Tur Dönemini Seçiniz
Tur Kategorisi Seçiniz
Tur Takvimi İçin Tıklayın
>>> Tur Takvimi <<<
Otel veya Yer Adı
Giriş Tarihi...
Çıkış Tarihi...
Fiyat
Pansiyon
Kaç Kişi
1.Çocuk
2.Çocuk
Arkadaşlarınızla Paylaşın
Msc Musica Gemisi ile Büyük Avrupa Turu12 GECE 13 GÜN |
Pegasus Havayolları ve Msc Musica Gemisi ile 12 gece 13 gün
0.00
2 KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI FİYATI
Tur Programını İndir (PDF)
Tur Tarihleri
Kişi Sayısı
1. Çocuk
2. Çocuk
Turun Adı Msc Musica Gemisi ile Büyük Avrupa Turu
Ulaşım
Vize

VİZE GEREKMEKTEDİR.

TUR PROGRAMI

1. Gün: İSTANBUL SABİHA GÖKÇEN-HAMBURG / KİEL

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, Pegasus Havayolları kontuarı önünde 08.30’da buluşma. Check-in, pasaport ve gümrük kontrollerinden sonra 11.30’da Pegasus Havayollarının PC 383 no’lu seferi ile Hamburg’a hareket. Yerel saat ile 14:00 de Hamburg’a varış. Havalimanında bizleri bekleyen aracımız Kiel limanındaki gemimize transfer. Gümrük ve pasaport işlemlerinden sonra kabinlere yerleşme. Dinlenmek ve geminin aktivitelerinden yararlanmak için serbest zaman. Gemimiz saat 18:00 itibari ile limandan ayrılacak.


2. Gün: KOPENHAG

Gemimiz Kopenhag Limanı'na saat 08:00'de varacaktır. Kahvaltı sonrasında Danimarka'nın başkenti olan ve yaklaşık 1 milyon 210 bin nüfusa sahip Kopenhag'ı keşfedebilirsiniz.København, Danca'da "ticaret limanı" veya "tüccar limanı" anlamındadır."Koben" tüccar ve "Havn" Danca'da "liman" demektir. Kopenhag Şehir Salonu, Kopenhag Opera Binası, Danimarka Kraliyet Tiyatrosu,Gefion Çeşmesi, Kraliyet Ailesi'nin yaşadığı Amalienborg Kraliyet Sarayı, Rosenborg Kalesi, eski şehir olarak bilinen Citadel bölge- si,  Christiansborg Sarayı, Frederik Kilisesi, Tivoli Bahçesi ve bu bahçe içerisindeki en eski yapı olan 1874 tarihli Pantomim Tiyatro- su, Holmen Adası üzerinde bulunan ve inşası 2004 yılında bitirilen 500 milyon dolarlık maliyetiyle dünyanın en pahalı opera salon- larında biri olan Kopanhag Opera Salonu, 1999 yılında tamamlanan ve toplamda yaklaşık 21 dönüm arazi üzerine kurulan, içinde konser salonları, kafeler, kitapçıların da bulunduğu Black Diamond olarak adlandırılan kütüphane Kopenhag'da ilk etapta görmeniz gereken yerlerdir. Gemimizin hareket saati 18:00'dır.Geminin hareketinden sonra akşam yemeği ve sonrasında dileyen misafirlerimiz şov ve eğlenceli aktivitelere katılabilirler.
Kopenhag'dan ne alınır?: Stroget Caddesi kurutulmuş etlerden, elektroniğe kadar her şeyi bulabileceğiniz bir caddedir. Kurutulmuş etler, balık- lar, farklı hayvanlardan elde edilmiş sucuk salam bu bölgeden alınabilecek ürünler arasındadır.


3. Gün: DENİZDE

Gemimiz tüm gün boyunca denizde seyir halinde olacaktır. Gün boyunca gemide düzenlenen eğlenceli aktivitelere katılabilir, geminin her yerini keşfedebilir, gemideki mağazaları ziyaret edebilir, Spa merkezinden/Spor salonundan yararlanabilir ve havuz etrafında güneşlenebilirsiniz.


