Tur Dönemini Seçiniz
Tur Kategorisi Seçiniz
Tur Takvimi İçin Tıklayın
>>> Tur Takvimi <<<
Otel veya Yer Adı
Giriş Tarihi...
Çıkış Tarihi...
Fiyat
Pansiyon
Kaç Kişi
1.Çocuk
2.Çocuk
Arkadaşlarınızla Paylaşın
Benelux Paris Turu 3 Ekim hareketli7 GECE 8 GÜN | 03 Ekim
Onur Air Havayolları ile 7 gece 8 gün
299.00 €
2 KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI FİYATI
Tur Programını İndir (PDF)
Tur Tarihleri
Kişi Sayısı
1. Çocuk
2. Çocuk
Turun Adı Benelux Paris Turu 3 Ekim hareketli
Ulaşım
Vize

VİZE GEREKMEKTEDİR.

TUR PROGRAMI

1. Gün: İSTANBUL – PARİS

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Gezigen Turizm kontuarı önünde 09:00’da siz değerli misafirlerimiz ile buluşma. Onur Hava Yollarının 8Q 257 sefer sayılı tarifeli uçağı ile saat 11:15’de Paris’e hareket ediyoruz. Yerel saat ile 13:55’ de. Paris’e varışımızla birlikte yapacağımız panoramik şehir turuna başlıyoruz. Bu turumuzda Fransa’nın en önemli sembolü Eyfel Kulesi ilk görülecek yerler arasındadır. Sonrasında en şık kafeleri ve mağazaları ile ünlü Champs Elysees, Louvre Müzesi, Paris şehir manzarasını izleyebileceğimiz Zafer Meydanı ve Takı göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuzun sonunda otelimize transfer ve odalara yerleşme. Akşam dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan  Paris by Night turuna katılabilirler. Paris’in ışıklandırılmış gizemli caddelerinde farklı bir yüzünü göreceğimiz bu tur esnasında Louvre Müzesi, Opera binası, Concorde meydanı, ünlü Champs Elysees caddesi ,Paris’in en pahalı ve şık meydanı vendome meydanını ziyaret ettikten sonra Eiffel Kulesi’nin ışık gösterisini izleyeceğiz. Ardından dilerseniz Paris’in 65 yıldır dans gösterileri ile dünyaca ünlü kabaresi Lido Show ekstra turuna katılabilirsiniz. Bize özel ayrılmış masalarda şampanya yudumlayarak muhteşem sahne ve ışık gösterilerine eşlik eden dansçıların Show ’unu izleyebilirsiniz. Turumuzun bitimi ile birlikte otelimize transfer.  Geceleme otelimizde.  
Lido Show : 115 € (Kişi Başı)  - Paris by Night : 25 € (Kişi Başı)


2. Gün: PARİS

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından düzenlenecek olan ekstra Paris Kombine (Eiffell Kulesi, Seinne Nehri Turu, Lüksemburg Bahçeleri, Notre Dame, Benlux Duty Free, Sacre Coure Kilisesi ve Ressamlar Tepesi) Turu için hareket. İlk olarak Paris’in Simgesi olan  Eiffel Kulesini ziyaret ediyoruz. Fransız ihtilalinin 100.yılı kutlamaları çerçevesinde 1889 yılında düzenlenen Paris Fuarı için yapılmış ,dünyanın  en fazla fotoğrafı çekilen anıtı olma özelliğine sahip Eiffel kulesine çıkıp Paris’in enfes manzarasını seyrediyoruz   ,Ardından tekne ile şehri ortadan ikiye ayıran yaklaşık 1 saat sürecek olan Seine Nehrinde keyifli bir yolculuk yaptıktan sonra Victor Hugo’nun ölümsüz eseri Notre Dame’de Paris’in ilham kaynağı olan ve Paris’in ortasında yer alan ’’ ile de la Cite’’ üzerinde bulunan  Avrupa’nın en etkileyici yapılarından Notre Dame Katedrali görülecek yerler arasındadır. Sonrasında Picasso, Salvador Dali ve Van Gogh’un da tablolarını yaparken ilham aldığı Montmarte Ressamlar Tepesine çıkıyoruz burada sokak sanatçılarına resminizi yaptırabilir , Paris’in tipik cafelerinde keyifli anlar geçirebilirsiniz  ardından Paris’in en yüksek yerinde bulunan şehrin en önemli yapılarından  Sacre Coeur(Kutsal Kalp ve Adaklar ) Bazilikasını göreceğiz sonrasında 1612 yılında, Médicis ailesinden Marie de Médicis'nin hükümdarlığının zamanında yapılan Lüxemburg bahçelerini ziyaret ediyoruz, burası her Parislinin tercih ettiği  bir buluşma mekanıdır. Lüxemburg bahçeleri İçerisinde Fransız senato binasının da yer aldığı şehrin   en güzel parkı olma özelliğine sahiptir sonrasında  Dünyaca ünlü kozmetik markalarının uygun fiyatlara bulunabileceği Dünyanın ilk Free Shop u olma özelliğine sahip  Benlux Duty Free Shop  görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otelimize transfer. Geceleme otelimizde.  Paris Kombine turu:80 € (Kişi Başı)


