Tur Dönemini Seçiniz
Tur Kategorisi Seçiniz
Tur Takvimi İçin Tıklayın
>>> Tur Takvimi <<<
Otel veya Yer Adı
Giriş Tarihi...
Çıkış Tarihi...
Fiyat
Pansiyon
Kaç Kişi
1.Çocuk
2.Çocuk
Arkadaşlarınızla Paylaşın
İtalya Turu7 GECE 8 GÜN | 05 Eylül
Pegasus Havayolları ile 7 gece 8 gün
499.00 €
2 KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI FİYATI
Tur Programını İndir (PDF)
Tur Tarihleri
Kişi Sayısı
1. Çocuk
2. Çocuk
Turun Adı İtalya Turu
Ulaşım
Vize

VİZE GEREKMEKTEDİR.

TUR PROGRAMI

1. Gün: İSTANBUL – BERGAMO – COMO

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali PGS kontuarı önünde saat 09:00’da hazır bulunulması. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları PC 705 sefer sayılı uçuşu ile saat 11:25’te Bergamo’ya hareket ve yerel saat ile 13:25’te varışımızın ardından alanda bekleyen özel otobüsümüz ile Como’ya transfer. Varışımıza istinaden panoramik Como şehir turu. Çevresindeki dağları ve ormanlarıyla muhteşem bir manzara keyfi sunan, yeşilin maviyle buluştuğu cennet bir köşe olan Como şehir turunun ardından otele transfer. Geceleme otelinizde.


2. Gün: COMO – MİLANO – CENOVA

Sabah kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden  misafirlerimiz ekstra  olarak  düzenlenecek  olan Lugano  turuna  katılabilirler (50 Euro). İtalya’nın sınır komşusu İsviçre sınırında bulunan ve Dünya jet sosyetesinin vazgeçilmez tatil yerlerinden olan Lugano turumuz bitiminde Milano’ya transfer. Varışın ardından Italya’nın moda başkentinde şehir turumuz başlıyor. Turumuz esnasında La Scala ve Duomo görülecektir. Ardından tarihte İtalyan şehir devleti  Cenevizin başkenti ve ünlü kaşif Cristof Kolomb’un doğduğu İtalyanın en büyük limanına sahip Cenova şehrine  hareket ve panoramik şehir turu. San Lorenzo meydanı ve katedrali,Piazza  de Ferrari, Deniz Feneri, Antik Liman ve Dükler sarayı görülecek yerler arasındadır.Geceleme otelinizde.


3. Gün: CENOVA

Sabah kahvaltısının ardından  kişisel aktivite ve alışverişleriniz için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Nice & Cannes & Monaco & Monte Carlo turu (90 Euro). Turumuz Cannes gezisi ile başlıyor, daha sonar Nice şehrinin ünlü sahil şeridi Promenade des Angleis ile devam ediyor. Eski Nice bölgesi, Massena Meydanı, Çicek Pazarı, Adliye Sarayı görülecektir. Sonrasında ise Cannes ve Cote d’Azur bölgesinin en güzel koy ve burunları, en güzel yamaçları gezilerek Monaco prensliğine varıyor, saray ve çevresini gezdikten sonra akşam lüks ve ihtişamın odak noktası Monte Carlo’ya geçiyoruz. Farklı güzellikler görülerek Cenova otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.


4. Gün: CENOVA - FLORANSA

Sabah kahvaltısının ardından Floransa’ya transfer. Yol üzerinde  arzu eden misafirlerimiz  ile ekstra Santa Margarita & Portofino turu (50 Euro). Şarkılara ilham kaynaği olmuş ve pastel renkli evleri ile yıllarca hiç bozulmamış yapısı ile sizleri büyüleyecek olan İtalya’ nın en güzel kıyılarından olan Santa Margarita & Portofino görüldükten sonra Floransa’ya hareket. Varışımıza istinaden panoramik Floransa şehir turu. Turumuzda Arno Nehri, Ponte Vecchio Köprüsü, Uffizi Sanat Galerisi, Santa Maria del Fiore Kathedrali ve Sinyorler Meydanı görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi otele transfer.


5. Gün: FLORANSA

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Mega Toscana turu (100 Euro). Da Vinci köyü, San Gimignano, Siena ve Pisa olmak üzere dört farklı geziden oluşan, tam günlük Toscana turumuz boyunca unutulmaz manzaralar ve görkemli yapılar sizi bekliyor. Da Vinci köyü: Yüzyılın mucidi Leonardo Da Vinci ‘nin doğduğu, evinin ve müzesinin bulunduğu , başta üzüm ve zeytin olmak üzere nefis tarım ürünlerinin üretildiği, tepeler, villalar, tarım evleri, çiftlikleri ile ünlü ve Leonardo da Vinci'nin yaşadığı zamanda olduğu gibi tarihi ve doğal dokunusu  korumuş olan Da Vinci Köyü görülecektir. Siena : Orta Çağ’dan kalma dar sokakları, ufak caddeleri ve Avrupa’nın en büyük meydanı olarak kabul edilen Campo Meydanı ile ünlüdür. İtalya’nın keyifli yemeklerini tatma imkanına sahip olacağınız Siena, Toscana Bölgesi’nin görülmeye değer şehirlerinden bir tanesidir. San Gimignano :Çevresinde Dünyanın en kaliteli ve çeşitli üzüm bağlarının ve en iyi dondurmacısının bulunduğu ,porcini ve türüf mantarlı peynirleri ile ünlü,14.yy’dan kalma ve etrafı surlarla kaplı Toskana’nın Orta Çağ şehrini geziyoruz. Pisa Gezisi: 12. Yüzyıl’da, Batı Akdeniz’deki ticaret üstünlüğünü elinde bulunduran Pisa; dünyaca bilinen en önemli tarihi eserlerinden biri olarak Kabul edilen eğik kulesiyle ünlüdür. Panoramik gezi sırasında Pisa Kulesi, katedral, vaftizhane ile Miracoli Meydanı gezilecek yer arasında olup, dileyen misafirlerimiz bu tarihi şehirde gönüllerince fotoğraf çektirebilirler.Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.


