Tur Dönemini Seçiniz
Tur Kategorisi Seçiniz
Tur Takvimi İçin Tıklayın
>>> Tur Takvimi <<<
Otel veya Yer Adı
Giriş Tarihi...
Çıkış Tarihi...
Fiyat
Pansiyon
Kaç Kişi
1.Çocuk
2.Çocuk
Arkadaşlarınızla Paylaşın
Kudüs Turu Pegasus Havayolları ile3 gece 4 gün |
Pegasus Havayolları ile 3 gece 4 gün
0.00
2 KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI FİYATI
Tur Programını İndir (PDF)
Tur Tarihleri
Kişi Sayısı
1. Çocuk
2. Çocuk
Turun Adı Kudüs Turu Pegasus Havayolları ile
Ulaşım
Vize

Vize gerekmektedir.

TUR PROGRAMI

1. Gün: İSTANBUL –TEL AVİV

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş terminali Pegasus Havayolları kontuarı önünde saat 04.45 de buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemleri sonrası saat 07.55 de Pegasus Havayolları ile Tel Aviv’e hareket. Yerel saat ile 10.10 da Tel Aviv’e varış.  Varışımızı takiben kısa bir Tel Aviv turu gerçekleştiriyoruz, akabinde Zeytin Dağı’na hareket, buradan kuşbakışı Kudüs’ü görüyoruz. Daha sonda Mescid-i Aksa, Kubet’t-üs-Sahra ardından Burak (Ağlama) duvarı, tarihi Kıyamet kilisesi ve Hz. Ömer Camiini ziyaret ediyoruz. Kudüs çarşılarında gerçekleştireceğimiz küçük gezintinin ardından Yaffa da bulunan Sultan Mahmud Camii ve Külliyesi, Hasan Bek Camii ve Sultan Abdülhamid saat kulesini ziyaret ediyoruz. Ardından otelimize transfer. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


2. Gün: BEYTÜLLAHİM / EL-HALİL

Sabah namazının ardından Otel’de kahvaltı, sonrasında ise El-Halil’de; Hz. İbrahim, Hz. İshak, Hz. Yakup ve Hz. Yusuf Peygamberlerin ve zevcelerinin kabirlerini ziyaret ediyoruz. Ardından Halhul kasabasındaki Yunus peygamberin kabrini ziyaret edip Beytüllahim şehrine geçiş yapıyoruz. Burada tarihi bir kilise içerisinde kalan Hz İsa’nın doğduğu yer olan Doğuş kilisesini ziyaret ediyoruz. Bu şehirde alınacak öğle yemeğinin ardından Kudüs’e hareket ve serbest zaman. Ardından otelimize transfer. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


3. Gün: LUT GÖLÜ / ERİHA / NABİ MUSA

Sabah namazının ardından Otel’de kahvaltı, sonrasında ise Lut Gölü’ne hareket, deniz seviyesinden yaklaşık 400 metre aşağıda bulunan, Lut kavminin yaşadığı Sodom ve Gomore şehirlerinin helak olup altında kaldığı Lut Gölünden sonra dünyanın en eski şehirlerinden bir diğeri olan Erihaya geçiyoruz. Burada bulunan Qarantal ve Temptation Dağının manzarasının görülmesinin ardından eski Hişam sarayı ziyaret edilecektir. Aynı şehirde öğle yemeğinin ardından Hz. Musa’nın kabri ve külliyesi ziyareti için hareket edilecektir. Ziyaretimiz sonrası otelimize transfer. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


4. Gün: HAİFA / AKKA- TEL AVİV-İSTANBUL

Sabah namazının ardından Otel’de kahvaltı, ardından Haifa Şehrine transfer ve orada Kanuni Bahai bahçelerini ziyaret ettikten sonra en eski yerleşim şehirlerinden birisi olan Akka şehri ziyaret edilecektir. Akabinde İstanbul uçuşumuz için Tel Aviv’e transfer. Yerel saat ile 15.05 de Pegasus Havayolları ile İstanbul’a hareket. 17.20 de İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına varış. Turumuzun sonu.


Tura Dahil Olan Hizmetler

• Pegasus Hava Yolları ile İstanbul Sabiha Gökçen– Tel Aviv / Tel Aviv – İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı uçuşları.
• 4 yıldız otellerde yarım pansiyon konaklama
• Programda belirtilen tüm transferler ve şehir turları
• Türkçe rehberlik hizmeti

Tura Dahil Olmayan Hizmetler

• Tüm öğle yemekleri
• İsrail Vize bedelleri
• Kişisel harcamalar ve otel ekstraları
• Yurt dışı çıkış harcı 15 TL

FİYAT TABLOSU

VİZE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı


İlginizi Çekebilecek Diğer Fırsatlar