4. Gün: ZEEBRUGGE

Zeebrugge Limanı'na Gemimiz saat 09:00'da yanaşacaktır. Kahvaltı sonrasında şehri ve etrafını gezmek için gemiden çıkabilirsiniz. Zeebrugge, Belçika'nın Brugge kentinin limanıdır. Bu limanda Orta Çağ kenti Ghent' e ya da Başkent Brüksel' e gidebilirsiniz.Ya da güzeller güzeli Brugge kentini adım adım gezebilirsiniz. Brugge, 2. Dünya Savaşı sırasında bombalanmadığı için Ortaçağ doku- sunu hala hissedebilirsiniz. XII. yüzyıl malikanelerinin arasından dolaşan pırıl pırıl kanalları ve çiçek pazarlarıyla gerçek bir âşıklar kentidir. Kentte Dijver Kanalı manzara açısından oldukça güzeldir. Bizim Leydimiz Kilisesi, Provinciaal Hof, Dweersstraat caddesi kent ziyaretçilerini tüm sene boyunca ağırlayan yerlerdir. Gemimiz Zeebrugge'den saat 19:00'da ayrılacaktır.
Brugge'den ne alınır?: Belçika çikolatası alınacakların başında gelir. Ayrıca farklı renk ve desenlerde şallar ve hediyelik eşyalar alabilirsiniz


5. Gün: CHERBOURG

Gemimiz, Cherbourg Limanı'na saat 09:00'da yanaşacaktır. Kahvaltı sonrasında kenti dolaşmak için gemiden çıkış yapabilirsiniz. Cherbourg, Fransa' nın kuzeyinde Manş Denizi'ne girinti halinde bulunan yarımadanın uç kısmındaki yerleşim yeridir. Küçük, sakin mütevazi bir kasabadır. La Cite de la Mer, Ravalet Şatosu, Emmanuel Liais Parkı, Sainte-Trinité Parkı ve Thomas-Henry Müzesi görülmesi gereken yerlerdendir. Daha sonrasında kentin güzel sokaklarında yürüyüş yapıp, sakin meydanlarında bulunan cafe ve barlarda bir şeyler içerek keyfili zaman geçirebilirsiniz. Gemimizin Cherbourg'dan ayrılış saati: 17:00'dir. Sonrasında akşam yemeği, tiyatro şovu ve eğlenceli aktivitelere katılabilirsiniz
Cherbourg' dan ne alınır?: Fransa' daki yüzlerce faklı peynir ve şarap çeşitleri bu bölgeden alınabilecekler arasındadır.


6. Gün: DENİZDE

Gemimiz tüm gün boyunca denizde seyir halinde olacaktır. Gün boyunca gemide düzenlenen eğlenceli aktivitelere katılabilir, geminin her yerini keşfedebilir, gemideki mağazaları ziyaret edebilir, Spa merkezinden/Spor salonundan yararlanabilir ve havuz etrafında güneşlenebilirsiniz.


7. Gün: LA CORUNA

Gemimiz La Coruna'ya saat 07:00'de varacaktır.
La Coruña, İspanya'nın özerk bölgelerinden biri olan Galiçya'nın kuzeybatısında bulunan La Coruña iline bağlı belediye ve ilin yönetim merkezidir. La Coruña 16.-19. yüzyıllar döneminde Galiçya Krallığı siyasi merkezi olmuş ve 1833 ile 1982'de de Galiçya bölgesel merkezi olmuştu. 1982'de Galiçya Özerk Topluluğu kurulduğu zaman başkentlik için Santiago de Compostela seçilmiştir. A Coruña'da bulunan Herkül Kulesi (İspanyolca ve Galiçyaca: Torre de Hércules) adı verilen deniz feneri UNESCO Dünya Mirasları İspanya listesine 2009'dan itibaren dahil edilmiştir. San Antón Kalesi, María Pita Belediye Sarayı, Galiçya Kraliyet arşivi ve San Carlos Parkı, Mileniyum Dikili Taşı, La Coruña Opera Sarayı görülmesi gereken yerlerdendir. Gemimiz La Coruna' dan saat 16:00'da ayrılacaktır.Akşam yemeği ve sonrasında dileyen misafirlerimiz şov ve eğlenceli aktivitelere katılabilirler.


