Tur Dönemini Seçiniz
Tur Kategorisi Seçiniz
Tur Takvimi İçin Tıklayın
>>> Tur Takvimi <<<
Otel veya Yer Adı
Giriş Tarihi...
Çıkış Tarihi...
Fiyat
Pansiyon
Kaç Kişi
1.Çocuk
2.Çocuk
Arkadaşlarınızla Paylaşın
Endulus Turu Türk Havayolları ile4 GECE 5 GÜN | 06 Eylül
Türk Havayolları ile 4 gece 5 gün
399.00 €
2 KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI FİYATI
Tur Programını İndir (PDF)
Tur Tarihleri
Kişi Sayısı
1. Çocuk
2. Çocuk
Turun Adı Endulus Turu Türk Havayolları ile
Ulaşım
Vize

VİZE GEREKMEKTEDİR.

TUR PROGRAMI

1. Gün: İSTANBUL – MALAGA - GRANADA (125 KM) (AL HAMBRA)

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Gezigen turizm kontuarı önünde sabah saat 06:45'de buluşma. Bilet, pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları TK1305 tarifeli seferi ile saat 09:55'de Malaga'ya hareket. Yerel saat ile 12:55'de Malaga'ya inişimizi takiben bizi bekleyen özel otobüsümüz ile Granada'ya hareket ve panoramik Granada şehir turu. Şehir turunun ardından serbest zaman.  ekstra Al Hambra Sarayı turu (Saray ziyareti müsaitliğe bağlı olarak gerçekleştirilmekte olup müsaitlik olmaması durumunda sadece bahçesi gezilecektir.)   Al Hambra, Gırnata'ya hakim bir tepe üzerindeki düzlükte, savunma kalesi ve saray olarak yapılmıştır. Bu yüzden dışarıdan biraz hantal görünür. Fakat hantal kale duvarlarının içinde eşsiz güzellikte bir sarayla karşılaşılır. Duvarlarında kırmızı tuğla, damında kırmızı kiremit kullanıldığı için adına da Elhamra, yani "Kırmızı" denmiştir. Tur bitimi otele transfer, odalara yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.


2. Gün: GRANADA (MALAGA&MİJAS - SAGRAMONTE ÇİNGENE MAHALLESİ)

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Malaga & Mijas turu. Ünlü ressam Pablo Picasso’nun doğduğu şehir olan Malaga'daki turumuzda Paseo de Parque (Park Caddesi), Plaze de la Merced, Cervantes Tiyatorosu, Puerto Marina (Liman) ve La Alcazaba ve Gibralfaro Kalesi göreceğimiz yerler arasındadır. Ardından İspanya'nın sevimli tipik köyü Mijas görülecektir. Turumuzun ardından Granada'daki otelimize transfer ve serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Sagramonte Çingene Mahallesi turunu gerçekleştiriyoruz. Dünya Kültür Mirası listesinde yer alan eski Çingene Mahallesi Sagramonte'de doğal mağaralarda bir içecek eşliğinde doğal Çingene Showunu izliyoruz. Showun ardından Dünya Kültür Mirası listesinde yer alan eski Müslüman Mahallesi Albayzın'ı gezerek turumuzu sonlandırıyoruz. Otelimize transfer ve geceleme otelimizde.


3. Gün: GRANADA - CORDOBA (201 KM) (CORDOBA CAMII)-SEVİLLA (140 KM) (ALCAZAR & KATEDRAL)

Sabah kahvaltısı ardından odaların boşaltılması ve özel aracımız ile Cordoba’ya hareket. Cordoba ‘ya varışta yapılacak olan panaromik şehir turumuzda; yapımına 785 yılında başlanan ve 987 de tamamlanan, Batı islam sanatının en etkili yapılarından biri olan Cordoba Camii (dışarıdan görülecektir.) ve Musevi Mahallesi görülecek yerler arasındadır. Verilecek kısa bir molanın ardından arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Cordoba Camii turunu gerçekleştiriyoruz. Tur bitimi Sevilla'ya hareket panoramik Sevilla şehir gezisinde; Muvahhit’ler döneminden kalma eski Ulu Camii’nin yerine 15. yy da inşaa edilmeye başlanan katedral (dışarıdan), Arap, Gotik ve Rönesans tarzı sarayların yanyana yükseldiği Krallık Malikanesi Alcazar (dışarıdan), Altın Kule denilen 13.YY'dan kalma kale, Belediye Sarayı görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Alcazar & Katedral turuna katılıyoruz. Otelimize transfer, odalara yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelimizde


4. Gün: SEVİLLA (RONDA) (FLAMENKO)

Sabah kahvaltı sonrası tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Ronda turuna katılabilirler. Dünyaca ünlü  tarih kokan Ronda şehir gezisi sonrası Sevilla'daki otelimize hareket ve serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Flamenko Show izlemek için otelden hareket. Geceleme otelimizde.


5. Gün: SEVİLLA - MALAGA (210 KM) - İSTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve Malaga Havalimanı'na hareket. Bilet, pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları TK1306 tarifeli seferi ile saat 13:50'de İstanbul’a uçuş. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından saat 20:20'da Istanbul’a varış ve gezimizin sonu.


Tura Dahil Olan Hizmetler

• Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul- Malaga -İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti
• Malaga - Granada - Cordoba - Sevilla- Malaga arası otobüs transferi
• Havalimanı – Otel – Havalimanı transferleri
• Granada'da 2 gece, Sevilla'da 2 gece olmak üzere toplam 4 gecebelirtilen vb. kategori otellerde oda kahvaltı konaklama
• Panoramik Granada, Cordoba, Sevilla şehir turları
• Havalimanı ve güvenlik vergileri
• Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)
• Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
• KDV dahildir.

Tura Dahil Olmayan Hizmetler

• Vize ücreti ve servis bedeli  120 EURO
• Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)
• Her turlu kisisel harcamalar ve otel ekstralari
• Müze ve ören yerleri giriş ücretleri
• Dahil olduğu açıkca belirtilmemiş her türlü hizmet
• Ekstra tur ücretleri
• SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Seyahat iptali nedeniyle tazminat başvurularında uygulanacak sigortalı katılım payı (muafiyet) vize ile ilgili iptallerde % 25, diğer hallerde %18 oranındadır.Teminat detayları sigorta şartnamesinde yer almaktadır.. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır.
• Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.

FİYAT TABLOSU

Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. Çocuk
06.09.2019 4**** OTELLER399.00 €519.00 € 399.00 €0 - 2 Yaş 170.00 €
2 - 12 Yaş 369.00 €
-

VİZE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı


İlginizi Çekebilecek Diğer Fırsatlar
659.00
28.12.2018
7 GECE 8 GÜN
429.00
29.12.2018
3 GECE 4 GÜN
629.00
07.03.2019
7 gece 8 gün