Tur Dönemini Seçiniz
Tur Kategorisi Seçiniz
Tur Takvimi İçin Tıklayın
>>> Tur Takvimi <<<
Otel veya Yer Adı
Giriş Tarihi...
Çıkış Tarihi...
Fiyat
Pansiyon
Kaç Kişi
1.Çocuk
2.Çocuk
Arkadaşlarınızla Paylaşın
Kudüs Turu3 GECE 4 GÜN | 14 Mart
Türk Havayolları ile 3 gece 4 gün
659.00 €
2 KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI FİYATI
Tur Programını İndir (PDF)
Tur Tarihleri
Kişi Sayısı
1. Çocuk
2. Çocuk
Turun Adı Kudüs Turu
Ulaşım TÜRK HAVAYOLLARI İLE
Vize

GEREKMEKTEDİR

TUR PROGRAMI

1. Gün: İSTANBUL – TEL AVİV - KUDÜS

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde 06.00 da Türk Havayolları Kontuarı önünde buluşma.Bagaj,pasaport ve bilet işlemleri sonrası. Türk Hava Yolları’nın TK 794 sefer sayılı uçağı ile saat 09.15’te Tel Aviv'e hareket. Yerel saat ile 11.20’de Tel Aviv havalimanına varış.Psaport ve bagaj işlemleri sonrası alnada bizleri bekleyen aracımız ile Küdüs’e hareket.Yaklaşık 1 saat sürecek yolculuk sonrası Kudüs’e varış. Varışı takiben yapılacak olan şehir turumuzda ilk olarak her üç semavi din içinde oldukça önemli bir yere sahip Zeytin dağı ziyaret edilecektir.Burdan alınacak panoramik Kudus fotoğraflarından sonra eski şehir medina bölgesini ziyaret edeceğiz. Haram el Şerif ve El Aksa Camii ziyareti sonrası sırası ile Arap çarşısı, Yahudi mahallesi ve Roma döneminden kalma sutunlar caddesi olarak da bilinen Cardo ziyaret edilecektir.Tur sonrası otelimize transfer. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.


2. Gün: KUDÜS

Sabah kahvaltısı ardından Kudüs şehrini keşfe devam ediyoruz. Bugünkü turumuza   yürüyüş turu ile başlıyoruz. Eski şehirde Yahudi, Müslüman ve Hristiyan mahallerinden ve Yafa Kapısı'ndan geçip Yahudiler için en kutsal yerlerin basında olan Süleyman Mabedi Batı Duvarı'na giderek Ağlama Duvarı'nı göreceğiz. Hz.İsa'nın çarmıha gerilmek üzere yürüdüğüne inanılan "Çile yolu - Via Dolorosa" ve Hz. İsa'nın çarmıha gerildiğine inanılan "Kıyamet Kilisesi" Holy Sepulchre görülecek yerler arasındadır. Ayrıca ağlama duvarının altında 2000 yıllık tarihi tünellerde gezeceğiz. Öğleden sonra İsrail'in en büyük kültür ve tarih kurumu olan Israil Müzesinde, arkeoloji, tarih sanat ve sergilenen 2000 yıllık hazine, Olü Deniz Tevrat parşömenlerini göreceğiz. Turumuz sonrası otele dönüş. Aksam yemeği ve konaklama otelde. 


3. Gün: KUDÜS—ÖLÜ DENİZ—KUDÜS

Otelde alınan kahvaltının ardından Ölü deniz turumuz için otelden ayrılıyoruz. Yehuda Çölünden geçerek Israil ve Ürdün sınırındaki minerallerle zengin Ölü Deniz’ e gidiyoruz. Deniz seviyesinden 400 mt aşağıdaki şifalı göl sularında Tuz golüne girme deneyimi yaşayacağız. Molamızı vereceğimiz otelde spa keyfi ve öğle yemeğimiz olacak.  Öğleden sonra 2000 yıllık Kral Herod un eski yazlığı doğal dağ-kale Massada'ya teleferikle çıkacağız. Tur sonrası Kudüs’e dönüş . Aksam yemeği ve konaklama otelde.


4. Gün: KUDÜS - TEL AVİV - İSTANBUL

Otelde alınan kahvaltı ardından otelden ayrılarak  Tel Aviv 'e hareket ediyoruz. Yafa Limanı ile Kuzey Tel Aviv arasında yer alan Tel Aviv turuna, Eski Yafa ve Yafa Limanı'ndan başlayacağız. Şehirdeki plajlar, meydan ve bulvarlar , olağanüstü tas binalar ve ağaçlı yollar, beyaz evler, farklı ve modern mimari tarzları ile UNESCO Dünya Miras Listesi'nde koruma altına alınan Neve Tzedek bölgesini geziyoruz.  Ardından mağazaların ve cıvıl cıvıl kafelerin sıralandığı Rothschild Bulvarında kısa bir geziden sonra . Havalimanına transfer oluyoruz. Türk Hava Yolları’nın TK 789 sefer sayılı uçağı ile saat 21:25’te İstanbul’a uçuyoruz. Varışımız saat 23.40’ta Atatürk Havalimanına olacak. Turumuzun sonu.


Tura Dahil Olan Hizmetler

- Türk Hava Yolları ile İstanbul – Tel Aviv– İstanbul arası ekonomi sınıf uçak bileti ve bu bilete ilişkin havalimanı vergileri.
- Kudüs’te 3 gece 4 yıldızlı otelde oda – yarım pansiyon konaklama
- Özel araçlar ile programda belirtilen tüm geziler
- Tüm müze ve ören yeri giriş ücretleri
- Gezigen Turizm profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

Tura Dahil Olmayan Hizmetler

- Programda belirtilmeyen öğle yemekleri yemekler
- Programda belirtilen yemekler sırasında alınacak içecekler
- Yurt dışı çıkış harcı
- Seyahat sigortası
- Fazla bagaj ücretleri
- Kişisel harcamalar
- Vize ücreti

FİYAT TABLOSU

Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. Çocuk
14.03.2019 4**** OTELLER659.00 €859.00 € 659.00 €0 - 2 Yaş 150.00 €
3 - 12 Yaş 639.00 €
-

VİZE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı


İlginizi Çekebilecek Diğer Fırsatlar
659.00
14.03.2019
3 GECE 4 GÜN
TÜRK HAVAYOLLARI İLE
699.00
16.05.2019
3 gece 4 gün
639.00
18.07.2019
3 GECE 4 GÜN