Tur Dönemini Seçiniz
Tur Kategorisi Seçiniz
Tur Takvimi İçin Tıklayın
>>> Tur Takvimi <<<
Otel veya Yer Adı
Giriş Tarihi...
Çıkış Tarihi...
Fiyat
Pansiyon
Kaç Kişi
1.Çocuk
2.Çocuk
Arkadaşlarınızla Paylaşın
Benalux Paris Turu7 GECE 8 GÜN | 09 Mayıs
Türk Havayolları ile 7 gece 8 gün
399.00 €
2 KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI FİYATI
Tur Programını İndir (PDF)
Tur Tarihleri
Kişi Sayısı
1. Çocuk
2. Çocuk
Turun Adı Benalux Paris Turu
Ulaşım TURK HAVAYOLLARI İLE
Vize

TUR PROGRAMI

1. Gün: ISTANBUL – BRÜKSEL

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Gezigen Turizm kontuarı önünde siz değerli konuklarımızla 06:00’da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK 1937 sefer sayılı uçuşu ile 08:05’de Brüksel’e uçuş. Yerel saat ile 10:45’de varış ve  karşılanma. Varışımızın ardından panoramik şehir turumuzu yapıyoruz.. Turumuz esnasında  Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Place, Borsa Binası, Atomium ve Heysel stadyumu görülecek yerler arasındadır. Daha sonra otelinize transfer ve yerleşme. Geceleme otelinizde.


2. Gün: BRÜKSEL

Sabah kahvaltısı ardından serbest zaman dileyen konuklarımız tam gün ekstra olarak düzenlenecek olan Lüksemburg & Remich & Shengen turuna (75 Euro) katılabilirler. Lüksemburg’ta muhteşem bir gün geçirme fırsatını yakaladıktan sonra  (Petrus vadisi, Dükler sarayı ve Adalet sarayı) sahip olduğu muhteşem bronz heykelleri ve köprüsü ile Remich’i ve Lüksemburgun tarihi Avrupa birliği kasabası olan Shengen’i görme fırsatı buluyoruz. Turun ardından Brüksel’e dönüş serbest zaman ve geceleme otelinizde.


3. Gün: BRÜKSEL – PARIS

Sabah kahvaltısının ardından Paris’e hareket ediyoruz (307 km).  Paris’e varış sonrası panoramik şehir turumuzu yapıyoruz. Bu turumuzda Eyfel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Champs Elysees, Louvre Müzesi, Zafer Meydanı ve Takı, Parfüm müzesi, Napolyon’un mezarı görülecek yerler arasındadır. Otele transfer ve yerleşme. Serbest zaman ve geceleme otelinizde.

 


4. Gün: PARIS

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak organize edilecek Paris ikonları ve Seine Nehri turumuza katılabilirler. (90 Euro). Kültürel içerikli bu turumuzda gün boyunca şehrin güzelliklerini keşfedeceğiz: Dümdüz bir ova üzerine kurulmuş görkemli Paris şehrinde güney yönünde ufka her baktığınızda bütün güzelliğiyle kaşımıza çıkan, geceleri ışık şovlarıyla sizleri selamlayan şehrin sembolü, sanatçılara ilham kaynağı dünyaca ünlü Eiffel kulesi gezimizde yüzyıllık asansörlerle ikinci kata ulaştığımızda Paris’i bu kez Eiffel kulesiz panoramik görüntüleri ile karsımızda bulacağız... Şehri yukarıdan seyretmenin zevkine vardıktan sonra, Paris’i tam ortasından kuzey ve güney (nehrin akış yönüne göre sağ ve sol yaka) olarak ikiye bölen Seine Nehri üzerinden gezintiye çıkacağız. Sonrasında Imparator Napoleon Bonaparte da dahil bir çok Fransız krallarının taç giyme törenlerinin yapıldığı, gotik mimarisinin en önemli yapıtlarından biri olan ve Victor Hugo’ya ilham kaynağı olmuş Notre Dame Kadetralini gezeceğiz. Ardından Montmartre Tepesi’nden Paris’e hükmeden Sacré Coeur kilisesini ve 19. yüzyılın sonlarından beri Paris bohem hayatının merkezi olmuş Ressamlar tepesinin daracık tipik sokaklarını rehberiniz eşliğinde gezerken, ressamlara çizdireceğiniz portrenize de sahip olabilirsiniz...Tur bitiminde otele transfer. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Romantik Paris by night (20 Euro) ve Lido Show (120 Euro) turuna katılabilirler. 60 yıldır devam eden danslı gösterileriyle Paris gecelerinin en görkemli kabarelerinden biri olan LIDO SHOW u bizler için ayrılmış özel masalarda şampanya eşliğinde izlemeden önce Paris’in şiirlere ve şarkılara konu olmuş cadde ve meydanlarının ışıklandırılmış halini gezeceğiz . Geceleme otelinizde


