Tur Dönemini Seçiniz
Tur Kategorisi Seçiniz
Tur Takvimi İçin Tıklayın
>>> Tur Takvimi <<<
Otel veya Yer Adı
Giriş Tarihi...
Çıkış Tarihi...
Fiyat
Pansiyon
Kaç Kişi
1.Çocuk
2.Çocuk
Arkadaşlarınızla Paylaşın
Amsterdam Turu Onur Havayolları ile3 GECE 4 GÜN | 14 Haziran
Onur Havayolları ile 3 gece 4 gün
0.00
2 KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI FİYATI
Tur Programını İndir (PDF)
Tur Tarihleri
Kişi Sayısı
1. Çocuk
2. Çocuk
Turun Adı Amsterdam Turu Onur Havayolları ile
Ulaşım
Vize

VİZE GEREKMEKTEDİR.

TUR PROGRAMI

1. Gün: İSTANBUL- AMSTERDAM

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinden yapılacak uçuşumuz için uçuştan  2 saat önce havalimanında olmanız gerekmektedir. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Onur Havayolları’nın 8Q 371 tarifeli seferi ile saat 11:15’de Amsterdam’a hareket. Saat 14:00’da varış. Otele serbest  transfer. Geceleme otelimizde.


2. Gün: AMSTERDAM

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman ve tüm gün Amsteramın tadını çıkarta bilirsiniz.Geceleme Otelimizde.
Dileyen misafirlerimiz alışveriş yaparak,dileyen misafirlerimiz ise Amsterdamın Kanalları dolaşıp, Bloemen market çiçek pazarını ve Albert Cuypstraat pazarını ziyaret ederek, Magere Brug Köprüsü’nü görüp akşam üzeri Vondelpark’ta dinlenerek günleri tamamlaya bilirler.


3. Gün: AMSTERDAM

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman ve tüm gün Amsteramın tadını çıkarabilirsiniz.Geceleme Otelimizde.
Dileyen misafirlerimiz Amsterdamın renkli sokaklarında gezerek veya güzel cafelerde oturarak vakit geçirebilirler,dileyen misafirlerimiz ise Şehirin kalbi olan Dam meydanın eşsiz görkemliği ve Yeldegirmenlerini görüp gezme fırsatı bulabilirler.


4. Gün: AMSTERDAM - İSTANBUL

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından saat 10:00'da odaların boşaltılması ve serbest zaman. Havalimanına serbest transfer. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Onur Havayolları 8Q 372 tarifeli seferi ile saat 14:55'de İstanbul Atatürk Havalimanı'na uçuş. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından yerel saat ile 19:25’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.


Tura Dahil Olan Hizmetler

• Onur Havayolları tarifeli seferi ile istanbul - Amsterdam - İstanbul gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
• Amsterdam'da 3 gece 4 gün belirtilen veya benzeri otellerde oda-kahvaltı (3 continental kahvaltı) konaklama
• Havalimanı ve güvenlik vergileri
• Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortası)
• KDV dahildir

Tura Dahil Olmayan Hizmetler

• Türkçe rehberlik hizmeti
• Havalimanı / Otel / Havalimanı transferleri
• Amsterdam panoramik şehir turu
• Vize ücreti,servis bedeli 120 EURO (Vize için gerekli evrakları lütfen isteyiniz.) Her türlü kişisel harcamalar ve otel extraları. Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)
• Müze ve ören yerleri girişleri
• Yukarıda ve programda dahil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet
• SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Seyahat iptali nedeniyle tazminat başvurularında uygulanacak sigortalı katılım payı (muafiyet) vize ile ilgili iptallerde % 25, diğer hallerde %18 oranındadır.Teminat detayları sigorta şartnamesinde yer almaktadır.. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır.

FİYAT TABLOSU

VİZE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı


İlginizi Çekebilecek Diğer Fırsatlar
499.00
29.12.2019
7 GECE 8 GÜN
499.00
29.12.2019
4 GECE 5 GÜN
439.00
15.01.2020
7 GECE 8 GÜN
PEGASUS HAVAYOLLARI İLE