3. Gün: PARİS

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından  düzenlenecek olan ekstra Disneyland Turu’na katılabilirler .Bu turumuzda  Hayaletler evi, Mark Twain’in Gemisi, Maden Treni, Karayip Korsanlarının mağarası, Bebekler Dünyası, Yıldızlar turu, 3 boyutlu sinema, Uzay yolculuğu, Denizaltı macerası Düşen Asansör ,Rock n Roller Coaster Film Stüdyoları turu ,Motor action (canlı film çekilmektedir.) gibi aktivitelere katılıp, Disney karakterleri ile keyifli anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan La Vallee Outlet Center turuna katılabilirler. Bu turumuzda dünyaca ünlü markaların bulunduğu alışveriş köyünde alışverişlerini yapabilirler. Disneyland turumuzun gerçekleşmemesi durumunda ekstra olarak Versailles Sarayı turumuza katılabilirler. Versailles Sarayı Avrupa’nın en büyük sarayıdır. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.    
Disneyland  Turu: 90 € (Kişi Başı)
La Vallee Outlet Center Turu : 30 € ( kişi Başı )
Versailles Sarayı Turu : 60 € (Kişi Başı)


4. Gün: PARİS – BRÜKSEL

 Sabah uyandırma, kahvaltı ve odaların boşaltılmasının ardından Brüksel’e(312km) gitmek için otelimizden ayrılıyoruz. Dileyen misafirlerimiz yol üzerinde yapılacak olan ekstra Bruges turuna katılabilirsiniz. Bruges,’’ ölmeden önce görülmesi gereken 100 yer’’  adlı kitapta yer alan Belçika’nın Flandra bölgesinin başkenti olan muhteşem bir Ortaçağ kentidir. Değişik tatta çikolataları, dantelleri, birası ve kanallarıyla büyüleyici bir masalsı kent olan Bruges XI. yy ’da Avrupa’nın en önemli bir ticaret merkezi haline gelen kent coğrafi değişiklikler ve seller sebebiyle denize bağlantısı kesmiştir. Serbest zamanda ünlü Belçika midyesi, kızarmış patates, Waffel yiyebilir Dünyaca ünlü Belçika biralarını bulabilirsiniz. Bruges turunun ardında Brüksel’e doğru yolumuza devam ederken yol üzerinde yapacağımız ekstra Gent turuna katılabilirsiniz. Bu turumuzda 13. yy ’da ipek merkezi olan Belçika’nın kaleleri, şatoları, kuleleriyle tarihin en güzel çizgisini taşıyan şehri görme imkânı ardından Brüksel’e doğru yola devam ediyoruz ve yapacağımız keyifli bir yolculuğunun ardından Brüksel’e varışımızla birlikte panoramik şehir turuna başlıyoruz. Brüksel, AB ve NATO’nun başkenti olması sebebiyle Avrupa’da önemli bir yer tutmaktadır. Çin ve Japon Evleri, Atomium ,Heysel Stadyumu, Grand Palace, çevresindeki kraliyet ve belediye sarayı ve alışveriş merkezi görülecek yerler arasındadır. Turumuz esnasında Belçika’nın leziz çikolatalarını tatma imkânı ve turumuzun bitimiyle birlikte otelimize transfer ve odalara yerleşme. Geceleme otelimizde
Gent Turu: 25 € (Kişi Başı)  - Bruges Turu: 35 € (Kişi Başı)


