Tur Dönemini Seçiniz
Tur Kategorisi Seçiniz
Tur Takvimi İçin Tıklayın
>>> Tur Takvimi <<<
Otel veya Yer Adı
Giriş Tarihi...
Çıkış Tarihi...
Fiyat
Pansiyon
Kaç Kişi
1.Çocuk
2.Çocuk
Arkadaşlarınızla Paylaşın
Benelux Romantik Almanya Paris Turu8 GECE 9 GÜN | 02 Mayıs
Pegasus Havayolları ile 8 gece 9 gün
419.00 €
2 KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI FİYATI
Tur Programını İndir (PDF)
Tur Tarihleri
Kişi Sayısı
1. Çocuk
2. Çocuk
Turun Adı Benelux Romantik Almanya Paris Turu
Ulaşım PEGASUS HAVAYOLLARI İLE
Vize

Vize evrak listesi için ofisimizle irtibata geçiniz.Yeşil pasaporta vize yok.

TUR PROGRAMI

1. Gün: ISTANBUL - AMSTERDAM

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla 08.00’de buluşma. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Pegasus Havayollarının PC 671 sefer sayısı ile 10.20’de Amsterdam’a uçuş. Yerel saat ile 13.00’da varış ve karşılanma. Varışımızın ardından panoramik şehir turu. Turumuzda; Dam Meydanı, Yel değirmeni, Leidseplein, Rembrantplein, Kraliyet Sarayı, Kırmızı Fener Sokağı, tarihi tren istasyonu, Çiçek Market ve dünyaca ünlü elmas fabrikası görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi otelimize hareket ve yerleşme. Geceleme otelimizde.


2. Gün: AMSTERDAM

Sabah kahvaltısı ardından arzu eden konuklarımızla yarım gün ekstra olarak düzenlenecek olan Marken & Volendam ve Yel Değirmenleri turu (50 Euro) veya Grand Holland turuna (80 Euro) katılma imkânı. Serbest zaman ve geceleme otelinizde.

 


3. Gün: AMSTERDAM – ROMANTIK ALMANYA

Sabah kahvaltının ardından Romantik Almanya bölgesinde konaklama yapacağımız otele hareket. Arzu eden misafirlerimiz yol üzeri ekstra olarak düzenlenecek Van Gogh köyü ve Köln turuna (50 Euro) katılabilirler. Tur sonrası Romantik Almanya bölgesi otelimize transfer ve  yerleşme. Geceleme otelimizde.


4. Gün: ROMANTİK ALMANYA

Sabah kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan Romantik Yol turu (90 Euro). Würzburg, Main Nehri’ nin yanında küçük bir şehirdir. Würzburg gezimizde, Kraliyet Sarayı, RezidenzPlatz ve Katedral’ı göreceğiz. Ardından 12.yy’dan kalma Wikersheim Kasabasını görüp Rothenburg’a hareket edeceğiz. Hiçbir yerde Orta Çağ burada olduğu kadar korunmamıştır. Burayı gezerken zaman mı durdu diyebilirsiniz. Eski evleri, sessiz mekanları ve köşeleri, kuleleri, kapıları, setleri, depoları ve şarap evleri ile eski şehri gezen buna gerçekten inanabilir. Rothenburg’ un ardından Augsburg’a rotamızı çeviriyoruz. Augsburg, Almanya'nın tarihi açıdan en önemli şehirlerinden biridir. Ve en güzellerinden biri. Şehrin sokaklarında yürürken biraz hayal gücüyle bir Rönesans Prensinin nasıl hissettiğini anlayabilirsiniz günümüzde uluslararası bir ticaret metropolü ve sanatın merkezi olan bu şehir tarihi yapıları, düzeni ile sizi etkisi altında bırakacak. Tur bitiminde otelimize döneceğiz. Geceleme otelinizde.


