Tur Dönemini Seçiniz
Tur Kategorisi Seçiniz
Tur Takvimi İçin Tıklayın
>>> Tur Takvimi <<<
Otel veya Yer Adı
Giriş Tarihi...
Çıkış Tarihi...
Fiyat
Pansiyon
Kaç Kişi
1.Çocuk
2.Çocuk
Arkadaşlarınızla Paylaşın
Berlin Turu3 GECE 4 GÜN | 05 Nisan
Türk Havayoları ile 3 gece 4 gün
0.00
2 KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI FİYATI
Tur Programını İndir (PDF)
Tur Tarihleri
Kişi Sayısı
1. Çocuk
2. Çocuk
Turun Adı Berlin Turu
Ulaşım TÜRK HAVA YOLLARI İLE
Vize

SCHENGEN VİZESİ GEREKMEKTEDİR.

TUR PROGRAMI

1. Gün: BERLİN

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde Gezigen Turizm kontuarında saat 06:15’te buluşma. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları TK 1729 nolu tarifeli seferi ile saat 09:15’te Berlin'e hareket. Yerel saat ile 11:20’de Berlin’e varışımızın ardından bizleri bekleyen özel otobüslerimiz ile panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Batı Berlin'de, Zoo İstasyonu, Kurfürstendamm, Tiergarten, Reichstag, Checkpoint Charlie, Bradenburg Kapısı, Postdamer Platz, Gemaldegalerie, Neue Nationalgalerie, Berlin Filarmoni Orkestrası, Kreuzberg, Schöneberg, Charlottenburg, Berlin Olimpiyat Stadyumu görülecek yerler arasında. Doğu Berlin'de ise Unter den Linden,  Alexanderplatz, Nikolaiviertel, Prenzlauer Berg, Gendermenmarkt, Karl Marx Allee turumuz esnasında görülecek yerler arasında. Otelimize yerleşme ve serbest zaman. Geceleme Berlin'de otelimizde.


2. Gün: BERLIN

Otelde alınacak sabah kahvaltı sonrası tam gün serbest gün. Dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Dresden turuna katılabilirler. Bu turumuz için Dresden’e doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 160 km sürecek yolculuğumuz sonrası Dresden'e varıyoruz. Ardından panoramik şehir turumuz başlıyor. Almanya'nın bu eşsiz şehri Dresden! Kuzeyin Floransa'sı Dresden şehrinde nereye giderseniz güzel sanatlarla karşılaşırsınız. Elbe nehrinin kenarındaki bu şehre haklı olarak Elbe'nin Floransa'sı“ da denir: İtalya'nın ünlü metropolü gibi Dresden de çok sayıda dünya çapında sanat eseri koleksiyonları barındırır. Bugüne dek ayakta kalmış olan sayısız muhteşem barok yapı, Güçlü August döneminin şanını ve ihtişamını taşımaktadır. Avrupa'nın en güzel su saraylarından biri olan Moritzburg, Dresden'den yalnızca 10 km uzaklıkta kuzey yöndedir: Sarayın parkında yürüyüş yapabilir ve hayaller kurabilirsiniz. Turumuz sonrası Berlin'e doğru dönüyoruz. Geceleme Berlin'de otelimizde.
Dresden Turu: 80 € (Kişi Başı)


3. Gün: BERLIN

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından günümüz serbest. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Potstdamer Platz ve çevresi ile Sanssouci Sarayı turuna katılabilirler. Berlin'e yarım saat (45 km) mesafedeki bu tarihi Alman Kenti Unesco Dünya Mirası Listesindedir. Şehir % 75 yeşil alan ile %25 binalar ve caddeleri içerir. Potsdam'da yaklaşık 20 göl ve nehir vardır. Sanssouci Sarayı, Dikiitaş, Brandenburg Kapısı, Nikolai Kilisesi, Tarihi değirmen Ende, Rus kolonisi Aexandrowka, Fransız Kilisesi, St. Peter und Paul kilisesi, Potsdam turumuz esnasında görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası Berlin'deki otelimize dönüş. Geceleme Berlin'dekiotelimizde.
Postdam Turu: 65 € (Kişi Başı)


4. Gün: BERLIN

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından odaları boşaltma ve rehberinizin belirleyeceği transfer buluşma saatine kadar serbest zaman. Buluşma saatinde otelin lobisinde buluşma ve özel aracımızla Berlin Havalimanı’na transfer ve check in işlemleri ardından Türk Hava Yollarının TK1730 tarifeli seferi ile saat 12:20’de İstanbul’a hareket. Türkiye saati ile 16:15’te İstanbul’a varış turumuzun sonu.


Tura Dahil Olan Hizmetler

• Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi İle İstanbul(Sabiha Gökçen Havalimanı) – Berlin – İstanbul(Sabiha Gökçen Havalimanı) Uçak Bileti
• Havalimanı Vergileri
• Belirtilen kategorideki otelde 3 Gece Oda Kahvaltı Konaklama
• Alan/Otel/Alan Transferleri
• Berlin Panoramik Şehir Turu
• Profesyonel Gezigen Turizm Rehberlik Hizmetleri
• Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki Sorumluluk Sigortasıdır)

Tura Dahil Olmayan Hizmetler

• Schengen Vize Ücreti Ve Hizmet Bedeli 120 €(İsteğe Bağlı)
• Yurt Dışı Çıkış Harcı Bedeli 15 TL (Sadece Bankaya Veya Havalimanı Vergi Ofisine Ödenir)
• Programda Belirtilmeyen Tüm Gezi Ve Turlar,
• Şahsi Harcamalar
• Programda Belirtilen Ekstra Turlar (İsteğe Bağlı)
• Müze Ve Ören Yerleri Giriş Ücretleri (İsteğe Bağlı)
• 30.000 € Teminatlı Seyahat Sigortası ( 15 € ) (İsteğe Bağlı) (65 yaş üzeri 30 €)

FİYAT TABLOSU

VİZE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı


İlginizi Çekebilecek Diğer Fırsatlar
769.00
11.03.2019
3 GECE 4 GÜN
499.00
05.04.2019
3 GECE 4 GÜN
TÜRK HAVA YOLLARI İLE
759.00
18.04.2019
7 GECE 8 GÜN
TÜRK HAVAYOLLARI İLE