Tur Dönemini Seçiniz
Tur Kategorisi Seçiniz
Tur Takvimi İçin Tıklayın
>>> Tur Takvimi <<<
Otel veya Yer Adı
Giriş Tarihi...
Çıkış Tarihi...
Fiyat
Pansiyon
Kaç Kişi
1.Çocuk
2.Çocuk
Arkadaşlarınızla Paylaşın
Bangkok Phuket Turu Qatar Air ile8 GECE 9 GÜN |
Qatar Air Havayolları ile 8 gece 9 gün
0.00
2 KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI FİYATI
Tur Programını İndir (PDF)
Tur Tarihleri
Kişi Sayısı
1. Çocuk
2. Çocuk
Turun Adı Bangkok Phuket Turu Qatar Air ile
Ulaşım
Vize

VİZE GEREKMEMEKTEDİR.

TUR PROGRAMI

1. Gün: İSTANBUL-DOHA

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali Gezigen Turizm kontuarında saat 12:30’da buluşma. (Münferit kalması durumunda havalimanı buluşması olmayacaktır.) Pasaport, bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Qatar Havayolları QR242 tarifeli seferi ile saat 15:00’te Doha'ya hareket. Saat 19:10’da  Doha'ya varış ve uçak değiştirme.


2. Gün: DOHA – BANGKOK

Qatar Havayolları QR830 tarifeli seferi ile saat 20:50’de Bangkok'a uçuş ve yerel saat ile sabah 07:20’de Bangkok'a varış. 1872'den beri Tayland’ın başkentidir. I.Rama tarafından Chao Phraya Nehri’nin deltasına kurulan şehri, yine aynı nehir ikiye böler. Chao Phraya Nehri ve şehrin içinden geçen irili ufaklı diğer birçok kanal sebebiyle Bangkok’a “Doğu’nun Venedik’i” denilmektedir. Bangkok'a varışımızın ardından havalimanında bekleyen aracımız ile yapacağımız panoramik Bangkok şehir turunda; 46 metre uzunluğu ve 15 metre yüksekliği ile Uyuyan Buda, Altın Buda, Oturan Buda, Parlamento Binası, Demokrasi Meydanı, Kraliyet Caddesi ve Devlet Konukevi (Eski Parlamento) görülecek yerler arasındadır. Arzu eden misafirlerimiz ekstra Bangkok Kanallar turuna katılabilirler. Turumuzun ardından otelimize transfer, odalara yerleşme ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Sea Food Market ve Pat-Pang Gece Pazarı turuna katılabilirler. Sea Food Market'de günlük olarak getirilen deniz ürünlerinden seçip, istediğiniz gibi pişirterek akşam yemeğinizi burada alabilirsiniz. Ardından Bangkok’un en meşhur pazarı olan ve şehre gelen her turistin mutlaka ziyaret ettiği Çin ve Tayland stili ürünleri ve ayrıca ünlü markaların taklit ürünlerinin bulunduğu Pat-Pong Gece Pazarında serbest zaman. Pazarlık yapmayı ihmal etmeyiniz. Turumuzun ardından otelimize transfer ve geceleme otelimizde.
SEA FOOD RESTORANT TRANSFERİ VE PAT PONG GECE PAZARI TURU 700 BAHT (02-12 YAŞ 450 BAHT)


3. Gün: BANGKOK

Sabah kahvaltısının ardından alışveriş ve çevre gezileriniz için tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği meşhur Yüzen Çarşı turuna katılabilirler. Bu turumuzda Bangkok dışına çıkılarak, önce bir Hindistan cevizi çiftliği gezdikten sonra Uzakdoğu’nun Venedik’i diye adlandırılan, yüzlerce su kanalının arasında kurulan köylerin içinden özel teknemiz ile geçerek Yüzen Çarşı’nın bulunduğu bölgeye geliyoruz. Bu bölge turizme açılmadan önce de yörede yaşayan köylü halk çevrenin taşıt trafiğine müsait olmaması sebebiyle küçük kanoları vasıtasıyla kanallardan geçerek burada kurdukları pazarda el emekleriyle yaptıkları hediyelik eşyaları, kendi yetiştirdikleri yöresel meyve ve sebzeleri satmaktadırlar. Yüzen Çarşı’da bir müddet alışveriş molası verdikten sonra Tayland’da çok fazla miktarda yetiştirilen ve ihraç maddesi olan meşhur Teak Ağacı atölyesini gezerek buradaki mobilyaların ve hediyelik eşyaların yapımından satımına kadar geçen süreci görme imkânı bulacaksınız. Tek parça ağaçtan yapılan muhteşem eserlere hayran kalacaksınız. Ayrıca buradaki dükkândan alışveriş imkânı da bulacaksınız. Turumuzun ardından otelimize transfer ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Siam Niramit Show turuna katılabilirler. Siam Niramit Showda, yüzlerce kişilik kadrosu, göz alıcı ses ve ışık gösterileri ile size nefis bir dans gösterisi sunacaklar. Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
YÜZEN ÇARŞI TURU 1200 BAHT (02-12 YAŞ 900 BAHT)
SİAM NİRAMİT SHOW 1400 BAHT (02-12 YAŞ 1000 BAHT)