6. Gün: FLORANSA - VENEDİK

Sabah kahvaltı sonra özel otobüsümüz ile Venedik’e hareket. Varışımıza istinaden panoramik Venedik şehir turu. Bu güzel şehirde bulunan kanallar ve köprülerden geçerek San Marco Meydanı ve San Marco Kilisesi, Dükler Sarayı, Çan ve Saat Kulesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turu bitminde arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Gondol turuna katılabilirler (25 Euro). Turumuz sonrası arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak organize edilecek olan Murano & Burano turuna katılabilirler (45 Euro). 10.yy’da başlamış olan Cam işçiliği sanatının en güzel örneklerini görebileceğiniz ve hatta satın alabileceğiniz bu turumuz bitiminde serbest zaman. Otelimize dönüş. Geceleme otelinizde.


7. Gün: VENEDİK

Sabah kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Ljubljana & Bled Gölü ve Köyü turuna katılabilirler (80 Euro). Ülkenin kültürel, ekonomik, politik ve yönetsel merkezi olan Ljubljana’da kent merkezini gezip, Ljubljana Kalesi göreceğiz ve sonrasında da Bled Gölü turu için hareket. Avrupa’ nın en güzel 10 köyü listesine girmiş Slovenya’ nın kuzeybatısında bulunan Bled kasabası buz devrine ait  Bled Gölü ile ünlüdür. Bu onu büyük bir turistik cazibe yeri yapar. Gölün ortasındaki küçük bir ada adanın üzerinde bir kilise vardır. Ziyaretçiler sıklıkla iyi şans dilemek için onun zilini çalarlar. Gezimiz sonrası otelinize transfer. Odaların alınması ve serbest zaman.


8. Gün: VENEDİK - MİLANO - İSTANBUL

Sabah kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Verona & Garda Gölü & Sirmione  Köyü turuna katılabilirler (50 Euro). Bu turumuzda Tarihteki en büyük aşk hikayesine konu olmuş Romeo ve Julietin evininde bulunduğu Roma’daki Coloseum arenasından sonra İtalya’daki en büyük arenaya ev sahipliği yapan kuzey İtalya’nın dükler şehri Verona’ya gidiyoruz. Daha sonra kuzey İtalya’daki göller bölgesinin en güzel örneklerden Garda gölü ve Sirmione köyü turumuzda göreceğimiz yerler arasındadır. Ardından Milano Malpensa havalimanına hareket. Pegasus Havayolları’nın PC 722 sefer sayılı uçuşu ile saat 17:55’te İstanbul’a hareket. Türkiye yerel saati ile 21:45’te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.


Tura Dahil Olan Hizmetler

• Pegasus Havayolları ile İstanbul (SAW) – Bergamo / Milano – İstanbul (SAW) gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti,
• Programda belirtilen otellerde 7 gece oda kahvaltı bazında konaklamalar, 
• Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli,
• Panoramik Como, Milano, Cenova, Floransa ve Venedik şehir turları,
• Fly Express profesyonel rehberlik hizmetleri,
• Özel tekne ile Venedik-San Marco adasına geçiş,
• Otel vergileri & Turist şehir vergileri.

Tura Dahil Olmayan Hizmetler

• Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro )
• İsteğe bağlı seyahat sigortası (10 Euro)
• Program dışı ekstra turlar ve kişisel harcamalar,
• Yurtdışı çıkış vergisi  (15 TL)
• Portofino çevre gezisi için isteğe bağl tekne ile ulaşım (kişi başı 15 euro)
• Müze ve ören yeri girişleri,
• İsteğe bağlı şoför bahşişleri (kişi başı 5€)

FİYAT TABLOSU

Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. Çocuk
05.09.2019 3*** Ve 4**** OTELLER499.00 €739.00 € 499.00 €0 - 2 Yaş 150.00 €
3 - 12 Yaş 499.00 €
-

VİZE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı


İlginizi Çekebilecek Diğer Fırsatlar
399.00
03.09.2019
3 Gece 4 Gün
Türk Havayolları
459.00
04.09.2019
8 GECE 9 GÜN
PEGASUS HAVAYOLLARI İLE
499.00
05.09.2019
7 GECE 8 GÜN