5. Gün: PARIS

Sabah kahvaltısı ve tam gün serbest zaman. Arzu eden konuklarımız rehberiniz tarafından ekstra olarak organize edilebilecek olan tam gün Disneyland (Disneyland Park ve Walt Disney Stüdyoları)  turuna (100 Euro) yada Loure ve Versailles turumuza (75 Euro) katılabilirler.
Disneyland turumuzda; Paris’e 36 km. uzaklıktaki, Avrupa kıtasının tek Disney parkı, rüyalar dünyası Disneyland park içerisindeki gezimizde, Hayaletler evi, Mark Twain’in Gemisi, çılgın made treni, Indiana Jones, Robinson’ un evi, Karayip korsanları mağarası, bebekler dünyası, yıldızlar turu, 3 boyutlu sinema, uzaya yolculuk, denizaltı macerası, araba yarış pisti gibi aktivitelerle büyükler de en az küçükler kadar eğlenecek ve Disney karakterleriyle beraber gün boyunca çok keyifli anlar yasayacağız. Disney karakterlerinin geçit töreninin ardından sezona göre kapanış saatlerine uygun olarak Paris’e geri döneceğiz.

Louvre ve Versailles turu: Louvre Müzesi (Fransızca: le Musée du Louvre). Fransız ihtilâlinden sonra 1793 senesinde, Fransa'da açılan ilk devlet müzesidir .Paris'te bulunan bu müze emsalleri arasında en ünlülerindendir. 2012'de 9.7 milyon kişinin ziyaret ettiği Louvre, dünyada en çok ziyaret edilen sanat müzesidir. Müze gezisinin ardından Versailles şatosunun mimar aAndre le Notre tarafından yapılmış   muhteşem bahçelerini gezeceğiz .

 


6. Gün: PARIS – BRUGGE – ROTTERDAM – AMSTERDAM

Sabah Kahvaltısının ardından Brugge e hareket ediyoruz (301 km) . Dantel ve goblenleri ile ünlü bu şirin ortaçağ kentinin pazar yeri ve panoramik olarak Belfry Kulesini ve de Brugge Şehri'nin enfes manzarasını görme fırsatı bulacağız. Tur bitimi Rotterdam’a hareket ediyoruz (170 km). Rotterdam şehir turumuzun ardından Amsterdam’a hareket (78 km). Varışın ardından otelimize yerleşme. Geceleme otelimizde.

 


7. Gün: AMSTERDAM

Sabah Kahvaltısının ardından Amsterdam şehir turu için hareket.  Turumuzda Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Çiçek Pazarı, Kırmızı Fener Sokağı görülecek yerler arasındadır. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Amsterdam Kanal turu & Yel Değirmenleri, Marken & Volendam turuna (55 Euro) katılabilirler. Marken & Volendam turunda Eski balıkçı kasabası olan Volendam’da tarihi evler ve liman görülecek ardından küçük bir ada olan Marken’i ziyaret edeceğiz bu ziyaretimiz sırasında dünyaca ünlü peynir fabrikası görülecek. Tur bitimi geceleme otelinizde.

