Tur Dönemini Seçiniz
Tur Kategorisi Seçiniz
Tur Takvimi İçin Tıklayın
>>> Tur Takvimi <<<
Otel veya Yer Adı
Giriş Tarihi...
Çıkış Tarihi...
Fiyat
Pansiyon
Kaç Kişi
1.Çocuk
2.Çocuk
Arkadaşlarınızla Paylaşın
Porto Lizbon Turu Ramazan Bayramı4 GECE 5 GÜN | 16 Ağustos
Türk Havayolları ile 4 gece 5 gün
699.00 €
2 KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI FİYATI
Tur Programını İndir (PDF)
Tur Tarihleri
Kişi Sayısı
1. Çocuk
2. Çocuk
Turun Adı Porto Lizbon Turu Ramazan Bayramı
Ulaşım
Vize

VİZE GEREKMEKTEDİR.

TUR PROGRAMI

1. Gün: İSTANBUL – PORTO

Atatürk Havalimanı dış hatlar terminalinde saat 08:30’da buluşma ve bagaj – check-in işlemlerinin ardından THY’nın TK 1449 sayılı seferi ile 11:30’da Porto’ya uçuş. Yerel saatle 14:20’de Porto’ya varış ve varışımızın ardından yapılacak panoramik şehir gezisinde Porto Katedrali, Tarihi Şarap Mahzenleri, Liberdade Meydanı, Batalha Meydanı, Tore dos Clerigos Kulesi, Riberia Bölgesi, Arrabida Köprüsü, Boa Vista, Don Luis köprüsü bulunmaktadır. Şehir gezisi sonrası günün yorgunluğunu atıp, dinlenmek için otelimize yerleşiyoruz. Geceleme otelimizde.


2. Gün: PORTO

Otelde alacağımız kahvaltının ardından  tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Braga & Guimaraes turuna katılabilir. Bu turumuzda göreceğimiz yerler arasında Braga şehir merkezi ve Braga Katedrali, Guimares Kalesi, Bragança Dükleri’nin Sarayı vs bulunmaktadır. Tur sonrası özel aracımızla Porto’ya dönüş. Akşamüstü saatlerinde hava şartlarının elverişli olması durumunda rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği tekne turuna katılma imkanı. Tekne turu Atlantik Okyanusu’na akan Douro nehrinde yapılacaktır ve görülecek yerler arasında Ribeira ve akdenize özgü geleneksel ve tarihi binalar vardır. Tur sonrası otelimize dönüş. Geceleme otelimizde

Braga & Guimares Turu : 60 €uro (Kişi Başı) & Tekne Turu : 25 €uro (Kişi Başı)


3. Gün: PORTO – LİZBON

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından özel aracımızla Lizbon’a  hareket. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği ve yol üzerinde bulunan Fatima-Nazare-Obidos turuna katılabilir. Katolikler’in en önemli hac merkezlerinden biri olan Fatima, surlarla çevrili ortaçağ şehri Obidos ve bir sahil kasabası olan  Nazare’yi gezdikten sonra Lizbon’a doğru devam ediyoruz. Yaklaşık 3,5 saatlik bir otobüs yolculuğunun ardından Lizbon’a varıyoruz ve varışımızın ardından yapılacak panoramik şehir gezisinde şehrin belli başlı bulvarları, VII. Eduardo Parkı, Restauradores ve şehrin kalbi sayılan Rossio Caddesi ve ünlü Libardede Meydanı, Tejo Nehri, São Jorge Kalesi, Alfama Semti, Alcantara Semti, keşifler için uğurlamaların yapıldığı Belem Kulesİ, Belem’de Keşifler Anıtı ve Jeronimus Manastırı görülecek yerler arasında. Şehir gezisi sonrası günün yorgunluğunu atıp, dinlenmek için otelimize yerleşiyoruz. Geceleme Lizbon’daki otelimizde.

Fatima – Nazare – Obidos Turu : 80 €uro (Kişi Başı)


4. Gün: LİZBON

Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Sintra Roca Burnu & Estoril Turu’na katılabilir. Bu turumuzda görülecek yerler arasında Unesco Dünya Mirası Listesi’nde bulunan ve çok sayıda çini koleksiyonuna ev sahipliği yapan Sintra Şehir Sarayı, Sintra eski şehir merkezi, Avrupa Kıtası’nın en batıdaki ucu olan Roca Burnu, Guincho Burnu ve Boca de Inferno Kayalığı, yazlık evleri ve bahçeleri ile ünlü Cascais ve kumarhanesi ile ünlü Estoril bulunmaktadır. Tur bitiminde Lizbon’daki otelimize geri dönüş. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Fado Gecesi Turu’na katılabilir. Portekiz’e özgü yemekler ve şarap eşliğinde geleneksel dans ve müziklere tanıklık edeceğimiz bu turdan sonra otelimize geri dönüş. Geceleme otelimizde.

Sintra Roca Burnu & Estoril Turu : 70 €uro (Kişi Başı) & Fado Gecesi (Yemekli) : 65 €uro (Kişi Başı)


5. Gün: LİZBON – İSTANBUL

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından odaları boşaltma ve özel aracımızla Porto Havalimanı’na transfer. THY’nın TK 1760 sayılı seferi ile 15:45’te Porto’dan hareket ve keyifli bir yolculuğun ardından yerel saatle 22:20’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki turumuzda görüşmek dileğiyle.


Tura Dahil Olan Hizmetler

• THY’nın tarifeli seferi ile İstanbul – Porto  gidiş/ Lizbon dönüş ekonomi sınıfı  uçak biletleri
• Havalimanı vergileri
• Porto’da seçilen kategori otelde 2 gece konaklamalar,
• Lizbon’da seçilen kategori otelde 2 gece konaklamalar,
• Sabah Kahvaltıları
• Özel araçlarla Havalimanı – Otel – Havalimanı transferleri
• Panoramik Porto şehir turu
• Panoramik Lizbon şehir turu
• Lizbon- Porto  arası transfer
• Türkçe rehberlik hizmeti

Tura Dahil Olmayan Hizmetler

• Yurtdışı çıkış fonu (15 TL )
 • Vize ücreti
• Öğle ve akşam yemekleri
• Seyahat Sigortası, Ekstra turlar, Kişisel Harcamalar

FİYAT TABLOSU

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk
16.08.2018699.00 €949.00 € 699.00 €0 - 2 Yaş 200.00 €
3 - 12 Yaş 679.00 €

VİZE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı


İlginizi Çekebilecek Diğer Fırsatlar
569.00
21.06.2018
3 GECE 4 GÜN
999.00
28.06.2018
7 GECE 8 GÜN
109.00
18.07.2018
1 GECE 2 GÜN
GEMİ