Tur Dönemini Seçiniz
Tur Kategorisi Seçiniz
Tur Takvimi İçin Tıklayın
>>> Tur Takvimi <<<
Otel veya Yer Adı
Giriş Tarihi...
Çıkış Tarihi...
Fiyat
Pansiyon
Kaç Kişi
1.Çocuk
2.Çocuk
Arkadaşlarınızla Paylaşın
Almanya Romantik Yol Turu7 GECE 8 GÜN | 18 Nisan
Türk Havayolları ile 7 gece 8 gün
759.00 €
2 KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI FİYATI
Tur Programını İndir (PDF)
Tur Tarihleri
Kişi Sayısı
1. Çocuk
2. Çocuk
Turun Adı Almanya Romantik Yol Turu
Ulaşım TÜRK HAVAYOLLARI İLE
Vize

VİZE GEREKMEKTEDİR..YEŞİL PASAPORTA VİZE YOK..DETAYLAR İÇİN OFİSİMİZ İLE İRTİBATA GEÇİNİZ

TUR PROGRAMI

1. Gün: ISTANBUL – FRANKFURT – HEIDELBERG ( REN VADİSİ )

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde THY kontuarı önünde rehberimiz ile  saat 06.00'da buluşuyoruz.. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayolları'nın TK 1587 sefer sayılı uçağı ile saat 08.15'te Frankfurt'a hareket ediyoruz.. Almanya saati  ile 10.35'te Frankfurt'a varış.Pasaport ve gümrük işlemleri sonrasında alanda bizleri  bekleyen otobüsümüz ile panoramik Frankfurt şehir turu için havaalanından ayrılıyourz.Yaklaşık 30 dk sonrasında şehir turumuz başlıyor.Şehir turumuz esnasında; Almanya anayasasısın şekillendirilmesinde buyuk rol oynayan Frankfurter Paulskirche (St Paul’s Church).200 mt  yüksekliği ile Frankfurtun en yuksek noktası  Maintower, Dünyaca ünlü şair ve yazar Gothe'nin Evi, Aziz Paul Kilisesi göreceğimiz yerler arasındadır.Şehir turu sonrasında binlerce yıldır su ulaşım yolu olarak kullanılan Ren nehri kıyısında muhteşem güzellikteki Ren vadisi ni ve vadinin en güzel şehirlerinden biri olan Heidelberg i  göreceğiz.Tur bitiminde Ren bölgesindeki otelimize yerleşme.Konaklama otelimizde.


2. Gün: HEİDELBERG – WÜRZBURG – WEIKERSHEIM – ROTHENBURG

Sabah kahvaltı sonrası zevkli bir güne başlıyoruz.Bu gün 3 farklı şehri göreceğiz.İlk durağımız otelimize 80 km mesafede bulunan  Würzburg şehri olacak. Bavyera eyaletinin kuzeyinde yer Würzburg şehrine varışı takiben yapacağımız şehir turumuzda, Kraliyet Sarayını,Würzburg katedralini,Marienberg kalesini göreceğiz. Ardından ortaçağ Almanya sı nın en güzel şatolarına ve kalelerine sahip Weikersheim Kasabası nı ziyaret edeceğiz.Buradaki weikersheim  şatosu yapısı ve bahçesi ile sizleri büyüleyecek.Turumuz sonrası günümüzün son durağı olan Rothenburg a hareket ediyoruz. 1803 yılına kadar Özgür İmparatorluk şehri olan Rothenburg, Tauber nehri kenarındaki platonun üzerine kurulmuştur.Şehir Nazi Almanyasın da bile güzelliği ile özel bir öneme sahip olmuştur.Rothenburg şehir turu sonrası alış veriş için serbest zaman veriyoruz.Serbest zaman sonrası ise otelimize transfer.Konaklama otelimizde. 


3. Gün: ROTHENBURG – DİNKELSBÜHL – NORDLINGEN – AUGSBURG

Sabah kahvaltı sonrası Rothenburg şehrine 45 km mesafede bulunan  Dinkelsbühl şehrinine hareket ediyoruz.8 yy da kurulan bu şehir tarihsel olarak ticaret yollarının kesiştiği terde olması sebebiyle önemini her dönem korumuştur.Şehir de yapacağımız şehir turunda Marktplatz meydanı ve kahverengi pervazlı pencereleri ile muhteşem fotoğraf kareleri sunan Bavyera evlerini ve Aziz George katedralini göreceğiz.Tur sonrası Nördlingen şehrine hareket.Kısa bir yolculuk sonrasında ulaşacağımız Nördlingen şehri tarihi ortaçağ surlarını hala korumakta.Gotik yapıdaki St Georgkriche şehir turunda göreceğimiz yerlerden biri olacak.Turumuz sonrası bugünün son durağı olan Augsburg şehrine devam ediyoruz.Augsburg a varışı takiben yapacağımız şehir turumuzda is Aziz Anna Manastırını, Aziz Mary Katedralini ve Aziz Afra Kilisesi ni göreceğiz.Konaklamamız Augsburg şehrindeki otelimizde..


