Tur Dönemini Seçiniz
Tur Kategorisi Seçiniz
Tur Takvimi İçin Tıklayın
>>> Tur Takvimi <<<
Otel veya Yer Adı
Giriş Tarihi...
Çıkış Tarihi...
Fiyat
Pansiyon
Kaç Kişi
1.Çocuk
2.Çocuk
Arkadaşlarınızla Paylaşın
Kurban Bayramı Promosyon Paris Disneyland Turu4 gece 5 gün |
Atlas Global Havayolları İle 4 Gece
0.00
2 KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI FİYATI
Tur Programını İndir (PDF)
Tur Tarihleri
Kişi Sayısı
1. Çocuk
2. Çocuk
Turun Adı Kurban Bayramı Promosyon Paris Disneyland Turu
Ulaşım Atlas Global Havayolları ile
Vize

Vize gerekmektedir

TUR PROGRAMI

1. Gün: İSTANBUL - PARİS

Atatürk  Havalimanı Dış Hatlar Terminali Gezigen turizm Kontuarı önünde saat 08:00'de buluşma. Atlas Global Havayolları'nın KK2173 sefer sayılı uçuşu ile saat 10:40'da Paris’e hareket. Yerel saat ile 13:40'da Paris'e iniş. Paris’e varışımıza istinaden ile yapılacak panoramik Paris şehir turunda; Louvre Notre Dame Kilisesi, Opera Binası, Concorde, Vendome ve Trocadero Meydanları, Madeleine Kilisesi, Champs Elysees,Chaillot Sarayı, Eiffel Kulesi, Askeri Akademi, Napolyon’un Mozolesi ve Millet Meclisi Binası görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otelimize hareket ve odalara yerleşme. Geceleme otelimizde.


2. Gün: PARİS (EIFFEL KULESİ & SEINE NEHRi & RESSAMLAR TEPESİ - PARIS BY NIGHT & LIDO SHOW)

Sabah kahvaltı sonrası alışveriş ve çevre gezisi için serbest zaman. Arzu eden konuklarımız rehberiniz tarafından ekstra olarak organize edilebilecek olan Eiffel Kulesi, Seine Nehri, Ressamlar Tepesi Turu`na katılabilirler. Yine arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Paris By Night & Lido Show Turu`na katılabilirler. Geceleme otelimizde.


3. Gün: PARİS

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak organize edilebilecek olan Notre Dame Katedrali ve Louvre Müzesi Turu'na katılabilirler. Geceleme otelimizde.


4. Gün: PARİS-DISNEYLAND

Sabah kahvaltı sonrası en geç 10:00'a kadar odaların boşaltılması ve rehberimiz tarafından belirtilecek saatte Disneyland’a hareket. Disneyland'a varışımıza istinaden otele yerleşme ve ardından parklardan yararlanmak için serbest zaman. Geceleme otelimizde.


5. Gün: DISNEYLAND - PARİS - İSTANBUL

Kahvaltı sonrası saat 10:00'a kadar odaların boşaltılması ve rehberimiz tarafından belirtilecek saatte havaalanına transfer. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Atlas Global Havayolları'nın KK2174 sefer sayılı uçuşu ile saat 15:25'de İstanbul Atatürk Havalimanı’na hareket. Saat 19:55'de varış ve turumuzun sonu.


Tura Dahil Olan Hizmetler

• Atlas Global Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul (Atatürk Havalimanı) - Paris (Charles De Gaulle) - İstanbul (Atatürk Havalimanı) parkurunda ekonomi sınıf uçak bileti
• Paris'te 3 gece ve Disneyland'da 1 gece olmak üzere belirtilen kategorideki otellerde toplam 4 gece oda-kahvaltı (4 continental kahvaltı) konaklama
• Havaalanı – Otel – Havaalanı transferleri
• Paris - Disneyland transferi
• Panoramik Paris şehir turu
• Paris Karşılamalı Türkçe Rehberlik hizmetleri
• Havaalanı ve Güvenlik Vergisi
• Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)
• KDV dahildir

Tura Dahil Olmayan Hizmetler

• Vize ücreti,servis bedeli 120 EURO
• Her türlü kişisel harcamalar ve otel extraları.
• Yurt dışı çıkış konut fonu bedeli 15 YTL (Yurt dışı cıkış harclarını seyahat öncesi ilgili bankalara yatırmanız gerekmektedir.)
• Müze ve ören yerleri girişleri (Disneyland Park girişleri de dahil değildir.)
• Yukarıda ve programda dahil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet
• SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Seyahat iptali nedeniyle tazminat başvurularında uygulanacak sigortalı katılım payı (muafiyet) vize ile ilgili iptallerde % 25, diğer hallerde %20 oranındadır.Teminat detayları sigorta şartnamesinde yer almaktadır.. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır.
• Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.
KADEMELİ FİYATLANDIRMA UYGULANMAKTA OLUP GÜN İÇİNDE FİYAT DEĞİŞEBİLMEKTEDİR

FİYAT TABLOSU

VİZE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı


İlginizi Çekebilecek Diğer Fırsatlar
1950.00
17.02.2020
8 GECE 9 GÜN
UÇAK - GEMİ
109.00
19.06.2020
1 GECE 2 GÜN
GEMİ
1349.00
14.09.2020
8 GECE 9 GÜN
UÇAK + GEMİ