5. Gün: ROMANTİK ALMANYA - LÜKSEMBURG -BRÜKSEL

Sabah kahvaltısının ardından Lüksemburg’a hareket. Panoramik Lüksemburg şehir turunda Petrus vadisini, eski şehir merkezini ve dar sokaklarını, şehir katedralini, Dükler sarayını görme imkânına sahip olacaksınız.  Tur sonrası Brüksel’e hareket. Panoramik Brüksel şehir turu. Turumuzda Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Place, Borsa Binası, Atomium ve Heysel stadyumu görülecek yerler arasındadır. Daha sonra otelinize transfer ve yerleşme. Geceleme otelinizde.


6. Gün: BRÜKSEL - PARIS

Sabah kahvaltısının ardından Paris’e hareket ediyoruz. Güzergâh üzerinde ekstra olarak düzenlenecek olan Brugge turuna katılma imkânı (35 Euro). Dantel ve goblenleri ile ünlü bu şirin ortaçağ kentinin pazar yeri ve panoramik olarak Belfry Kulesini ve de Brugge Şehri'nin enfes manzarasını görme fırsatı bulacağız. Tur sonrası Parise hareket. Varış sonrası panoramik şehir turu. Bu turumuzda Eyfel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Champs Elysees, Louvre Müzesi, Zafer Meydanı ve Takı, Parfüm Müzesi, Napolyon’un mezarı görülecek yerler arasındadır. Otele transfer ve yerleşme. Serbest zaman ve geceleme otelinizde.


7. Gün: PARIS

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak organize edilecek Paris ikonları ve Seine Nehri turumuza katılabilirler. (90 Euro). Kültürel içerikli bu turumuzda gün boyunca şehrin güzelliklerini keşfedeceğiz: Dümdüz bir ova üzerine kurulmuş görkemli Paris şehrinde güney yönünde ufka her baktığınızda bütün güzelliğiyle kaşımıza çıkan, geceleri ışık şovlarıyla sizleri selamlayan şehrin sembolü, sanatçılara ilham kaynağı dünyaca ünlü Eiffel kulesi gezimizde yüzyıllık asansörlerle ikinci kata ulaştığımızda Paris’i bu kez Eiffel kulesiz panoramik görüntüleri ile karsımızda bulacağız... Şehri yukarıdan seyretmenin zevkine vardıktan sonra, Paris’i tam ortasından kuzey ve güney (nehrin akış yönüne göre sağ ve sol yaka) olarak ikiye bölen Seine Nehri üzerinden gezintiye çıkacağız. Sonrasında Imparator Napoleon Bonaparte da dahil bir çok Fransız krallarının taç giyme törenlerinin yapıldığı, gotik mimarisinin en önemli yapıtlarından biri olan ve Victor Hugo’ya ilham kaynağı olmuş Notre Dame Kadetralini gezeceğiz. Ardından Montmartre Tepesi’nden Paris’e hükmeden Sacré Coeur kilisesini ve 19. yüzyılın sonlarından beri Paris bohem hayatının merkezi olmuş Ressamlar tepesinin daracık tipik sokaklarını rehberiniz eşliğinde gezerken, ressamlara çizdireceğiniz portrenize de sahip olabilirsiniz...Tur bitiminde otele transfer. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Romantik Paris by night (25 Euro) ve Lido Show (120 Euro) turuna katılabilirler. 60 yıldır devam eden danslı gösterileriyle Paris gecelerinin en görkemli kabarelerinden biri olan LIDO SHOW u bizler için ayrılmış özel masalarda şampanya eşliğinde izlemeden önce Paris’in şiirlere ve şarkılara konu olmuş cadde ve meydanlarının ışıklandırılmış halini gezeceğiz ; Eiffel kulesinin , Opera binasının , Concorde ve Vendome meydanının ışık oyunları doyumsuz bir gecenin sadece başlangıcı olacak. Geceleme otelinizde


