın TK 1756 nolu seferi ile saat 11.30'da İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 18.05'de varış ve turumuzun sonu.


Tura Dahil Olan Hizmetler

• Türk Havayolları ile İstanbul - Lizbon - İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti
• Lizbon'da 2 gece 1.sınıf otel'de oda&kahvaltı konaklama
• Lizbon-Porto-Lizbon arası transfer
• *(4*+) DLX Nehir gemisinde, 7 gece tam pansiyon konaklama (tam pansiyon dâhilinde ki servis gemiye biniş günü akşam yemeği ile başlayıp, gemiden iniş günü sabah kahvaltısı ile son bulmaktadır)
• Hoş Geldiniz Resepsiyonu ve Yemeği, Kaptan'ın Gala Gecesi Yemeği
• Geleneksel Portekiz BBQ gecesi
• Geleneksel Portekiz Folklor ve Fado gecesi
• Gemi konaklaması esnasında akşam yemeklerinde alınacak hafif içecekler ve Yerel şaraplar
• Programda belirtilen Havalimanı-Otel // Gemi-Havalimanı transferleri
• Tecrübeli Türkçe Rehberlik Hizmeti
• Havalimanı ve liman vergileri

Tura Dahil Olmayan Hizmetler

• Gemideki alkollü ve alkolsüz tüm içecekler
• Gemi Personel Bahşişleri (gecelik kişi başı 11 Euro’dan hesaplanarak toplamda kişi başı 77 Euro oda hesabınıza eklenecektir)
• Gemi veya rehber tarafından organize edilecek tüm ekstra turlar
• Yurtdışı çıkış fonu
• Schengen vizesi

FİYAT TABLOSU

Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. Çocuk
03.10.2019 4* OTELLER + 4* DLX DOURO QUEEN GEMİ1799.00 €2698.00 € 1799.00 €0 - 2 Yaş 300.00 €
3 - 12 Yaş 1699.00 €
-

VİZE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı


İlginizi Çekebilecek Diğer Fırsatlar
1199.00
18.04.2019
7 GECE 8 GÜN
UÇAK + GEMİ
1299.00
02.05.2019
6 GECE 7 GÜN
UÇAK + GEMİ
2549.00
25.07.2019
11 GECE 12 GÜN
UÇAK + GEMİ