Tur Dönemini Seçiniz
Tur Kategorisi Seçiniz
Tur Takvimi İçin Tıklayın
>>> Tur Takvimi <<<
Otel veya Yer Adı
Giriş Tarihi...
Çıkış Tarihi...
Fiyat
Pansiyon
Kaç Kişi
1.Çocuk
2.Çocuk
Arkadaşlarınızla Paylaşın
Benelux Turu Ramazan Bayramı7 GECE 8 GÜN | 03 Haziran
Türk Havayolları ile 7 gece 8 gün
799.00 €
2 KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI FİYATI
Tur Programını İndir (PDF)
Tur Tarihleri
Kişi Sayısı
1. Çocuk
2. Çocuk
Turun Adı Benelux Turu Ramazan Bayramı
Ulaşım TURK HAVA YOLLARI İLE
Vize

VİZE GEREKMEKTEDİR

TUR PROGRAMI

1. Gün: ISTANBUL – LÜKSEMBURG – BRUKSEL

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali önünde saat 07.00’de hazır bulunulması. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK 1353 sefer sayılı uçuşu ile 09.20’de Lüksemburg’a uçuş. Yerel saat ile 11.45’da varış ve Havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüzle Brüksel’e hareket ve ardından şehir turu. Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Place, Borsa Binası, Atomium ve Heysel stadyumu görülecek yerler arasındadır. Daha sonra otelimize transfer ve yerleşme. Geceleme otelimizde.


2. Gün: BRUKSEL

Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak organize edilecek olan Brugge & Gent (65 Euro) turuna katılabiliriler. Turumuzda; Belçika’nın dantelleri ve goblenleri ile ünlü şirin Ortaçağ kenti Brugge‘ ü, ardından Schelde Nehri ve Lys ırmaklarının birleşminde kurulmuş olan Gent’i gezme imkanı bulacaksınız. Tur bitiminde otele transfer.

 


3. Gün: BRUKSEL – AMSTERDAM

Sabah kahvaltısının ardından Amsterdam’a hareket ediyoruz. Tur bitimi Amsterdam ‘a hareket. Varışımızın ardından Amsterdam şehir turu; Turumuzda; Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Çiçek Pazarı, Kırmızı Fener Sokağı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele hareket ve yerleşme. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Amsterdam Kanal turuna (15 Euro) katılabilirler. Geceleme otelinizde.


4. Gün: AMSTERDAM

Sabah kahvaltısı ardından arzu eden konuklarımızla ekstra olarak düzenlenecek Mega Hollanda turumuzda; Marken & Volendam ve Yel Değirmeni, ziyaret edilecek olup sonrasında Hollanda’nın gözde şehirleri Rotterdam, Gouda, Delft, Den Hague panoramik olarak görülecektir. (85 Euro) Tur bitimi geceleme otelinizde.


5. Gün: AMSTERDAM –ROMANTIK ALMANYA

Sabah kahvaltısının ardından Romantık Almanya’ya hareket. Yol üzerinde arzu eden misafirlerimiz Köln, Cochem – Mosel Vadisi (50 Euro) turuna katılabilirler. Turumuzda Gotik Katedrali, alışveriş caddeleri ve Rhein Nehri ile ünlü Köln’de gezebilir, muhteşem güzellikteki manzarası, şatoları ve şarapları ile ünlü Mosel Nehri kıyısındaki Cochem’ i görebilirsiniz. Tur sonrası Romantik Almanya bölgesi otelimize transfer ve yerleşme. Geceleme otelimizde. 

 


6. Gün: ROMANTIK ALMANYA

Sabah kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan Romantik Yol turuna (90 Euro) katılabilirler. İlk durağımız Rothenburg. Hiçbir yerde Orta Çağ burada olduğu kadar korunmamıştır. Burayı gezerken zaman mı durdu diyebilirsiniz. Eski evleri, sessiz mekanları ve köşeleri, kuleleri, kapıları, setleri, depoları ve şarap evleri ile eski şehri gezen buna gerçekten inanabilir. Rothenburg’ un ardından Würzburga hareket ediyoruz. Würzburg, Main Nehri’ nin yanında küçük bir şehirdir. Gezimizde, Kraliyet Sarayı, Rezidenz Platz ve Katedral’ı göreceğiz. Ardından 12.yy’dan kalma Wikersheim Kasabasını görüp rotamızı Dinkelsbühl ‘a çeviriyoruz Almanya'nın tarihi açıdan önemli şehirlerinden biri olan Dinkelsbühl Romantik yolun kuzey kısmında yer alır ve kuzey kısmındaki 30yıl savaşlarının da yaşandığı önemli 3 şehirden biridir. Tur bitiminde otelimize döneceğiz. Geceleme otelinizde.

 


7. Gün: ROMANTIK ALMANYA – LUXEMBURG

Sabah kahvaltısının ardından Lüksemburg’a hareket. Arzu eden misafirlerimiz yol üzerinde ekstra düzenlenecek olan Trier (35 Euro) turuna katılabilirler. Turumuzda Almanya’nın en eski şehirlerinden biri olan Trier’ de opera binası, tren garı, Karl Marx'ın evini de görme fırsatı bulacağız. Tur bitimi Luxemburg’a hareket ve panoramik şehir turu. Turumuzda; Petrus vadisini, eski şehir merkezini ve dar sokaklarını, şehir katedralini, Dükler sarayını görme imkânına sahip olacaksınız. Tur bitimi Otelimize transfer ve geceleme otelimizde.


8. Gün: LUXEMBURG

Sabah kahvaltısı ardından serbest zaman. Ardından uçak saatine bağlı olarak Havalimanına transfer ve Türk Havayollarının TK 1354 sefer sayılı uçağı ile 12:45’ de İstanbul’a uçuş ve 17.00’de Atatürk Havalimanına varış. İç hat bağlantısı alan misafirlerimiz uçuşlarına müsait olan saatlerde devam edeceklerdir. Turumuzun sonu.


Tura Dahil Olan Hizmetler

• Havalimanı vergileri
• Türk Havayolları ile İstanbul-Lüksemburg / Lüksemburg -İstanbul parkurunda uçak bileti
• Seçilecek kategori otellerde oda kahvaltı konaklamalar 
• Alan/otel/alan transferleri
• Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri
• Amsterdam, Brüksel, Paris, Lüksemburg’da panoramik şehir turları
• Profesyonel rehberlik ve asistanlık hizmetleri
• Otel vergileri
• Turist Şehir vergileri

Tura Dahil Olmayan Hizmetler

• Vize ücreti, servis bedeli ( 120 EURO )
• Zorunlu sigorta ücreti (10 EURO)
• Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
• Yurt dışı çıkış harcı bedeli
• Müze ve ören yerleri girişleri
• Şoför tipleri 5 Euro  (isteğe bağlı)

FİYAT TABLOSU

Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. Çocuk
03.06.2019 3*** Ve 4**** OTELLER799.00 €1049.00 € 799.00 €0 - 2 Yaş 150.00 €
3 - 12 Yaş 789.00 €
-

VİZE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı


İlginizi Çekebilecek Diğer Fırsatlar
419.00
02.05.2019
8 GECE 9 GÜN
PEGASUS HAVAYOLLARI İLE
559.00
23.05.2019
7 GECE 8 GÜN
PEGASUS HAVAYOLLARI İLE
749.00
02.06.2019
7 gece 8 gün