 


8. Gün: AMSTERDAM – ISTANBUL

Sabah kahvaltısı ardından serbest zaman, alışveriş ve gezme imkânı. Arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan tam gün Grand Holland ve Van Gogh Köyü Nuenen turuna (75 Euro) ya da Köln turuna (75 Euro) katılabilirler.
Grand Holland & Van Gogh Köyü Nuenen turumuzda Den Haag, maket şehir Madurodam ve çinileri ile dünyaca ünlü Delft Blue ziyaret edilecektir. Ardından ünlü Ressam Van Gogh’ un yaşadığı ve ilham aldığı Nuenen köyü görülecek yerler arasındadır.
Köln Almanya’nın 4. Büyük kentidir. Ren Nehri Kent’ in tam ortasından geçmektedir. Kenti birbirine bağlayan tam 8 tane köprü bulunmaktadır. Kentin en önemli yapısı UNESCO kültür mirası listesinde yer alan gotik tarzda tam 632 yılda inşa edilmiş Kölner Dom Katedrali’ ni göreceğiz, tarihi belediye binası, Roma tarzı inşa edilen 12 kilise ve Köln Pazar yeri de görülecek yerler arasındadır.
Tur bitiminde Amsterdam Havalimanına transfer ve Türk Havayollarının TK 1956 sefer sayılı uçağı ile 23:55’de İstanbul’a uçuş ve 04:20’de Atatürk Havalimanına varış. Turumuzun sonu.

 


Tura Dahil Olan Hizmetler

*   Havalimanı vergileri
*   Türk Havayolları ile İstanbul – Brüksel / Amsterdam -İstanbul parkurunda uçak bileti
*   3*& 4* Superior otellerde oda kahvaltı konaklamalar
*   Alan/otel/alan transferleri
*   Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri
*   Amsterdam, Brüksel, Paris’de panoramik şehir turları
*   Profesyonel rehberlik ve asistanlık hizmetleri
*  Otel vergileri
*  Turist Şehir vergileri

Tura Dahil Olmayan Hizmetler

*   Vize ücreti, servis bedeli ( 120 EURO )
*   Zorunlu sigorta ücreti (15 EURO)
*   Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
*   Yurt dışı çıkış harcı bedeli
*   Müze ve ören yerleri girişleri
*   Rehber ve şoför tipleri (isteğe bağlı)

 

 

GezigenTurizm, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.


*** Ekstra turlar min. 20 kişi oluştuğunda yapılacaktır. Rehberlerimiz gerekli gördükleri takdirde ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilirler.
*** 3 kişilik (Triple ve Dbl + Chd) oda kategorisi her tarih için max 3 oda ile sınırlıdır. 3. Yataklar sofa bed şeklinde verilecektir. 3 ayrı yatak olarak verilememektedir. Müsaitlik almanızı rica ederiz.
*** Programa dahil olan şehir turlarımız, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve panoramik olan yapılan maksimum 2 saat süreli, içeriği değişmemek kaydıyla farklı günlerde düzenlenebilecek olan turlardır.
*** Promosyon ve Erken Rezervasyon kampanyalı turlarımızda misafir tarafından iptal ve değişiklik yapılamaz.
*** Fuar, Kongre, Konser veya özel etkinlik gibi dönemlerde otellerimiz yukarıda belirtilen km.lerden daha fazla, merkeze daha uzak olarak kullanılabilecektir. Böyle bir durum gerçekleşmesi halinde turun hareketinden 15 gün önce tarafınıza bilgi verilecektir.

 

FİYAT TABLOSU

Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. Çocuk
09.05.2019 3*** Ve 4**** OTELLER399.00 €729.00 € 399.00 €0 - 12 Yaş 399.00 €
0 - 12 Yaş 399.00 €

VİZE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı


İlginizi Çekebilecek Diğer Fırsatlar
649.00
02.05.2019
4 GECE 5 GÜN
509.00
03.05.2019
3 GECE 4 GÜN
1049.00
16.05.2019
3 GECE 4 GÜN
PEGASUS HAVAYOLLARI İLE