Tur Dönemini Seçiniz
Tur Kategorisi Seçiniz
Tur Takvimi İçin Tıklayın
>>> Tur Takvimi <<<
Otel veya Yer Adı
Giriş Tarihi...
Çıkış Tarihi...
Fiyat
Pansiyon
Kaç Kişi
1.Çocuk
2.Çocuk

Ucuz Yurtdışı Turları

Ucuz Yurtdışı Turları Hakkında Bilgi;

 

Dünyayı tanımak yeni kültürleri, insanları yerinde görüp iletişime geçmek ve yaşamsal vizyonumuza yeni açılımlar kazandırmak amacı ile planladığımız yurtdışı turlarını en uygun fiyatlar ile gerçekleştirmek mümkün mü?. Bu sorunun cevabını verirken aynı zamanda sizlere yurtdışı turlarını bütçenize en uygun şekilde organize edebilmeniz için birkaç ipucu da vereceğiz.

 

Gideceğiniz Ülkeyi önceden belirlemek sizlere ucuz uçak bileti bulma imkanı yaratacaktır. Uçak firmaları promosyon sınıfı koltuklarını sınırlı sayıda ayırarak öncelikli satışa açmaktadır. Bir kaç ay öncesinden yapılan rezervasyonlarda bu koltukları satın alabilme olasılığınız oldukça yüksektir. Gezi maliyetinizin en önemli kalemi olan uçak fiyatını bu şekilde en uygun fiyat dan alabilirsiniz. Bu konuda sizlere çeşitli firmaların web siteleri karşılaştırmalı fiyatları sunarak yardımcı olacaktır. İnternet de yapacağınız kısa bir arama neticesinde bu fırsatı yakalama şansınız yüksek.

 

Yurtdışı turunuzun planlamasında  diğer önemli bir kalem konaklama giderleridir. Seçtiğiniz otel, pansiyon, hostel veya apart dairelerin merkeze yakınlığı ulaşımı kolay şehirler de problem teşkil etmemektedir. Bu nedenle tam merkezde bulunan konaklama seçeneklerini çok büyük farklar ödeyerek satın almamanızı öneririz. Günlük, 3 günlük veya haftalık alacağınız pas biletler ile şehrin metro, tramvay veya otobüs gibi toplu taşım araçlarını kullanarak dilediğiniz yere 15-20 dakika içinde ulaşmanız mümkün olacaktır.

 

Yurtdışı turlarınızı planlarken diğer önemli bir etmen ise gideceğiniz bölge hakkında önceden bilgi edinebilmektir. Hem zaman hem de bütçe kaybınızı önlemek amacı ile yapacağız kısa bir okuma sizleri gezeceğiniz bölgeler konusunda aydınlatacak ve en uygun bütçe ile şehrin veya bölgenin önemli yerlerini gezip görme fırsatı yaratacaktır. Bu konuda ise bölge hakkında yazılmış bir gezi kitapçığı ve yine asrın bilgi kaynağı google sizlere en büyük desteği verecektir.

 

Görüldüğü üzere Ucuz yurt dışı turlarını organize edebilmek tamamen sizin elinizde. Dilerseniz kısa bir çalışma ile kendiniz organize edebileceğiniz gibi ucuz yurtdışı fırsatları sunan seyahat acentalarının paket turlarından da yararlanmanız mümkün. Fakat bu tip paket turları alırken de özellikle uçuş sürelerine direk uçuş olup olmamasına veya aktarma sayısına , ayrıca konaklama yapılacak olan otel kalitesine dikkat etmenizi ve iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.