1. Gün: İSTANBUL- FRANKFURT

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Türk Havayolları  Kontuarı önünde saat 06:00 buluşma  . Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile saat 08:20 Frankfurt'a hareket saat 10:40 varış. Varışı takiben özel otobüslerimiz ile yapılacak panoramik şehir turunda göreceğimiz yerler arasında Paulskirche, Maintower, Gothenin Evi, Aziz Paul Kilisesi, Eisener Steig ve Römer yer alıyor. Ardından otele yerleşme ve geceleme otelimizde.

2. Gün: FRANKFURT- KÖLN- FRANKFURT

Sabah kahvaltısının ardından Köln Şehri'ne özel otobüslerimiz ile transfer oluyoruz yaklaşık 2 saatlik yolculuk sonrası Panoromik  köln şehir turuna başlıyoruz . Şehir turumuzda Gotik Katedrali, alışveriş caddeleri ve Rhein Nehri Köln’de görülecek yerler arasındadır .Serbest zaman tur sonrası  Frankfurt otelimize dönüş .Geceleme otelimizde.

 

3. Gün: FRANKFURT - NÜRNBERG ( 223 km )

Güne kahvaltıyla başlıyor ve özel otobüslerimizle Nürnberg’e doğru yola çıkıyoruz. Nürnberg;Tarihsel olarak önemli bir şehirdir. II. Dünya Savaşı öncesi kalabalık Nazi mitinglerinin yapıldığı Nürnberg Meydanı, Hitler’in ve birçok savaş suçlusunun yargılandığı ünlü Nürnberg mahkemeleri, şehri çevreleyen tarihi surlar, St.Lorenz Katedrali, Ressam Albert Dürer’in kaldığı ev,Kaiserburg Şatosu göreceğimiz önemli yerler arasında.Ardından otele yerleşme ve geceleme otelimizde.

4. Gün: NÜRNBERG - İSTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Rehberimizin bildireceği saatte otel ‘de buluşma ve  özel otobüslerimiz ile havalimanına transfer vebilet ve bagaj işlemleri sonrasında Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile saat 18:40’da  İstanbul'a hareket  saat 22:30 Atatürk Havalimanı’na  varış ve  turumuzun sonu

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  *  Türk Havayolları  ile Atatürk Havalimanı hareketli  ekonomik    sınıf  uçak  biletleri
  *  Belirtilen otellerde toplam 3 gece oda+ kahvaltı konaklama
  *  Panoromik  şehir turları
  *  Tüm transferler
  *  Turkce rehberlik servisleri
  *  Yerel vergiler

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

*    Vize Masrafları 125€ ( yeşil pasaporta vize istenmemektedir)
*    Yurtdışı Cıkış fonu 15 tl
*    Zorunlu seyahat ve sağlık sigortası (15 €)
*    Öğle ve akşam yemekleri ve içecekler
*    Özel tüm harcamalar

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:
  08 Temmuz
  Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. Çocuk
  08.07.20223*** OTEL639,00 €759,00 € 639,00 €0 - 2 Yaş 150,00 €
  3 - 12 Yaş 629,00 €
  -

  1.Ek Bilgiler

  2.İptal Şartları

  3.Vize Bilgileri

  VİZE GEREKMEKTEDİR..OFİSİMİZ İLE İRTİBATA GEÇİNİZ