Tur Dönemini Seçiniz
Tur Kategorisi Seçiniz
Tur Takvimi İçin Tıklayın
>>> Tur Takvimi <<<
Otel veya Yer Adı
Giriş Tarihi...
Çıkış Tarihi...
Fiyat
Pansiyon
Kaç Kişi
1.Çocuk
2.Çocuk
Arkadaşlarınızla Paylaşın
Fas Yılbaşı Turu4 GECE 5 GÜN |
Fas Kraliyet Havayolları ile 4 gece 5 gün
0.00
2 KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI FİYATI
Tur Programını İndir (PDF)
Tur Tarihleri
Kişi Sayısı
1. Çocuk
2. Çocuk
Turun Adı Fas Yılbaşı Turu
Ulaşım FAS KRALİYET HAVAYOLLARI
Vize

VİZE GEREKMEMEKTEDİR

TUR PROGRAMI

1. Gün: İSTANBUL – KAZABLANKA – MARAKEŞ

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde 13.30 da buluşma.Bagaj ve bilet işlemleri sonrası  Fas Kraliyet Havayollarının AT 911 sefer sayılı tarifeli seferi ile 15.50 de Kazablanka ‘ya hareket. 4 buçuk saat sürecek uçuşumuz sonrası yerel saat ile 19:00'da Kazablanka'ya varış ve alanda bizleri bekleyen otobüslerimiz ile   Marakeş'e transfer. Odalara yerleşme. Dinlenme amaçlı serbest zaman.Konaklama otelimizde.


2. Gün: MARAKEŞ

Sabah kahvaltısının ardından panoramik Marakeş şehir turu için otelimizden hareket. Dar sokakları ile bizleri yüzyıllar öncesine götürecek medina ya ulaştıktan sonra şehirde 19.yy da valilik yapmış olan  Ba Ahmed’ in Bahia Sarayını gezerken Fas tarihine dalacak, Endülüs tarzı ahşap ve mozaik süslemeleri keşfedeceğiz. Günümüz ispano Moresk mimarinin 800 yıllık örneği Koutoubia Minaresini seyrederek ulaşacağımız Souk adı verilen Marakeş Kapalı çarşı’sının dar ara sokaklarında devam edecek. Dünyaca ünlü bu labirentin tüm geleneksel köşelerini keşfedeceksiniz. Bu gezi esnasında kumaşçılar, demirciler, deri tabakhaneleri, ahşap ustaları gibi ülkede mevcut nice el sanatlarının tüm örnekleri ile karşılaşabilirsiniz. Berberilerin yüzyıllık geleneği şifalı ot ve kremlerin satıldığı herbalist dükkanları sizi eğlendirecek duraklardan biri olacaktır.  Günümüz, Afrika kıtasının en hareketli şehir meydanı Jma El Fna ile sonlanacak. Gerçek bir “mucizeler avlusu” diye adlandırabileceğimiz bu meydan UNESCO Milli Miraslar listesinde yer almaktadır. Meddahlar, yılan oynatıcıları, dövmeciler, hokkabaz ve cambazların gösterileri ile şenlenen Jma el Fna için kısaca “açık hava tiyatrosu” diyebiliriz. Turumuz sonrası serbest zaman.Konaklama otelimizde.


3. Gün: MARAKEŞ

Sabah kahvaltısının ardından misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Atlas  dağları veya Essaouira turlarına katılabilirler. Ekstra turumuzu katılmayan yolcularımız için serbest zaman.Konaklama otelimizde.


4. Gün: MARAKEŞ - KAZABLANKA

Sabah kahvaltısının ardından Kazablanka şehrine geçiyoruz. Yapacağımız panoramik turda tarihi Habus semti, Kordon boyu, Atlas okyanusu, V. Muhammed Meydanı ve meşhur II. Hasan Camii görülecektir. Akşam üzeri otelimize yerleşiyor ve serbest zamanımızda Kazablanka’yı keşfe devam ediyoruz.


5. Gün: KAZABLANKA-İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından Kazablanka  havalimanına gidiyoruz. Fas Kraliyet Havayooları ile Saat 09:00 da ki İstanbul uçuşumuz 4 buçuk saat sürecektir. İstanbul’a öğleden sonra 14:00’de varacağız.Turumuzun sonu.

 


Tura Dahil Olan Hizmetler

• Fas Kraliyet Havayolları ile İstanbul/ Kazablanka – Kazablanka / İstanbul uçuşları
• Marakeş ve Kazablanka da 4 **** oteller de oda +kahvaltı konaklamalar
• Marakeş ve Kazablanka şehir turları
• Programda belirtilen tüm transferler

Tura Dahil Olmayan Hizmetler

• Yurtdışı çıkış harcı  (15 tl)
• Seyahat ve sağlık sigortası  ( 15 €)
• Öğle ve akşam yemekleri
• Kişisel harcamalar

FİYAT TABLOSU

VİZE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı


İlginizi Çekebilecek Diğer Fırsatlar
799.00 $
17.09.2020
5 gece 8 gün
Türk Havayolları
959.00
14.10.2020
8 GECE / 9 GÜN
AİR ARABİA HAVAYOLLARI İLE
1649.00
21.12.2020
16 gece 17 gün