Tur Dönemini Seçiniz
Tur Kategorisi Seçiniz
Tur Takvimi İçin Tıklayın
>>> Tur Takvimi <<<
Otel veya Yer Adı
Giriş Tarihi...
Çıkış Tarihi...
Fiyat
Pansiyon
Kaç Kişi
1.Çocuk
2.Çocuk
Arkadaşlarınızla Paylaşın
İtalya Turu Ramazan Bayramı7 GECE 8 GÜN |
Türk Havayolları ile 7 gece 8 gün
0.00
2 KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI FİYATI
Tur Programını İndir (PDF)
Tur Tarihleri
Kişi Sayısı
1. Çocuk
2. Çocuk
Turun Adı İtalya Turu Ramazan Bayramı
Ulaşım
Vize

VİZE GEREKMEKTEDİR.

TUR PROGRAMI

1. Gün: İSTANBUL – MİLANO (COMO GÖLÜ)

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde Gezigen tur kontuarı önünde saat 06:00'da buluşma. Bilet,bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK1873 sefer sayılı uçuşu ile saat 08:00'da Milano'ya hareket. Saat 10:00'da varışımızın ardından yapacağımız panoramik şehir turunda; Galleria, Duomo katedrali, Scala Meydanı, Fortezza görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak Como Gölü turu düzenlenecektir. Tur bitimi otelimize transfer. Odaların alınmasının ardından serbest zaman. Geceleme otelimizde.


2. Gün: MİLANO – VENEDİK (VERONA)

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve Venedik'e hareket. Yol üzerinde tüm grubun katılımıyla ekstra olarak yapılacak olan Romeo ve Juliet’in evi olarak bilinen Verona gezisi.  Tur bitimi Venedik'e doğru devam ediyoruz. Varışımızın ardından gondollar şehri Venedik’te yapılacak olan panoramik şehir turunda San Marco Katedrali ve Meydanı, Dükler Sarayı, Canale Grande, İç Çekme ve Rialto Köprüsü görülecek yerler arasındadır. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak Gondol turu düzenlenecektir. Tur bitimi otelimize transfer. Odaların alınmasının ardından serbest zaman. Geceleme otelimizde.


3. Gün: VENEDİK (SLOVENYA)

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak Slovenya Turu düzenlenecektir. Turumuzun ilk durağı şiirlere konu olmuş olan Bled gölü. Gezimiz Eski Yugoslavya`nın güçlü şehri, Slovenya`nın başkenti Ljubljana`da devam edecek. Tur bitimi otelimize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.


4. Gün: VENEDİK – FLORANSA – MONTECATİNİ

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve Floransa'ya hareket. Varışımızın ardından Rönensans’ın doğduğu şehir olan Floransa’da yapılacak panoramik Floransa şehir turunda Duomo Kilisesi (Santa Maria Del Fiore), Vaftizhane, Eski Saray, Ponte Vecchio, Piazza Signoria görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi Montecatini de ki otelimize transfer. Odaların alınmasından sonra serbest zaman. Geceleme otelimizde.


5. Gün: MONTECATİNİ (SİENA-PİSA-SAN GİMİGNANO)

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak Toscana bölgesinin meşhur kasaba ve şehirlerinden Siena, Pisa ve San Gimignano  turu düzenlenecektir. Tur bitimi otelimize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.


6. Gün: MONTECATİNİ – ROMA

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve  Başkent Roma’ya hareket; varışımızın ardından yapılacak olan panoramik şehir turunda Colesseum, İspanyol Merdivenleri, Trevi Aşk Çeşmesi, Piazza Venezia, Vittorio Emanuela Anıtı, Roma Forum, Via Del Corso,Circus Maximus görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi otelimize transfer. Odaların alınmasının ardından serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak Roma Gece Turu düzenlenecektir. Tur bitimi otelimize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.


7. Gün: ROMA (NAPOLİ-POMPEİ)

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra tur olarak Napoli ve Pompei turu düzenlenecektir. Tipik İtalyan şehri olan Napoli ve Vezüv Yanardağ’ının püskürmesiyle kül bulutu altında kalan ve taşlaşmış bedenlerin görüldüğü antik şehir Pompei turu. Tur bitimi otelimize transfer. Geceleme otelimizde.


8. Gün: ROMA – İSTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saatte Roma Havalimanına transfer. Bilet bagaj ve pasaport işlemlerinin ardında Türk Hava Yollarının TK1866 sefer sayılı uçuşu ile saat 15:35'de İstanbul’a hareket. Saat 19:15'de İstanbul Atatürk Havalimanına varış ve turumuzun sonu.


Tura Dahil Olan Hizmetler

• Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul - Milano gidiş,Roma - İstanbul dönüş ekonomi sınıf uçak bileti
• Milano'da 3* uzak otelde 1 gece continental kahvaltı dahil konaklama
• Venedik - Noventa veya San Dona Bölgesinde 4* otelde 2 gece continental kahvaltı dahil konaklama
• Floransa - Montecatini bölgesinde 3* otelde 2 gece continental kahvaltı dahil konaklama
• Roma da 3* uzak otelde 2 gece continental kahvaltı dahil konaklama
• Havaalanı – Otel – Havaalanı transferleri
• Tüm şehirler arası transferler
• Yarım günlük panoramik  Milano,Venedik,Floransa ve Roma şehir turları
• Prontotour profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
• Venedik turunda vaporetto ücreti
• Konaklama vergileri
• Havalimanı güvenlik ve yer hizmeti vergileri
• Zorunlu Seyahat Sigortası ( Mesleki Zorunluluk Sigortasıdır )
• Fiyatlarımıza K.D.V dâhildir

Tura Dahil Olmayan Hizmetler

• İtalya vize ücreti ve vize hizmet bedeli 120 EURO (Vize alımı için gerekli evrakları belirten ek listeyi lütfen  isteyiniz.)
• Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)
• bankalara yatırmanız gerekmektedir.)
• Ekstra turlar
• SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Toplam tutar üzerinden sigorta firması tarafından %18 muafiyet uygulanmaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır.
• Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.

FİYAT TABLOSU

VİZE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı


İlginizi Çekebilecek Diğer Fırsatlar
459.00
28.06.2018
3 GEC 4 GÜN
ADRİA HAVA YOLLARI İLE
849.00
29.06.2018
7 gece 8 gün
399.00
06.07.2018
3 Gece 4 Gün
Türk Havayolları