8. Gün: LİZBON

Öğlen saat 13:00 de gemimiz Lizbon limanına yanaşacak. Burada arzu edenler rehberlerinin düzenleyeceği ekstra Lizbon şehir turuna katılabilirler. Bu turumuzda dış cephesi mermerin dantel gibi işlenmesiyle yapılmış olan Jeronimos Manastırı, Vasco de Gama’dan sonra keşiflere uğurlamaların yapıldığı Belem Kulesi’ni ve Portekiz Denizcileri Anıtları’nı ziyaret edecek, şehrin kalbi olan Rossio caddesinden geçerek, yapımına 1502 yılında başlanıp, aynı yüzyılda tamamlanan, ünlü Libardede Meydanı’nı ziyaret edeceğiz. Gemimizin hareket saati 21:00.


9. Gün: CEBELİTARIK

Gemimiz Cebelitarık'a saat 16:00'da varacaktır. Öğle yemeğinden sonra Cebelitarık' ı keşfetmek isteyen misafirlerimiz gemiden çıkış yapabilirler. Cebelitarık, Akdeniz' in girişinde, İber Yarımadası' nın güney ucunda yer alan Britanya denizaşırı toprağıdır. Endülüs fâtihi Tarık bin Ziyad'ın 711 yılında ordusuyla birlikte ilk ayak bastığı ve askeri karargah olarak kullandığı yer olması sebebiyle İslam kaynaklarında “Cebelü Târık” (Tarık'ın Dağı) diye adlandırılmıştır. Denize çok yakın yerde başlayan dağ üzerinde14. yy'da yapılmış bir kale vardır. Dileyen misafirler teleferik kulanarak bu kaleye ulaşabilirler. Kale dışında Suudi Arabistan Kralı Fahd tarafından hediye edlimiş İbrahim-el-İbrahim Camii, 1462 yılında yapılmış St. Mary the Crowned Katedrali, Cebelitarık Parle- mentosu ve hemen önündeki John Mackintosh Meydanı görülmeye değer yerlendendir. Ayrıca bir Hindu Tapınağı da bulunur. Cebelitarık'ta çok sayıda maymun vardır. Gezerken elinizdeki yiyecekleri, içecekleri ya da fotograf makinesi gibi elektronik eşya- larınızı alabilerler. Dikkatli olmak gerekir. İngiliz toprağı olduğundan restoran ve barlarda fish'n chips yiyebilirsiniz.Akşam yemeği ve sonrasında dileyen misafirlerimiz şov ve eğlenceli aktivitelere katılabilirler.Gemimiz saat 23:00'da Cebelitarık' tan ayrılacaktır.
Cebelitarık' tan ne alınır?: Burada vergisiz ticarete izin verildiği için uygun fiyata elektronik ürünleri, tütün ve içki ürünleri bulabilirsiniz


10. Gün: DENİZDE

Gemimiz tüm gün boyunca denizde seyir halinde olacaktır. Gün boyunca gemide düzenlenen eğlenceli aktivitelere katılabilir, geminin her yerini keşfedebilir, gemideki mağazaları ziyaret edebilir, Spa merkezinden/Spor salonundan yararlanabilir ve havuz etrafında güneşlenebilirsiniz.