4. Gün: BANGKOK

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Rice Barge ve Bangkok Kanalları Turuna katılabilirler. Bangkok şehrinin en otantik görüntüleri ile dolu bu gezide nehir ve kanal hayatını çok değişik bir yaşam tarzıyla göreceğiz. Gezi esnasında Bangkok kanallarındaki zengin ve fakir hayatların iç içe görebilme imkânı. Ayrıca Tanbui Bölgesi'ndeki kraliyet teknelerinin yer aldığı deniz müzesini nehirden görüp bir tapınak önündeki balıkları besleyeceğiz. Ardından eski mavmalardan yapılmış teknemizde meyve ve kokteyl eşliğinde hoşça vakit geçirip, Bangkok’taki en güzel manzarayı yerel kokteyllerde yaşama şansına sahip olacağız. Turumuzun ardından otele transfer ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

RICE BARGE VE BANGKOK KANALLARI TURU 1300 BAHT (02-12 YAŞ 850 BAHT)


5. Gün: BANGKOK – PHUKET

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından yerel havayolları ile Phuket'e uçuş. Tayland’ın ünlü Phuket Adası’na varış, otelimize transfer ve odalara yerleşme. Gününüz serbest. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Fantasea Show Turu’na katılabilirler. 140 dönüm arsa üzerine kurulmuş olan bu eğlence merkezinin girişi çeşitli aktiviteler ile tam bir karnaval havasındadır. Cafeler, dükkânlar, mücevherciler, kostüm dükkânları, filler ile rengârenk bir yer sizleri bekliyor. Karnaval alanında geçirdiğiniz serbest zamanın ardından şovu izlemek üzere ana bölüm Fantasea of Kingdom (Fantezi Krallığı) bölümüne geçiyoruz. Akrobatlar, deneyimli dansçılar, illüzyon gösterileri, filler, tavuklar, keçiler, kuşların da eşlik ettiği keyifli bir gösteri izliyoruz. Bu şov Tayland'ın zengin ve büyülü mirasından etkilenerek, teknoloji ve özel efektlerden yararlanarak hazırlanmış görsel bir şölendir. Şovun ardından otelimize transfer ve geceleme günlük olarak getirilen deniz ürünlerinden seçip, istediğiniz gibi pişirterek akşam yemeğinizi burada alabilirsiniz. Ardından Bangkok’un en meşhur pazarı olan ve şehre gelen her turistin mutlaka ziyaret ettiği Çin ve Tayland stili ürünleri ve ayrıca ünlü markaların taklit ürünlerinin bulunduğu Pat-Pong Gece Pazarında serbest zaman. Pazarlık yapmayı ihmal etmeyiniz. Turumuzun ardından otelimize transfer ve geceleme otelimizde.     ** Ara uçuşumuz gün içerisinde bir saatte olabilir ve 48 saat kala bildirilecektir.**
PHUKET FANTASIE PARKI 2300 BAHT (02-12 YAŞ 2000 BAHT)


6. Gün: PHUKET (PHI PHI ADASI TURU)

Sabah kahvaltısının ardından deniz ve güneşten yararlanmanız için tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği öğle yemekli Phi Phi Adaları turuna katılabilirler. Ünlü The Beach filminin ardından Phi Phi adaları Tayland'ın en önemli turizm merkezlerinden olmuştur. Phuket'de limandan bota binerek Phi Phi Adalarından ilk önce The Beach filminin çekildiği Maya Beach'e gidiyoruz. Turkuaz renkli denizi ve bembeyaz kumsalı ve doğallığı ile sizi büyüleyecektir. Maya Beach'de vereceğimiz serbest zamanda, denize girip, bol bol resim çekebilirsiniz. Ardından mercan kayalıkları ve rengârenk balıklarını görmek için snorkel yapabileceğiniz özel bir alanda mola veriyoruz. Daha sonra maymunları beslemek için, maymunların yaşadığı adaya yanaşarak onları besleme imkânınız olacaktır. Öğle yemekli yapılan bu turumuzda Phuket'e göre daha bakir olan doğa harikası adaları, mercan kayalıklarını ve muhteşem renkli balıkları rahatlıkla görebilecek ve turkuaz renkli berrak sularında dilediğinizce yüzebileceksiniz. Turumuzun ardından otelimize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.
PHI-PHI ADASI TURU 2600 BAHT (02-12 YAŞ 1850 BAHT)


