Tur Dönemini Seçiniz
Tur Kategorisi Seçiniz
Tur Takvimi İçin Tıklayın
>>> Tur Takvimi <<<
Otel veya Yer Adı
Giriş Tarihi...
Çıkış Tarihi...
Fiyat
Pansiyon
Kaç Kişi
1.Çocuk
2.Çocuk
Arkadaşlarınızla Paylaşın
Büyük Britanya Turu7 GECE 8 GÜN | 04 Temmuz
Türk Havayolları ile 7 gece 8 gün
1199.00 €
2 KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI FİYATI
Tur Programını İndir (PDF)
Tur Tarihleri
Kişi Sayısı
1. Çocuk
2. Çocuk
Turun Adı Büyük Britanya Turu
Ulaşım
Vize

VİZE GEREKMEKTEDİR.

TUR PROGRAMI

1. Gün: İSTANBUL - LONDRA (ROYAL BANQUET & SHOW)

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali kontuar önünde saat 07:15'de buluşma. Türk Hava Yolları'nın TK1965 numaralı tarifeli seferi ile saat 09:30'da Londra Gatwick Havalimanı'na hareket. Yerel saate göre 11:35'de varışımızı takiben Londra panoramik şehir turu. Panoramik şehir turumuzda; The Tower, Tower Bridge, Hays Galleria, London Dungeon, Big Ben, Houses of Parlement, Buckingham Palace, Thames Nehri, Picadilly Meydanı, Amiral Nelson Anıtı, Trafalgar Meydanı, Milli Müze, Ünlü Harrods Mağazası, Knightsbridge ve Natural History Müzesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele hareket ve odalara yerleşme. Arzu eden misafirlerimiz akşam ekstra olarak düzenlenecek olana Royal Banquet & Show Turu’na katılabilirler. Geceleme otelimizde.


2. Gün: LONDRA (LONDON EYE & MADAME TUSSAUDS & THAMES CRUISE)

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından alış-veriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan London Eye & Madame Tussauds & Thames Cruise Turu`na katılabilirler. Bu tam günlük turumuzda; Thames Nehri kıyısında, dev bir gözlem tekerleği olan dönme dolaba binerek eşsiz Londra manzarasını izleme ve pek çok ünlünün balmumu heykelinin bulunduğu Madam Tussauds Müzesi'ni gezme fırsatı buluyoruz. Daha sonrasında da Thames Nehri üzerinde tekne ile yapılacak tur ile tarihi Londra'yı görme imkânı yakalıyoruz. Tur sonrası serbest zaman. Geceleme otelimizde.


3. Gün: LONDRA (OXFORD & WINDSOR & BICHESTER OUTLET)

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Oxford & Windsor & Bichester Outlet Turu'na katılabilirler. Bu turumuzda Dünyanın en prestijli üniversitelerini barındıran, kendinizi Harry Potter film setinde hissedeceginiz Oxford`a ve sonrasında da ünlü markaların outletlerini bulabileceğiniz Bichester Outlet`ine gidiliyor. Devamında da  Winsor'ı geziyoruz.Tur sonrası otelimize geri dönüş ve geceleme otelimizde.


4. Gün: LONDRA - CAMBRIDGE - MANCHESTER

Sabah erken odaların boşaltılması ve alınacak sabah kahvaltısının ardından Manchester'a hareket. Yol üzerinde Cambridge'e uğrayıp, bu ünlü İngiliz şehrinde kısa bir mola veriyoruz. Daha sonra Manchester'a devam ediyoruz. Varışımıza istinaden panoramik şehir turumuz başlıyor. Tur esnasında, Manchester United Futbol Stadyumu, China Town, Piccadilly Gardens ve Exchange Square görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otele hareket, odalara yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.


5. Gün: MANCHESTER - BOWNESS WINDERMERE - (WINDERMERE CRUISE) - STIRLING

Sabah erken saatte odaların boşaltılması ve alınacak kahvaltı sonrası Stirling'e hareket. Yol üzerinde Lake District Bölgesi'nde bulunan şirin Bowness Windermere Kasabası'na uğruyoruz. Burada vereceğimiz kısa mola sonrasında arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Windermere Cruise Turu'na katılabilir, tur sonrasında Stirling'e devam ediyoruz. tarihi bir liman kenti olan Stirling'e varışımıza istinaden yapılacak panoramik şehir turumuzda, ünlü Wallace Anıtı, panoramik olarak Stirling Kalesi görülecek yerler arasındadır. Geceleme otelimizde.