5. Gün: BRÜKSEL – LUKSEMBURG

Sabah uyandırma, kahvaltı ve odaların boşaltılmasının ardından Lüksemburg’a(194km) gitmek üzere yola çıkıyoruz. Yapacağımız keyifli bir yolculuğunun ardından Lüksemburg’a varışımızla birlikte panoramik şehir turuna başlıyoruz. Dük Sarayı, Adalet Sarayı, Belediye Sarayı ve Askeri Meydan görülecek yerler arasındadır. Turumuzun bitiminde ekstra Remich ve Shengen turuna katılabilirsiniz. Tur esnasında  Luxemburg’un Harika doğası ve üzüm bağları arasında  yapacağımız yolculuğun ardından 3 ülkenin (Luksemburg, Almanya, Fransa) arasında bulunan  Shengen vizesi anlaşmasının da  yapıldığı Shengen e varıyoruz burada 3 ülkenin tam ortasında fotoğraf çekebilirsiniz ardından  uygun fiyatlara Luksemburg Likörlerini ,Şaraplarını alabileceğiniz Remich e varıyoruz buradaki serbest  zamanın ardından  otelimize transfer ve odalara yerleşme. Geceleme otelimizde.
Remich ve Shengen turu:35 € (kişi başı)


6. Gün: LUKSEMBURG – AMSTERDAM

Sabah uyandırma, kahvaltı ve odaların boşaltılmasının ardından Köln üzerinden Amsterdam’a(409km) doğru yola çıkıyoruz.  Yol üzerinde ekstra olarak yapılacak olan Köln ve Cochem turuna katılabilirsiniz. İlk olarak Ortaçağdan kalma kaleleri, şatoları, Tarihsel Pazar yerleri ve muhteşem doğa manzarası ile mutlaka görülmesi gereken Cochem’de yapacağımız panoramik gezinin ardından Köln’e doğru yola devam ediyoruz. Köln’e varışımızla birlikte yapacağımız panoramik şehir turu sırasında inşaatına 1248 yılında başlanmış ve inşaatı tam 632 yıl sürdüğünden bitirilmeyen katedral olarak bilenen Dom Katedrali, Köln’ün ünlü alışveriş caddeleri ve 1230 km uzunluğuyla Batı Avrupa’nın en önemli nehirlerinden Rhein Nehri görülecek yerler arasındadır. Burada leziz Alman pastalarını bulabilirsiniz ardından Amsterdam’a doğru yola devam ediyoruz. Amsterdam’a  varışımızın ardından  panoramik  şehir turuna başlıyoruz. Tarihi şehir meydanı olan Dam Meydanı ve Damrak caddesi, 2. Dünya savası anıtı, Museum plein ,Hard  Rock Cafe , Kraliyet Sarayı ve 3 yapay ada üzerinde ki Central station  ve ünlü Red light Sokağını görüyoruz. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak yapılacak olan Amsterdam’ın kanallarında gerçekleşecek olan Tekne turuna katılarak Amsterdam’ı farklı bir açıdan görme imkanı bulabilirler. Turumuzun ardından otelimize transfer ve odalara yerleşme. Geceleme otelimizde.
Köln ve Cochem Turu: 40 € (Kişi başı)
Amsterdam Tekne Turu : 20 € (Kişi Başı)


