Tur Dönemini Seçiniz
Tur Kategorisi Seçiniz
Tur Takvimi İçin Tıklayın
>>> Tur Takvimi <<<
Otel veya Yer Adı
Giriş Tarihi...
Çıkış Tarihi...
Fiyat
Pansiyon
Kaç Kişi
1.Çocuk
2.Çocuk
Arkadaşlarınızla Paylaşın
Miami Orlando Turu7 GECE 8 GÜN |
Türk Havayolları ile 7 gece 8 gün
0.00
2 KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI FİYATI
Tur Programını İndir (PDF)
Tur Tarihleri
Kişi Sayısı
1. Çocuk
2. Çocuk
Turun Adı Miami Orlando Turu
Ulaşım TÜRK HAVAYOLLARI İLE
Vize

VİZE GEREKMEKTEDİR..LÜTFEN OFİSİMİZ İLE İRTİBATA GEÇİNİZ

TUR PROGRAMI

1. Gün: İSTANBUL - MİAMİ

Atatürk Havalimanı dış hatlar terminalinde saat 10:30’da buluşma ve bagaj – check-in işlemlerinin ardından THY’nın TK 0077 sayılı seferi ile 13:30’de Miami’ye uçuş. Yerel saatle 19:30’da varışımızın ardından otelimize transfer oluyoruz. Kısa bir yolculuğun ardından otelimize yerleşiyoruz. Serbest zaman ardından konaklama otelimizde.

 


2. Gün: MİAMİ

Otelde alacağımız kahvaltının ardından  yarım gün panoramik şehir turu. Panoramik şehir turumuzda göreceğimiz yerler arasında; Miami Beach, Ocean Drive, Art Deco, Brickell Avenue, Miami Limanı, Bal Harbour, Coconut Grove, Coral Gables, Tarihi Biltmore oteli, Bayside, Kübalı göçmenlerin oturdukları ve vatan hasreti çektikleri için oluşturdukları büyük bir mahalle olan Küçük Havana yer almaktadır. Öğleden sonra dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği dünyaca ünlü markaların mağazalarının fabrika satış fiyatlarıyla yer aldığı Sawgrass Outlet alışveriş turuna katılabilirler, yaklaşık 5 saat sürecek alışveriş turumuzun ardından, konaklama otelimizde.


3. Gün: MİAMİ

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından tüm gün serbest zaman.  Dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği Florida’da bulunan en uzun ada olan  Key Largo turumuza katılabilirler. Turumuzda, 600’den fazla çeşitli balık türünün yaşadığı sularda balık tutabilir, muhteşem doğa içerisinde etrafta gezinen sincaplarla dahi oynayabilir ve Florida Keys bölgesinin ilk ve en büyük adasıyla tanışabilirsiniz.  Turumuzun ardından otele dönüş, konaklama otelimizde.


4. Gün: MİAMİ - ORLANDO

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından otelimizden ayrılıyoruz, tüm gün serbest zaman. Transferimiz sırasında tüm misafirlerimizin katılım gerçekleştirmesi durumunda rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Kennedy Space Center’ı ziyaret edeceğiz. ABD’nin uzay araştırmaları esnasında ürettiği araçların, füzelerin ve füze rampalarının halka sergilendiği bir park niteliğindedir. İçerisinde Uzay mekiklerinin hazırlandığı özel hangarı, fırlatma rampalarının ve de Apollo programının aya seyahat etmiş olan bir roketinin fırlatma esnasındaki canlı simülasyonunu kontrol odasından izleyebileceğiniz ve 100 metre uzunluğundaki gerçek Apollo roketini ayrıntılarıyla yakında inceleme fırsatını bulabilirsiniz. Ardından özel otobüsümüz ile yaklaşık 4 saat sürecek bir yolculuk ile Orlando’ya varıyoruz. Otelimize yerleşiyoruz. Geceleme otelimizde.
Kennedy Space Center Turu: 150 USD


5. Gün: ORLANDO

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Universal Stüdyoları turuna katılabilirler. Dünya’da yalnızca 4 adet bulunan aynı zamanda eğlence parkı olma özelliği olan Universal Stüdyoları turunda, birbirinden eğlenceli aktivitelere katılabilirsiniz. Amerikan filmlerinin şekillenmesine olanak tanıyan bu parkta temalara ayrılmış bölümler ile unutulmaz bir gün geçireceksiniz. Konaklama otelimizde.
Universal Stüdyoları Turu: 150 USD


6. Gün: ORLANDO

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Disneyland turuna katılabilirler. Dünya’nın eğlence denilince akla gelen ilk parkında çocukluğumuzda arkadaşlık ettiğimiz çizgi kahramanlar ile eşsiz bir gün geçirme fırsatı yakalayacağız. Alışveriş, yeme-içme ve eğlence konusunda sınırsızlığa doyacağız. Dünya’nın başka hiçbir yerinde katılamayacağımız eşsiz eğlence aktiviteleri ile kendimizi ödüllendireceğiz. Konaklama otelimizde.
Disneyland Turu: 160 USD


7. Gün: ORLANDO

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından tüm gün serbest zaman.  Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Legoland turuna katılabilirler. Orlando’ya yaklaşık 1 saat uzaklıkta olan Legoland 60’ın üzerinde eğlence aracı, gösteriler, ilginç etkinlikler ve tüm bunlara ek olarak Legoların yapıldığı fabrikada zaman geçiriyoruz. Turun ardından otelimize dönüş, konaklama otelimizde.
Legoland Park Turu: 170 USD


8. Gün: ORLANDO – MİAMİ- İSTANBUL

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından havalimanına transferimize kadar serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saatte otelimizde buluşuyor ve Miami Havalimanına transfer oluyoruz. Check-in işlemlerin ardından saat 21:30’da Türk Hava Yolları’nın TK0078 sefer sayılı uçağı ile İstanbul’a uçuyoruz. Varışımız yerel saat ile 16:30’da olacak. Turumuzun sonu.


Tura Dahil Olan Hizmetler

*THY’nın tarifeli seferi ile İstanbul – Miami  gidiş/dönüş ekonomi sınıfı  uçak biletleri
*Havalimanı vergileri
*4* YVE Miami otelde 3 gece oda kahvaltı konaklama,
*4* Buena Vista Orlando otelde 4 gece oda kahvaltı konaklama,
*Miami panoramik yarım gün şehir turu
*Özel araçlarla Havalimanı – Otel – Havalimanı transferleri
*Türkçe rehberlik hizmeti

Tura Dahil Olmayan Hizmetler

*Vize Ücreti
*Yurtdışı Çıkış Harç Pulu       
*Seyahat Sigortası,
*Kişisel harcamalar,
*Ekstra turlar

FİYAT TABLOSU

VİZE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı


İlginizi Çekebilecek Diğer Fırsatlar
..
10 GECE 11 GÜN
TÜRK HAVAYOLLARI VE CAYMAN HAVAYOLLARI İLE