6. Gün: STIRLING - EDINBURG (WHISKY TADIM TURU - İSKOÇ GECESİ)

Sabah kahvaltısının ardından Edinburg'a hareket. Varışımıza istinaden Edinburgh panoramik şehir turumuz başlıyor. Tur esnasında şehrin en eski yapısı olmakla beraber en popüler turist merkezi olan Edinburgh Kalesi'nden başlayarak Royal Mile Yolu üstünden Kraliyet Sarayı, Parlemento Binasını, Milli Galeri’yi, 10 yıl sahibini mezarında yalnız bırakmayan köpek Boby’nin heykelini ve Harry Potter'ın efsanesinin doğduğu kafeyi panoromik ziyaret edeceğiz. Tur sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz öğleden sonra ekstra olarak düzenlenecek İskoç Whisky Tadım Turu'na katılabilirler. Arzu eden misafirlerimiz akşam ekstra olarak düzenlenecek İskoç Gecesi Turu'na katılabilirler (İskoç Gecesi Turu  müsaitliğe göre yapılmaktadır). Tur Sonrası Stirling'de hareket ve geceleme otelimizde.


7. Gün: STIRLING (GLASGOW - LOCH LOMOND)

Sabah kahvaltının ardından, panoramik Stirling şehir turumuz başlıyor. Tur esnasında ünlü Wallace Anıtı'nı ve de panoramik olarak Stirling Kalesi'si görüldükten sonra serbest zaman (Stirling Kalesi girişi şehir turuna dahil değildir). Tur sonrası arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Glasgow & Loch Lomond Turu'na katılabilirler. Turumuz esnasında  panoramik olarak Clyde Arc Köprüsü, takma adi "Armadillo" olan Clyde Kapali Salonu, Modern Sanat Galerisi, Buchanan Caddesi'ni ve Tolbooth Saat Kulesi'ni gördükten sonra, Büyük Katedral ve Necropolis'i geziyoruz, ve devamında George Meydanı'nda serbest zamanımız oluyor.  Sonrasında Loch Lomond'a devam ediyoruz ve tekne turumuzu yapıyoruz. Tur bitiminde otele geri dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.


8. Gün: STIRLING - İSTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası en geç saat 10:00'a kadar odaların boşaltılması ve serbest zaman. Rehberimiz tarafından belirtilecek saatte Edinburgh Havalimanı'na hareket. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları'nın TK1346 sefer sayılı uçuşu ile saat 15:50'de İstanbul’a hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından saat 22:05'de İstanbul'a varış ve gezimizin sonu.


Tura Dahil Olan Hizmetler

• Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul - Londra (Gatwick Havalimanı) gidiş, Edinburgh - İstanbul dönüş parkurunda ekonomi sınıf uçak bileti
• Londra'da 3 gece, Manchester'da 1 gece ve Stirling'de 3 gece olmak üzere 3* - 4* otellerde toplamda 7 gece 8 gün oda kahvaltı (7 continental kahvaltı) konaklama
• Alan-Otel-Alan transferleri ve özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri
• Panoramik Londra, Manchester, Stirling ve Edinburgh şehir turları
• Yol üzeri Bowness Windermere ve Cambridge gezileri
• Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
• Havalimanı ve Güvenlik vergileri
• Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)
• KDV dâhildir.

Tura Dahil Olmayan Hizmetler

• İngiltere vize ücreti, servis bedeli 160 EURO olup, ancak İzmir, Antalya ve Adana için servis bedeli 235 EURO dur  (Vize için gerekli evrakları lütfen isteyiniz.)
• Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)
• Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
• Müze ve ören yerleri girişleri
• Ekstra turlar
• Yukarıda ve programda dâhil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet
• SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Seyahat iptali nedeniyle tazminat başvurularında uygulanacak sigortalı katılım payı (muafiyet) vize ile ilgili iptallerde % 25, diğer hallerde %18 oranındadır. Teminat detayları sigorta şartnamesinde yer almaktadır.. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır.
• Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.

FİYAT TABLOSU

Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. Çocuk
04.07.2019 3*** Ve 4**** OTELLER1199.00 €1709.00 € 1199.00 €0 - 2 Yaş 160.00 €
3 - 12 Yaş 1149.00 €
-

VİZE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı


İlginizi Çekebilecek Diğer Fırsatlar
499.00
13.03.2019
3 GECE 4 GÜN
ATLAS JET HAVAYOLLARI İLE
1195.00
03.06.2019
6 GECE 7 GÜN
1199.00
04.07.2019
7 GECE 8 GÜN