7. Gün: PHUKET (JAMES BOND ADASI TURU)

Sabah kahvaltısının ardından deniz ve güneşten yararlanmanız için tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği öğle yemekli James Bond Adası turuna katılabilirler. 1974 yılında Roger Moore'un oynadığı ve bir James Bond klasiği olan "The Man With Thi Golden Gun" filmi burada çekilmiştir. Ve ardından ada ünlenmiş ve turistik bir bölge haline gelmiştir. James Bond Adası veya diğer adıyla Koh Tapu Adası Phang Nga Körfezi'nde olup Çivi Adası anlamına gelmektedir. Koh Tapu'nun isminin efsanevi bir hikâyesi vardır. Hikâyeye göre "bir zamanlar Phang-Nga Körfezi'nde avlanan bir balıkçı varmış. Bu adam çevresinde, her zaman çok balık tutması ile ünlüymüş. Fakat bir gün ağını denizden çektiğinde, üzerinde tek bir balık bile olmadığını görmüş. Sadece bir paslı çivi varmış. Öfkeyle elindeki bıçakla çiviye vurmuş. Çivi denize düşmüş, kuma saplanmış ama kafası suyun üzerine çıkmış. Ve tam o noktada bu küçük adacık meydana gelmiş. Yan yana iki adadan meydana gelen Koh Khao Phing Kan, kelebek şeklindeki büyük ada ile yanındaki 20 metre yüksekliğinde bir kayacık olan Koh Tapu'dan meydana gelmektedir. Cruise teknesi ile yapacağımız yolculuğumuzun ardından adaya varıyoruz. Bu ünlü adada alışveriş yapmak, fotoğraf çekmek ve filmin çevrildiği yerleri görmeniz için serbest zaman. Bu gezi sonrası küçük kanolar ile çevre adacıklarda bulunan küçük doğal mağaraları görme imkânı. Öğle yemeğinin ardından Phuket'e dönüş ve gününüz serbest. Geceleme otelimizde.
JAMES BOND ADASI TURU 2350 BAHT (02-12 YAŞ 2000 BAHT)


8. Gün: PHUKET - DOHA

Sabah kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve transfer saatine kadar serbest zaman.Phuket Havalimanına transfer. Pasaport, bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Qatar Havayolları QR841 seferi ile saat 19.35’te Doha'ya hareket. Yerel saat ile saat 22.20’de Doha'ya varış ve uçak değiştirme.


9. Gün: DOHA - İSTANBUL

Qatar Havayolları QR237 tarifeli seferi ile saat 23.05’te İstanbul'a hareket ve yerel saat ile 03:25’te İstanbul’a varış ve Gezigen Turizm hizmetlerinin sonu. Bir sonraki turumuz da görüşmek dileğiyle.


Tura Dahil Olan Hizmetler

• Qatar Hava Yolları İle Uçak Bileti
• Havalimanı Vergileri,
• Belirtilen otellerde 6 Gece Oda Kahvaltı Konaklama,
• Alan/Otel/Alan Transferleri
• Bangkok’ta yarım gün panoramik Şehir Turu,
• Bölge Karşılamalı Türkçe Rehberlik Hizmetleri
• Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki Sorumluluk Sigortasıdır)
• Kdv Dahildir.

Tura Dahil Olmayan Hizmetler

• Yurt Dışı Çıkış Harcı Bedeli 15 TL (Sadece Bankaya Veya Havalimanı Vergi Ofisine Ödenir)
• Programda Belirtilmeyen Tüm Gezi Ve Turlar,
• Şahsi Harcamalar
• Şoför ve Rehber Bahşişleri(Kişi Başı 5 €) (İsteğe Bağlı)
• Programda Belirtilen Ekstra Turlar (İsteğe Bağlı)
• Müze Ve Ören Yerleri Giriş Ücretleri (İsteğe Bağlı)
• 30.000 € Teminatlı Seyahat Sigortası ( 15 Eur ) (İsteğe Bağlı) 65 yaş üzeri (30 Eur)

 

FİYAT TABLOSU

VİZE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı


İlginizi Çekebilecek Diğer Fırsatlar
699.00
03.02.2019
6 GECE 8 GÜN
799.00 $
03.02.2019
5 gece 8 gün
Türk Havayolları
499.00
06.02.2019
6 gece 8 gün