Tur Dönemini Seçiniz
Tur Kategorisi Seçiniz
Tur Takvimi İçin Tıklayın
>>> Tur Takvimi <<<
Otel veya Yer Adı
Giriş Tarihi...
Çıkış Tarihi...
Fiyat
Pansiyon
Kaç Kişi
1.Çocuk
2.Çocuk
Arkadaşlarınızla Paylaşın
Malezya Borneo Singapur Turu5 GECE 6 GÜN | 06 Kasım • 05 Haziran
Türk Havayolları ile 5 gece 6 gün
2399.00 €
2 KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI FİYATI
Tur Programını İndir (PDF)
Tur Tarihleri
Kişi Sayısı
1. Çocuk
2. Çocuk
Turun Adı Malezya Borneo Singapur Turu
Ulaşım
Vize

VİZE GEREKMEMEKTEDİR.

TUR PROGRAMI

1. Gün: İSTANBUL - KUALA LUMPUR

İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan gece yarısından hemen sonra  saat 02:05’de Türk Havayolları’nın TK 60 sefer sayılı uçağı ile Kuala Lumpur’a hareket.  10 saat 40 dakika sürecek uçuş sonrası, yerel saat ile 17:45’de Kuala Lumpur’a varış. Havaalanında karşılama ve şehir merkezindeki hotelinize transfer. Hotele yerleşme ve serbest zaman. Geceleme ve akşam yemeği Kuala Lumpur’da otelimizde.


2. Gün: KUALA LUMPUR

Kahvaltı sonrası Kuala Lumpur şehir turu.  Görülecek yerler arasında Kral Sarayı, Jamek mescidi, Negara mescidi, Wilayah Persekutuan mescisi,Çin Mahallesi (Petaling Street), Sultan Abdul Samad Binası, Bağımsızlık Meydanı, National Monument, Dünyanın en yüksek kulelerinden biri olan Minare of Kuala Lumpur’dan panoramik şehir görüntüsü bulunmakta. Öğle yemeği sonrası Pertronas ikiz kulelerinde bulunan  Dünyanın ünlü markalarını  çok uygun fiyatlar ile alabileceğiniz KLCC alış veriş merkezi ve taklit ürünlerin satıldığı Çin mahallesinde (Petaling Street)  ve Putra Camii ziyaretleri yapılacaktır.Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.   


3. Gün: KUALA LUMPUR - KUCHING (SARAWAK - BORNEO)

Otelde alacağımız erken kahvaltı otelimizden ayrılarak Kuala Lumpur Havaalanına geçiyoruz. Malezya havayolları nın MH2504 sayılı uçuşu ile 08.45 de Borneo – Kuching uçuşu. Yerel saat ile 10.30 da varış. Alanda bizleri bekleyen otobüsümüz ile şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Şehir turumuz esnasında  Kasaba camii, İslam kültür müzesi, Malay Köyü, Hint Caddeleri, Lokal Market, şehrin sembolu Kedi heykeli görülecek yerler arasındadır.Öğle yemeği.Öğle yemeği sonrası ise Sarawak Kültür köyü ziyaret edilecek burada Sarawak eyaletinde yaşayan kabilelerin dans gösterileri izlenecektir.Tur sonrası otelimize transfer, yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


4. Gün: KUCHING - SİNGAPUR

Kahvaltı sonrası havaalanına transfer. Malezya havayolları nın MH 643 sefer sayılı uçuşu ile saat 10.40 da Singapur a hareket. Yerel saat ile 12.05 de Singapura varış.Varışı takiben yapılacak olan şehir turumuzda Sultan camii,Abdul Gaffour camii, Malabar mescidi,Orkide Bahçesi, Çin Mahallesi görülecektir.Öğle yemeği molamızın ardından  meşhur alışveriş caddesi Orchard Road da alış veriş için serbest zaman.Turumuzun ardından otelimize transfer ve odalara yerleşme.Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.


5. Gün: SİNGAPUR - İSTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası Sentosa Adası turu için otelimizden ayrılıyoruz. Singapur’un en yüksek tepesi olan Mount Faber’den teleferik ile geçerken dünyaca ünlü Singapur Limanını görebilme şansına sahibiz. Sentosa Adasına vardıktan sonra Singapur’un ilk yerleşimini ve tarihini anlatan İmages of Singapore müzesi, Madame Tussaud bal mumu heykeli müzesi, Asyanın en büyük tüp akvaryumlarından birinin bulunduğu deniz altı dünyasında yunus gösterilerini izleyebilir onlarla yüzüp fotoğraf çektirebilirsiniz ve de son olarak ses, ışık ve lazer gösterilerinin yapıldığı müzikli çeşme’yi göreceğiz.Akşam saatlerinde Singapur havaalanına transfer.Pasaport ve gümrük işlemleri sonrası Türk Hava Yollarının TK 55 sefer sayılı uçuşu ile 22.00 da İstanbula hareket.Geceleme uçakta.


6. Gün: SİNGAPUR - İSTANBUL

Saat 04.45 de İstanbul Atatürk Havalimanına varış.Turumuzun sonu.


Tura Dahil Olan Hizmetler

• Türk Hava Yolları ile İstanbul / Kuala Lumpur / Singapur / İstanbul uçuşları

• Malezya Hava Yolları ile Kuala Lumpur  / Kuching – Kuching / Singapur uçuşları

• Kuala Lumpur  - Kuching – Singapur da 4 yıldız oteller de HB ( akşam yemekleri dahil yarım pansiyon konaklama)

• Programda belirtilen tüm şehir turları

• Tüm transferler

• Türkçe rehberlik hizmeti

Tura Dahil Olmayan Hizmetler

• Akşam yemeklerinde alınan içecekler.

• Öğle yemekleri

• Seyahat ve sağlık sigortası 20 €

• Yurtdışı çıkış harcı 15 TL

• Extra turlar

FİYAT TABLOSU

Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. Çocuk
06.11.2019 4**** Ve 5***** OTELLER2399.00 €2659.00 € 2399.00 €0 - 2 Yaş 200.00 €
3 - 12 Yaş 1899.00 €
-
05.06.2020 4**** Ve 5***** OTELLER2399.00 €2659.00 € 2399.00 €0 - 2 Yaş 200.00 €
3 - 12 Yaş 1899.00 €
-

VİZE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı


İlginizi Çekebilecek Diğer Fırsatlar
2399.00
06.11.2019
5 GECE 6 GÜN