4. Gün: AUGSBURG (MÜNİH & SALZBURG)

Sabah kahvaltısı sonrası ekstra turumuza katılmayacak konuklarımız için serbest  zaman..Bugün sizler için ekstra olarak  Münih & Salzburg turu nu organize ettik.Turun katılım ücreti 70 € dur.Ekstra turumuz da Ausburg şehrine 80 km mesafede bulunan Münih günün ilk durağı olacak.Mühih şehrine varışı takiben yapacağımız şehir turunda ise sırası ile 1972 yılı Olimpiyatlarına ev sahipliği yapmış olan Olimpiyat köyünü,BMW binasını,Karl Platz ı,Fraunkrishe yi,Türk mahallesini ve Marien Platz ı göreceğiz.Şehir turu sonrası alış veriş için serbest zaman verilecektir.Tur sonrası Salzburg a hareket.140 km lik keyifli bir yolculuk sonrasında Avusturya nın Salzburg şehrine varıyoruz.Salzach nehrinin ikiye ayırdığı bu şirn ve küçük şehirde Mirabel Sarayı nı ve Mozartın doğup büyüdüğü evi ,Salzburg Katedralini göreceğiz.Salzburg da da alış veriş yapmanız için serbest zamanınız olacak.Tur sonrası otelimize dönüş.Konaklama Augsburg da otelimizde.


5. Gün: AUGSBURG – FÜSSEN

Sabah kahvaltısı sonrası  Füssen'e hareket.Yaklaşık 100 km sürecek yolculuğumuz sonrası Füssen e varıyoruz.Varışı takiben yapılacak şehir turunda Disneyland ın ünlü kalesi nin orjinali  Neuschwanstein şatosunu ziyaret edeceğiz.1869 yılında yapılan bu şatoda yapacağımız gezi sonrası ise Alplerin eteklerine kurulu Füssen şehrine dönüyoruz.Forggensee  gölünün kenarında bulunan şehir de ki güzellikler sizleri büyüleyecek.Turumuz sonrası otelimize yerleşme.Konaklama otelimizde.


6. Gün: FUSSEN – BODENSEE GÖLÜ

Sabah kahvaltı sonrası Konstanz gölü olarak da bilinen Almanya,İsviçre ve Avusturya arasında ki Bodensee gölüne hareket ediyoruz.Orta Avrupa'nın 2. Büyük gölü olarak bilinen Bodensee de yapacağımız tur sonrası Bodenseekreis  şehrinde ki otelimize yerleşiyoruz.Burada ki doğal güzelliklere doyamayacaksınız.Konaklama otelimizde. 


7. Gün: BODENSEE GÖLÜ ( ZÜRİH & BERN )

Sabah kahvaltısı sonrası ekstra turumuza katılmayacak yolcularımız için  serbest zaman. Bugün sizler için Zürih&Bern ekstra turunu organize ettik.Tura katılım ücreti 65 eurodur.Turumuz Bodensee gölüne 140 km mesafededir.Günün ilk durağı olan İsviçre nin Zürih kentinde varışı takiben yapacağımız turumuzda şehir merkezi Lindenhof, Zürih gölü, saat kulesi ve şehrin katedrali görülecek yerler arasındadır.Şehir turu sonrası alış veriş için serbest zaman.Tur sonrası Bern e hareket.İsviçre nin 4.büyük şehri olan Bern e varışı takiben yapılacak olan şehir turumuzda ise Gotik katedral, Bundeshaus belediye evi, Barengraben denen ayı çukuru, Albert  Einstein evi görülecek yerler arasındadır.Tur sonrası ise otelimize dönüş.Konaklama otelimizde.


8. Gün: BODENSEE GÖLÜ – STUTTGART – İSTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman 12.00 da odaların boşaltılması ve  Stuttgart havalimanına transfer. Keyifli bir yolculuk sonrasında  alışverişimizden sonra Stuttgart havalimanına varış. Türk Havayolları'nın TK 1706 seferi ile saat 18.55'te İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 22.45'te İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.


Tura Dahil Olan Hizmetler

*Türk Havayolları ile İstanbul – Frankfurt / Stuttgart -İstanbul parkurunda uçak bileti
* Havalimanı vergileri
* 3*/4* otellerde oda kahvaltı konaklamalar
*Alan/otel/alan transferleri
* Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri
*Frankfurt, Ren Vadisi, Heidelberg, Würzburg, Wikersheim, Rothenburg, Augsburg, Fussen ve Bodensee panoramik şehir turları
*Profesyonel rehberlik ve asistanlık hizmetleri.

Tura Dahil Olmayan Hizmetler

*Vize ücreti, servis bedeli ( 120 Euro )
*Zorunlu sigorta ücreti (15 Euro)
*Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
* Yurt dışı çıkış harcı bedeli
* Müze ve ören yerleri girişleri
* Rehber ve şoför tipleri

FİYAT TABLOSU

Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. Çocuk
18.04.2019 3*** Ve 4**** OTELLER759.00 €959.00 € 759.00 €0 - 2 Yaş 150.00 €
3 - 12 Yaş 749.00 €
-

VİZE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı


İlginizi Çekebilecek Diğer Fırsatlar
769.00
11.03.2019
3 GECE 4 GÜN
499.00
05.04.2019
3 GECE 4 GÜN
TÜRK HAVA YOLLARI İLE
759.00
18.04.2019
7 GECE 8 GÜN
TÜRK HAVAYOLLARI İLE