11. Gün: BARSELONA

Barselona varış saat 09:00 Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin düzenleyeceği ekstra tura katılabilirler. Avrupa’nın en güzel metropollerinden biri olan Barcelona’daki şehir turumuz, limanda bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile başlayacak. La Rambla Caddesi, Cristoforo Colombo Anıtı, Maremagnum Suni Limanı, Barceloneta Plajı, Olimpiyat bölgesi ve limanı, Catalunya Meydanı, Gaudi’nin evlerinin bir sokak müzesine dönüştürdüğü Paseu de Gracia caddesi ve en temel eseri Sagrada Familia göreceğimiz yerler arasında. Turumuz esnasında Montjuic tepesine çıkıp manzara fotoğrafları çekeceğiz. Alışveriş için serbest zamanın ardından gemimize geri döneceğiz.. Geminin hareketi saat 18:00


12. Gün: MARSİLYA

Marsilya varış saat 08:00 Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin düzenleyeceği ekstra tura katılabilirler. Bu günkü turumuzda rehberimizle buluştuktan sonra ilk önce Marsilya’ya 40 dakika mesafede bulunan Aix en Provence’a gideceğiz. Romanesk ön cephesi ve üstü kapalı kemerli yolu ile XII. Yüzyıldan kalma meşhur St. Saviour’s Katedrali ile başlayacak. Daha sora şehrin eski bölgesinde yapacağımız keyifli yürüyüş sırasında burada bulunan antik hanları ve 17. Yy’da Kardinal Mazarino’nun kardeşi tarafından tasarlanmış olan Mazarino semtini göreceksiniz. Kısa bize molanın ardından önemli bir denizcilik şehri olan Marsilya’ya geride döneceğiz. İlk olarak yüksek bir tepenin üzerinde bulunan “Notre Dame de la Garde Kathedrali”ni ziyaret ederek başlayacağız. Bu ziyaret ardından Longchamps Çeşmesi, Saint Charles tren garı, eski şehir, Hotel de Ville ve yat limanı bölgesi görülecek yerlerden bazıları. Daha sonra şehir merkezinde serbest vaktimizin ardından gemimize döneceğiz.Geminin hareketi saat 18:00


13. Gün: CENOVA / MİLANO - İSTANBUL SABİHA GÖKÇEN

Saat 08:00'da gemimiz Cenova limanına yanaşacak. Çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Daha sonra Milano havalimanına transfer. Check-in işlemlerinden sonra Pegasus Havayollarının PC 706 sefer sayılı uçuşu ile saat 14:05'de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 17:45'de varış. Turumuzun sonu.


Tura Dahil Olan Hizmetler

* Pegasus Havayolları ile ekonomi sınıfı İstanbul Sabiha Gökçen - Hamburg // Milano -  İstanbul Sabiha Gökçen uçuşu
* Tercih etmiş olduğunuz kategorideki kabinde 12 gece 13 gün  tam pansiyon konaklama
*  Özel araç ile havaalanı - liman - havaalanı transferleri.
*  Liman vergileri
*  Havaalanı vergileri
* Tecrübeli Türkçe rehberlik hizmeti (min 20 kişi olması durumunda)
* Fitnes
* Zorunlu seyahat sigortası (mesleki sorumluluk sigortasıdır.

Tura Dahil Olmayan Hizmetler

* Gemideki tüm alkollü ve bazı alkolsüz içecekler
* Kişisel harcamalar (Telefon, kuru temizleme, doktor,  v.s)
* Gemi veya rehberiniz tarafından organize edilecek tüm ekstra turlar
* Geminin servis ücreti
* Vize ücreti
* Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)
* SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (sadece Türk vatandaşları için geçerlidir) (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Toplam tutar üzerinden sigorta firması tarafından vize nedeniyle seyahat iptalinde %22, sağlık nedeniyle seyahat iptalinde %20, vize reddi durumunda % 25 muafiyet uygulanmaktadır Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır.

FİYAT TABLOSU

VİZE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı


İlginizi Çekebilecek Diğer Fırsatlar
1349.00
14.09.2020
8 GECE 9 GÜN
UÇAK + GEMİ
1649.00
21.12.2020
16 gece 17 gün