Tur Dönemini Seçiniz
Tur Kategorisi Seçiniz
Tur Takvimi İçin Tıklayın
>>> Tur Takvimi <<<
Otel veya Yer Adı
Giriş Tarihi...
Çıkış Tarihi...
Fiyat
Pansiyon
Kaç Kişi
1.Çocuk
2.Çocuk
Arkadaşlarınızla Paylaşın
Ren Nehri Turu MS Amadeus Princess Gemisi ile6 GECE 7 GÜN | 19 Temmuz • 30 Ağustos
Türk Havayolları ve MS Amadeus Princess Gemisi ile 6 gece 7 gün
1299.00 €
2 KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI FİYATI
Tur Programını İndir (PDF)
Tur Tarihleri
Kişi Sayısı
1. Çocuk
2. Çocuk
Turun Adı Ren Nehri Turu MS Amadeus Princess Gemisi ile
Ulaşım UÇAK + GEMİ
Vize

VİZE GEREKMEKTEDİR.

TUR PROGRAMI

1. Gün: ISTANBUL – BRÜKSEL

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali Gezigen tur kontuarı önünde 05:00’te siz değerli misafirlerimiz ile buluşma.  Türk Hava Yollarının TK1945 sefer sayılı tarifeli uçağı ile saat 09:45’te hareket ediyoruz. Yerel saat ile 12:10 ‘da varışımızın ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Brugge turuna katılabilirler. Batı Avrupa’nın savaşlardan en iyi korunmuş kenti olan Brugge, 1000 yıllık geçmişini; kanalları, dar sokakları, köprüleri tarihi yapıları ve meydanları ile size bekliyor olacak. Kendinizi Orta Çağ’da hissedeceğiniz bu kent, Belçika’nın en çok ziyaret edilen şehri unvanını elinde bulunduruyor. Katılmayan yolcularımızın otele transferi ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.
Bruges Turu: 25 € (Kişi Başı)


2. Gün: BRÜKSEL - AMSTERDAM

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimizle rehberimiz tarafından düzenlenecek olan ekstra Brüksel şehir turu için Amsterdam’a hareket ediyoruz. Yol güzergâhında tüm misafirlerimizin katılımı ile ekstra olarak yol üzeri; Rotterdam şehrini görebilme imkânı. Öğle üzeri Amsterdam şehrine hep beraber hareket ve Amsterdam’a varışımızı takiben, dileyen misafirlerimizle ekstra olarak düzenlenecek olan Amsterdam şehir turumuzu gerçekleştireceğiz. Gezimizde Dam Meydanı, Yel değirmeni, Leidseplein, Rembrantplein, Kraliyet Sarayı, Kırmızı Fener Sokağı ve dünyaca ünlü elmas fabrikası görülecek yerler arasındadır. Tura katılmayan misafirlerimiz otele transfer edileceklerdir. Akşam dileyen misafirlerimiz ekstra Amsterdam Kanal & Red Light turuna katılabilirler. Üzeri cam kaplı teknelerle Amsterdam’ın simgesi haline gelmiş kanalları arasında keyifli bir gezi sizi bekliyor ve red light adı ile bilinen meşhur sokağını da gezerek Amsterdam’da keyifli bir gece turunu tamamlıyoruz. Geceleme otelimizde.
Brüksel Şehir Turu: 25 € (Kişi Başı)
Rotterdam Turu: 15 € (Kişi Başı)
Amsterdam Turu: 30 € (Kişi Başı)
Amsterdam Kanal Turu: 20 € (Kişi Başı)


3. Gün: AMSTERDAM

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından düzenlenecek olan ekstra Volendam ve Zaanse Schans Turu’na katılabilirler. Amsterdam’a 25 dakika uzaklıktaki Volendam bir sahil kasabası. Görenleri hayran bırakan evleri ve doğası ile kasabanın marinası ve çevresinde keyifli bir tur yapıyoruz. Ardından Zaanse Schans ‘a geçiyor ve Hollanda’nın meşhur yel değirmenlerini yakından görüyoruz. Akşamüstü gemiye transfer ve hoş geldiniz kokteyli ile karşılanma ve kabinlere yerleşme. Saat 17:00 de geminin hareketi. Gemide akşam yemeği ve geceleme.
Volendam ve Zaanse Schans Turu: 40 € (Kişi Başı)


4. Gün: NIJMEGEN

Gece saat 03:00’de gemimiz Nijmegen’e yanaşacaktır. Gemide sabah kahvaltımızdan sonra dileyen misafirlerimiz serbest gezebilirler veya ekstra olarak düzenlenecek olan Veluwe Ulusal Parkında bulunan Kröller Müller Müzesi turumuza katılabilirler. Bu müze birçok büyük modern ressam ve heykeltıraşın eserlerini barındırmaktadır. Burada ünlü Hollandalı ressam Van Gogh’un koleksiyonunu, Picasso ve bazı ünlü empresyonist ressamların eserlerini görebilirsiniz. Gemide öğle yemeği ve saat 13:00de gemi Köln’e doğru hareket edecektir. Yol boyunca, Westfalya bölgesinin başkenti olan Düsseldorf, bir ortaçağ şehir olan Zons şehirlerini nehirden panoramik olarak göreceksiniz. Gemide akşam yemeği ve geceleme.
Kröller Müller Müzesi Turu: 40 € (Kişi Başı)


