Tur Dönemini Seçiniz
Tur Kategorisi Seçiniz
Tur Takvimi İçin Tıklayın
>>> Tur Takvimi <<<
Otel veya Yer Adı
Giriş Tarihi...
Çıkış Tarihi...
Fiyat
Pansiyon
Kaç Kişi
1.Çocuk
2.Çocuk
Arkadaşlarınızla Paylaşın
Bangkok Phuket Turu Her Pazar İstanbul Hareket7 GECE 8 GÜN | 17 Mart
Mahan Air Havayolları ile 7 gece 8 gün
0.00
2 KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI FİYATI
Tur Programını İndir (PDF)
Tur Tarihleri
Kişi Sayısı
1. Çocuk
2. Çocuk
Turun Adı Bangkok Phuket Turu Her Pazar İstanbul Hareket
Ulaşım
Vize

VİZE GEREKMEMEKTEDİR.

TUR PROGRAMI

1. Gün: 1,2.GÜN İSTANBUL - BANGKOK

İstanbul’dan 10.15 hareket ile tahran aktarmalı olarak, ertesi gün sabah 07.25 Bangkok'a varisimizi takiben, hotele giriş saati olan 14.00’a kadar, zamanımızı değerlendirmek icin extra thai sağlık masajı opsiyonu ve ardından özel aracımız ile yapılacak olan Bangkok panoramik şehir turunda Altın Buddha tapınağı, Uyuyan Buddha tapınağı, çiçek pazarı, cin mahallesi,parlemento binası, demokrasi anıtı görülecek yerlerden bazılarıdır. Bu turumuz esnasında hem Bangkok’un egzotik güzelliğini hem de Tayland’ı derinden etkileyen Budizmi daha yakından tanıma fırsatımız olacaktır.
Tur bitimini takiben otelimize transfer.
Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz extra BANGKOK KANALLAR Turuna (40 USD) katılabilirler. Bu turumuzda Bangkok’un meşhur su kanallarında tekneler ile yapacağınız gezinti unutulmaz anılara sahip olmanızı sağlayacaktır.
Akşam,extra SEA FOOD RESTAURANT ve PATPONG GECE PAZARI TURU.(20 USD)
'' EGER YUZUYORSA BIZDE VARDIR! '' Sloganı ile bizleri karşılayan bu görkemli restoranda vardığımızda, Önce bu 2000 kişilik büyük restoranın MARKET bölümünden seçiğimiz deniz mahsulleri ve tropikal meyve, sebzeleri satın alıp,
Masamıza oturduğumuzda, her biri deniz mahsulleri konusunda uzman görevlilere seçtiğiniz yiyeceklerin nasıl pişirileceği ve servis edileceğini soyluyoruz. Afiyet olsun... Yemeğin ardından dünyaca ünlü tüm markaların taklit ürünlerininin bulunduğu Gece Pazarında alışveriş yapabilirsiniz. Geceleme otelinizde.


3. Gün: BANGKOK

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Arzu edenler 07.30 hareket ile extra CNN Televizyonunun jeneriklerine giren dünyaca ünlü Yüzen Çarşı turuna (50 USD) katılabilirler, Hindistan Cevizi çiftliği, meşhur Tik ağacı atölyesi ve dar kanalların içinde yerel köylülerin el emeklerinin satıldığı yerlerden alışveriş yapma imkânı bulabilirler.
Aksam 18.30 hareket ile extra SIAM NIRAMIT SHOW (60 USD)... Büyük Siam Krallığı döneminden essiz sahneler ve özellikle cennetin anahtarına ulaşmak için yapılan o muhteşem festival görüntüleri ile büyüleneceksiniz.  Geceleme otelinizde.


4. Gün: PHUKET

Sabah kahvaltısından sonra Otelden Check-out işlemleri sonrası özel aracımız ile hotelden ayrılış…
Bangkok havalimanına transfer…
Tarifeli sefer ile ara ucusunuz…
Phuket’e varışımızı takiben özel aracimiz ile otelimize transfer.
Akşam arzu eden misafirlerimiz extra olarak 18.00’da düzenlenecek olan Acik bufe aksam yemekli Fantasea Show Turu’na (80 USD) katılabilirler.Geceleme otelinizde.


5. Gün: PHUKET

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz extra olarak  07.30 hareket ile yapılacak öğle yemekli James Bond Adası ve Kano gezintileri Turuna (80 USD) katılabilirler. Otantik tekneler ile James Bond Adasına yapacağımız yolculuğumuz esnasında dünyanın en güzel jeolojik yapılarından olan kaya adacıklarını görme fırsatına sahip olacağız. Adaya varışımızı takiben James Bond filminin çevrildiği yerleri görme ve alışveriş yapma imkânını da bulacağız. Dönüş esnasında deniz ürünleri restoranında öğle yemeği yiyeceğiz. Tur sonrası otelimize dönüş. Geceleme otelinizde.


6. Gün: PHUKET

Sabah kahvaltısından sonra dileyen misafirlerimiz icin extra 07.30 hareket ile tam günlük öğle yemekli (VIP) Phi Phi Adası Turu (80 USD) yapılacaktır… Geceleme otelinizde.


8. Gün: 7,8.GÜN PHUKET - BANGKOK - İSTANBUL

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Otelden Check-out işlemleri sonrası dileyen misafirlerimiz için extra 10.00 hareket ile Fil Safarisi (50 USD)
Öğleden sonra özel aracımız ile Phuket havalimanına transfer ve Bangkok uçuşunu takiben, yine tahran aktarmalı 21.30 hareketli İstanbul ucusunuz…
İstanbul’a 08.50 varis ile Turumuzun sonu…


Tura Dahil Olan Hizmetler
Tura Dahil Olmayan Hizmetler

FİYAT TABLOSU

VİZE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı


İlginizi Çekebilecek Diğer Fırsatlar
699.00
03.02.2019
6 GECE 8 GÜN
799.00 $
03.02.2019
5 gece 8 gün
Türk Havayolları
499.00
06.02.2019
6 gece 8 gün