7. Gün: AMSTERDAM

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından düzenlenecek olan ekstra Marken&Volendam ve Büyük Hollanda turuna katılabilirler. İlk olarak Amsterdam’ın Kuzeyinde olan Markene gidiyoruz Kuzey Hollanda’nın muhteşem doğası içinde iç deniz olan markenmeer kıyısından  yaptığımız yolculuktan sonra, 200 yıldır hiç değişmemiş geleneksel ahşap evleri ve yaşayan insanlarıyla 1955 yılında ana kara ile bağlantısı yapılan ve bir yarım ada olan eski balıkçı kasabası  Marken’de masalsı bir  yürüyüş yapıyoruz. Marken turumuzun ardından tipik Hollanda kasabalarından geçerek Hollanda’nın ünlü Gauda Peynirlerini tatma imkanını bulacağımız peynir çiftliğine varıyoruz, burada geleneksel Hollanda peynirlerinin nasıl yapıldığı anlatılacaktır ardından  Volendam’a doğru yolumuza devam ediyoruz yol üzerinde Hollanda’nın sembollerinden Yel değirmeninde  fotoğraf molası veriyoruz ve ardından 20. yy ’da Picasso, Renior gibi artistleri kendine çeken 14. yy ‘dan kalma bir   balıkçı  kasabası olan Volendam’a varışımızla birlikte burada vereceğimiz serbest zamanda Hollanda’nın en ucuz  hediyelik eşya dükkanlarından alış veriş yapılabilir,  Kuzey denizinin muhteşem deniz mahsullerinin  tadına bakabilirsiniz ardından Büyük Hollanda turumuz için hareket ediyoruz ilk olarak   Hollanda’nın fiziki olarak en  büyük kenti olan ve Avrupa’nın en büyük limanına sahip olan Rotterdam şehrini ziyaret edeceğiz. Şehir 2.Dünya Savaşında ki bombalama sonrası yeniden inşa edilmiştir. Görkemli ve büyüleyici mimarisi ile göz kamaştıran bu şehirde Ren nehrinin kollarından biri olan Kuzey denizine dökülen Maas nehri, şehrin sembolleri Erasmus köprüsü, Willem Köprüsü, Eski Amerikan liman binası, Cruise terminal binası  ve kübik evler göreceğimiz yerler arasındadır. Daha sonra Hollanda’nın en eski şehirlerinden olan Delf’e hareket ediyoruz  ve Krallar şehri olarak bilinen Hollanda’nın ünlü ressamlarından Vermeerin yaşadığı  ve  Kuzeyin Mona Lisa’sı olarak bilinen İnci Küpeli Kız eserini yaptığı Evi, Krallar Kilisesi olarak bilinen Delft Kilisesi, Belediye Sarayı ve Markt meydanı göreceğimiz yerler arasındadır, bu şehir aynı zamanda seramik ve çömlekleri ile ünlüdür. Burada  vereceğimiz serbest zamanın ardından Hollanda’nın  gizli  başkenti olarak bilinen Den Haag  kentine doğru yola çıkıyoruz. Burada Hollanda Parlamentosu, Elçilik binaları, Kraliyet sarayı ,Lahey Adalet Divanı Göreceğimiz yerler arasındadır ardından Kuzey denizi kıyısında olan muhteşem plajlarıyla ünlü scheveningen e gidiyoruz burada vereceğimiz fotoğraf molasının ardından  otelimize transfer. Geceleme otelimizde
Grand Holland & Marken & Volendam Turu : 100 € ( kişi Başı )


8. Gün: AMSTERDAM - İSTANBUL

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından odaları boşaltma ve rehberinizin belirleyeceği saatte otelden Amsterdam havalimanına transfer. Check in işlemleri ardından Onur Hava Yollarının 8Q 372 tarifeli seferi ile saat 14:55’de İstanbul’a hareket. Türkiye saati ile 19:25’de İstanbul’a varış ve Gezigen Turizm hizmetlerinin sonu. Bir sonra ki turumuz da görüşmek dileğiyle.


Tura Dahil Olan Hizmetler

• Onur Yolları Tarifeli Seferi İle İstanbul- Paris /Amsterdam-İstanbul Uçak Bileti
• Havalimanı Vergileri
• Seçilen Otellerde 7 Gece Oda Kahvaltı Konaklama,
• Alan/Otel/Alan Transferleri Ve Şehirlerarası Transferler
• Paris,Brüksel,Luksemburg,Amsterdam Panoramik Şehir Turları,
• Profesyonel Gezigen Turizm Rehberlik Hizmetleri
• Zorunlu Seyahat Sigortası(Mesleki Sorumluluk Sigortasıdır.

Tura Dahil Olmayan Hizmetler

• Schengen Vize Ücreti Ve Hizmet Bedeli 120 €(İsteğe Bağlı)
• Yurt Dışı Çıkış Harcı Bedeli 15 Tl (Sadece Bankaya Veya Havalimanı Vergi Ofisine Ödenir)
• Programda Belirtilmeyen Tüm Gezi Ve Turlar,
• Şahsi Harcamalar
• Şoför Bahşişleri(Kişi Başı 5 €) (İsteğe Bağlı)
• Programda Belirtilen ekstra Turlar (İsteğe Bağlı)
• Müze Ve Ören Yerleri Giriş Ücretleri (İsteğe Bağlı)
• Yerel otoriteler tarafından alınan konaklama vergileri gecelik 3,4 Euro (Sadece gerekli olan otellerde pasaport ibrazı ile şahsi vergi makbuzu alınarak direk otele ödenir.)
• 30.000 € Teminatlı Seyahat Sigortası ( 15 Eur ) (İsteğe Bağlı) (60 yaş üzeri 30 Eur)

FİYAT TABLOSU

Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. Çocuk
03.10.2018 3*** Ve 4**** OTELLER299.00 €499.00 € 299.00 €0 - 2 Yaş 100.00 €
3 - 12 Yaş 279.00 €
-

VİZE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı


İlginizi Çekebilecek Diğer Fırsatlar
799.00
11.05.2018
7 GECE 8 GÜN
TURK HAVA YOLLARI İLE
749.00
16.06.2018
7 gece 8 gün
569.00
21.06.2018
3 GECE 4 GÜN