5. Gün: KÖLN

Sabah saat 07:00de Köln’e varıyoruz. Gemide alacağımız sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Köln & Bonn turuna katılabilirler. Turumuzu iki bölümden oluşturacağız. Sabahtan yürüyerek yapacağımız Köln turunun ardından gemiye dönüş ve öğle yemeği. Ardından otobüsümüz ile Bonn'a hareket. 1949 yılından, 1990 yılına kadar, Almanya Federal Cumhuriyetinin başkentliğini yapmış olan bu şehir Beethoven'nın doğum yeridir. Tur sonrası gemiye geri dönüş. Gemide akşam yemeği ve geceleme
Köln & Bonn Şehir Turları: 45 € (Kişi Başı)


6. Gün: KOBLENZ – LORELEI GEÇİŞİ - RUDESHEIM

Gemi saat 06:00da Koblenz’e varacaktır. Gemide alacağımız sabah kahvaltımızın ardından yürüyerek şehir turumuzu yapıyoruz. Turumuzun ardından gemiye dönüş. Saat 12:00de geminin hareketi. Gemide öğle yemeğinden sonra Ren Nehrinin en güzel bölgesi olan ve Romantik Ren olarak adlandırılan bölgeden geçecek ve Lorelei Kayalıklarını, Şatoları çevreleyen göz alabildiğine verimli yemyeşil üzüm bağlarını seyrederek saat 18:00de Rudesheıma varıyoruz. Dileyen misafirlerimiz alışveriş yapabilir veya ekstra olarak düzenlenecek olan Üzüm Bağları ve Müzik Müzesi turuna katılabilirler. Gemide akşam yemeğinden sonra Drosselglasse açık hava dans yeri ve tavernalarında gecenizi renklendirebilirsiniz. Saat 22:00de geminin hareketi. Geceleme gemide.
Rudesheim Şarap Bağları, Tadımı ve Müzik Müzesi Turu: 25 € (Kişi Başı)


7. Gün: DUSSELDORF-KÖLN-ISTANBUL

Gemide alacağımız sabah kahvaltımız sonrası saat 09:00’da Düsseldorf’a varış ve gemiden ayrılış. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Düsseldorf turuna katılabilirler. Saat 14:00’de Köln havaalanına transfer. Saat 16:30da TK1684 sayılı sefer ile hareket. Saat 20:40da İstanbul Sabiha Gökçen havaalanına varış ve Gezigen tur hizmetlerinin sonu. Bir sonra ki turumuz da görüşmek dileğiyle.
Düsseldorf Şehir Turu: 20 € (Kişi Başı)


Tura Dahil Olan Hizmetler

• Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi İle İstanbul(Sabiha gökçen) - Brüksel / Köln – İstanbul(Sabiha Gölkçen) Ekonomi Sınıfı Uçak Bileti
• Havalimanı, Liman Vergileri ve Gemi Hizmetleri
• Brüksel’de otelde 1 gece, Amsterdam’da otelde 1 gece Oda Kahvaltı Konaklama
• Gemide 4 gece 5 gün Tam Pansiyon konaklama
• Alan/Otel/Alan Transferleri Ve Şehirlerarası Transferler
• Panoramik yürüyerek yapılacak olan Koblenz Şehir Turu
• Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
• Zorunlu Seyahat Sigortası(Mesleki Sorumluluk Sigortasıdır)
• Kdv Dâhildir.

Tura Dahil Olmayan Hizmetler

• Schengen Vize Ücreti Ve Hizmet Bedeli 120 €(İsteğe Bağlı)
• Yurt Dışı Çıkış Harcı Bedeli 15 TL (Sadece Bankaya Veya Havalimanı Vergi Ofisine Ödenir)
• Programda Belirtilmeyen Tüm Gezi Ve Turlar,
• Şahsi Harcamalar
• Bahşişler (Kişi Başı 35 € olup gemide toplanacaktır.)
• Programda Belirtilen ekstra turlar (İsteğe Bağlı)
• Gemide alınan tüm alkollü ve alkolsüz içecekler
• 30.000 € Teminatlı Seyahat Sigortası ( 15 Eur ) (İsteğe Bağlı) (60 yaş üzeri 30 Eur)
• Ankara-İzmir İç Hat Bağlantı 110 € (İsteğe Bağlı)

FİYAT TABLOSU

Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. Çocuk
19.07.2018 4**** OTEL + MS AMADEUS PRINCESS GEMİ1299.00 €2999.00 € 1299.00 €0 - 2 Yaş 400.00 €
3 - 12 Yaş 1299.00 €
-
30.08.2018 4**** OTEL + MS AMADEUS PRINCESS GEMİ1299.00 €2999.00 € 1299.00 €0 - 2 Yaş 400.00 €
3 - 12 Yaş 1299.00 €
-

VİZE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı


İlginizi Çekebilecek Diğer Fırsatlar
2549.00
11.07.2018
11 GECE 12 GÜN
UÇAK + GEMİ
1299.00
19.07.2018
6 GECE 7 GÜN
UÇAK + GEMİ
1349.00
24.08.2018
8 GECE 9 GÜN
UÇAK + GEMİ