8. Gün: PARIS

Sabah kahvaltısı ve tam gün serbest zaman. Arzu eden konuklarımız rehberiniz tarafından ekstra olarak organize edilebilecek olan tam gün Disneyland (çift park) turuna (100 Euro) yada Normandiya ve Outlet turu Öğle yemekli (90 Euro) katılabilirler.
Disneyland turumuzda; Paris’e 36 km. uzaklıktaki, Avrupa kıtasının tek Disney parkı, rüyalar dünyası Disneyland park içerisindeki gezimizde, Hayaletler evi, Mark Twain’in Gemisi, çılgın made treni, Indiana Jones, Robinson’ un evi, Karayip korsanları mağarası, bebekler dünyası, yıldızlar turu, 3 boyutlu sinema, uzaya yolculuk, denizaltı macerası, araba yarış pisti gibi aktivitelerle büyükler de en az küçükler kadar eğlenecek ve Disney karakterleriyle beraber gün boyunca çok keyifli anlar yasayacağız. Disney karakterlerinin geçit töreninin ardından sezona göre kapanış saatlerine uygun olarak Paris’e geri döneceğiz.

Normandinya Turumuzda: Fransa’nın en güzel bölgelerinden biri olan ve 2.Dunya savaşında çok büyük Stratejik rol oynayan, filmlere ve romanlara konu olmuş NORMANDIYA Bölgesi’ne  hareket ediyoruz. Eşsiz güzellikteki Normandiya bölgesini tanıyacağız. İlk durağımız NORMANDIYA KOPRUSU Köprü, yapıldığı dönemde en uzun tel köprü ve 856 metre ile bir tel köprü için iki iskele arası en uzak mesafe unvanlarına sahip olmuştu. Köprüyü geçtikten sonra hemen yakınındaki HONFLEUR SEHRI , tarihi limanı, tuz depoları, balıkçı evleri, ahşap kilisesi ile bizi bekliyor . Normandiya çıkarmasının yapıldığı tarihi plajları gördükten sonra TROUVILLE şehrini ve meşhur balık pazar ini gezeceğiz. Öğle yemeği için enfes balık ve deniz ürünlerini tadabileceğimiz serbest zamanımızın ardından öğleden sonra kuzeyin Monacosu diye bilinen Fransız jet sosyetesinin mekânı, Alain Delon ,Brigitte Bardot ve diğer tüm yıldızların uğrak yeri, Casino’su, lüks butikleri, ünlülerin evleri ve starlar plaji ile unlu DEAUVILLE şehrini gezdikten sonra Paris’e geri dönüyoruz.
 Tur bitiminde Paris otelimize dönüş. Geceleme otelinizde.


9. Gün: PARIS – ISTANBUL

Sabah kahvaltısı ve son hazırlıklar için serbest zaman. Rehberinizin bildireceği saatte Paris havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Pegasus Havayollarının PC 402 sefer sayısı ile 14.10’da İstanbul’a uçuş ve 18.35’de Sabiha Gökçen Havalimanına varış. Turumuzun ve servislerimizin sonu.


Tura Dahil Olan Hizmetler

*Havalimanı vergileri
 *  Pegasus Havayolları ile İstanbul -  Amsterdam / Paris - İstanbul parkurunda uçak bileti
* Seçilecek kategori otellerde oda kahvaltı konaklamalar
*   Alan/otel/alan transferleri
* Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri
*  Amsterdam, Brüksel, Paris, Lüksemburg panoramik şehir turları
*  Profesyonel rehberlik ve asistanlık hizmetleri
* Otel vergileri
*Turist Şehir vergileri

Tura Dahil Olmayan Hizmetler

*   Vize ücreti, servis bedeli ( 120 EURO )

*   Zorunlu sigorta ücreti (10 EURO)

*   Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
*   Yurt dışı çıkış harcı bedeli
*  Müze ve ören yerleri girişleri
*   Rehber ve şoför tipleri (isteğe bağlı)

Gezigen Turizm,, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.

 

 

FİYAT TABLOSU

Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. Çocuk
02.05.2019 3*** OTEL419.00 €619.00 € 419.00 €0 - 12 Yaş 419.00 €
-

VİZE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı


İlginizi Çekebilecek Diğer Fırsatlar
1749.00
26.03.2019
7 GECE 8 GÜN
TÜRK HAVA YOLLARI İLE
1899.00
28.03.2019
6 GECE 7 GÜN
3899.00
29.03.2019
8 gece
Turk Hava Yolları ile