Tur Dönemini Seçiniz
Tur Kategorisi Seçiniz
Tur Takvimi İçin Tıklayın
>>> Tur Takvimi <<<
Otel veya Yer Adı
Giriş Tarihi...
Çıkış Tarihi...
Fiyat
Pansiyon
Kaç Kişi
1.Çocuk
2.Çocuk
Arkadaşlarınızla Paylaşın
Kurban Bayramı Bali Turu6 GECE 7 GÜN | 09 Ağustos
Qatar Havayolları ile 6 gece 7 gün
1499.00 USD
2 KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI FİYATI
Tur Programını İndir (PDF)
Tur Tarihleri
Kişi Sayısı
1. Çocuk
2. Çocuk
Turun Adı Kurban Bayramı Bali Turu
Ulaşım
Vize

VİZE GEREKMEMEKTEDİR.

TUR PROGRAMI

1. Gün: İSTANBUL - DOHA

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali GEZİGENTUR kontuarı önünde saat 17:00'de buluşma. (Münferit kalması durumunda havalimanı buluşması olmayacaktır.) Pasaport, bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Qatar Havayoları QR246 tarifeli seferi ile saat 19:35'de Doha'y hareket. Yerel saat ile 23:50'de Doha'ya varış ve uçak değiştirme.


2. Gün: DOHA - BALİ

Qatar Havayolları QR962 tarifeli seferi ile saat 03:15'de Bali'ye hareket. Gece uçak yolculuğu. Yerel saat ile saat 17:40'da Bali'ye varış. Alanda bizi bekleyen lokal rehberimizle buluşma ve otelimize transfer. Odalara yerleşme. Geceleme otelimizde.


3. Gün: BALİ

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Oteldeki aktivitelerden yararlanabilir, deniz ve güneşin tadını çıkartabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra Tanat Loh turuna katılabilirler. Önce adanın 2 büyük tapınağı olan Mengwi Tapınağı ziyaret edilecektir. Ardından Bali'nin simgelerinden, okyanusun üstümde bir kayaya inşa edilmiş olan Tanah Lot Tapınağı ziyaret edilecektir. Gün batımını izleyip otelimize geri dönüyoruz. Geceleme otelimizde.


4. Gün: BALİ

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Oteldeki aktivitelerden yararlanabilir, deniz ve güneşin tadını çıkartabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak organize edeceği  tam günlük Nusa Lembongan Adası turuna katılabilirler. Bali'nin yakınındaki Nusa Lembongan Adasına katamaran ile gideceğiz. Adada gün boyu denize girebilir, şnorkel yapabilir, su sporlarından yararlanabilirsiniz. Öğle yemeğini barbekü olarak alacağız. (Adadaki aktiviteler ücrete tabidir.) Adadaki bu günün ardından tekrar katamaran ile otelimize transfer. Geceleme otelimizde.


5. Gün: BALİ

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Oteldeki aktivitelerden yararlanabilir, deniz ve güneşin tadını çıkartabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak organize edeceği Kintamani Volkan turuna katılabilirler. Turumuza önce Bali'nin geleneksel danslarında ada kültürünü en iyi yansıtan Barong Dansını izlemeye gidiyoruz. Daha sonra dünyanın en pahalı ve en  kaliteli incileri olan Endonezya incilerinin bulunduğu mağazayı gezeceğiz. Buradan Kintamani Bölgesi'ne doğru devam edilir. Yol boyunca Batik Ağaç Oymacılığı Resim sanatlarının geliştiği köyler gezilir, bu işle uğraşan kişileyrin atölyelerde nasıl  çalıştığı görülecektir. Arzu eden misafirlerimiz buradan hediyelik eşya alışverişlerini yapabilirler. Kintamani Bölgesi'ne varıldığında yanardağın tam karsısındaki lokal bir restaurant'da öğle yemeğini alacağız. Dönüş yolunda Kutsal Su Tapınağı ziyaret edilecektir. Daha sonra Bali'nin dünyaca ünlü Pirinç Terasları görülecektir. Son olarak halen yaşamın sürdüğü Bali Köy Evi ziyaret edilecek ve sonra otele transferiniz gerçekleşecektir. Geceleme otelimizde.


6. Gün: BALİ

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Oteldeki aktivitelerden yararlanabilir, deniz ve güneşin tadını çıkartabilir, adayı serbest gezebilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak organize edeceği turlara katılabilirler. Geceleme otelimizde.


7. Gün: BALİ

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Oteldeki aktivitelerden yararlanabilir, deniz ve güneşin tadını çıkartabilir, adayı serbest gezebilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak organize edeceği turlara katılabilirler. Geceleme otelimizde.


8. Gün: BALİ

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve transfer saatine kadar serbest zaman. Rehberimizin belirttiği saatte havalimanına transfer.


9. Gün: BALİ - QATAR - İSTANBUL

Qatar Havayolları QR961 tarifeli seferi ile saat 00:35'de Doha'ya hareket. Yerel saat ile 05:05'de Doha'ya varış ve uçak değiştirme. Qatar Havayolları QR239 tarifeli seferi ile saat 07:40'da İstanbul'a hareket ve saat 12:20'de İstanbul'a varış. Turumuzun sonu.


Tura Dahil Olan Hizmetler

• Qatar  Havayolları ile Istanbul-Doha-Denpasar / Denpasar-Doha-İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti
• Havaalanı ve güvenlik vergileri, Atatürk havalimanı yer hizmetleri
• Bali'de belirtilen kategori veya benzeri otelde 6 gece konaklama
• Tüm sabah kahvaltıları (Açık büfe)
• Programda belirtilen tüm otobüs transferleri
• Lokal Rehberlik hizmetleri
• Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)
• KDV Dâhildir.

Tura Dahil Olmayan Hizmetler

• Programda belirtilmeyen öğle ve akşam yemekleri ve içecekler
• Programda ekstra olarak belirtilen geziler (20 kişinin altındaki katılımlarda ekstra turlar başka gruplar ile ortak olarak yapılmaktadır.)
• Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)
• Rehber ve şöför bahşişleri
• Müze ve ören yerleri giriş ücretleri
• Fazla bagaj ücretleri
• SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Toplam tutar üzerinden sigorta firması tarafından vize nedeniyle seyahat iptalinde %22, sağlık nedeniyle seyahat iptalinde %20 muafiyet uygulanmaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır.
• Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.

FİYAT TABLOSU

Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. Çocuk
09.08.2019 5***** OTELLER1499.00 USD1879.00 USD 1499.00 USD0 - 2 Yaş 500.00 USD
3 - 12 Yaş 1499.00 USD
-

VİZE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı


İlginizi Çekebilecek Diğer Fırsatlar
699.00
03.02.2019
6 GECE 8 GÜN
799.00 $
03.02.2019
5 gece 8 gün
Türk Havayolları
499.00
06.02.2019
6 gece 8 gün