Tur Dönemini Seçiniz
Tur Kategorisi Seçiniz
Tur Takvimi İçin Tıklayın
>>> Tur Takvimi <<<
Otel veya Yer Adı
Giriş Tarihi...
Çıkış Tarihi...
Fiyat
Pansiyon
Kaç Kişi
1.Çocuk
2.Çocuk
Arkadaşlarınızla Paylaşın
Vietnam - Kambocya Turu10 GECE 11 GÜN |
SİNGAPUR HAVAYOLLARI İLE 10 GECE 11 GÜN
0.00
2 KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI FİYATI
Tur Programını İndir (PDF)
Tur Tarihleri
Kişi Sayısı
1. Çocuk
2. Çocuk
Turun Adı Vietnam - Kambocya Turu
Ulaşım
Vize

VİZE GEREKMEKTEDİR.

TUR PROGRAMI

1. Gün: İSTANBUL – SİNGAPUR // 02 Mart 2016 Çarşamba

Turumuz Saat 10.30’da Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde buluşmamız ile başlıyor. Saat 13.25’te Singapur Havayolları’na ait SQ-391 sefer sayılı uçak ile Singapur’a hareket ediyoruz. Yeni güne uçakta giriyoruz.


2. Gün: SİNGAPUR – HANOİ // 03 Mart 2016 Perşembe

Singapur’a varışımız yerel saat ile 05.45’te. Burada uçak değiştiriyor ve saat 09.20’de SQ-176 sefer sayılı uçak ile Hanoi’ye hareket ediyoruz. Varışımız yerel saat ile 11.40’ta. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından havalimanında karşılanıyor ve özel aracımız ile öğle yemeğimizi alacağımız yerel restoranımıza hareket ediyoruz. Ardından otelimize giriş yapıyor ve odalarımıza yerleşiyoruz. Giriş işlemlerinin ardından turumuza başlıyoruz. Göreceğimiz yerler arasında Hoan Kiem Gölü, Ly Thai To Büstğ, Bgoc Son Tapınağı olacaktır. Ardından Hanoi’ye özgü çekçekler ile eski Hanoi sokaklarında keyifli bir gezintiye çıkıyoruz. Turumuzu tamamladıktan sonra akşam yemeğimizi alacağımız yerel restorana gidiyoruz. Yemeğimizin ardından günün yorgunluğu atmak için otelimize döneceğiz. Konaklama otelimizde.


3. Gün: HANOİ – HALONG BAY // 04 Mart 2016 Cuma

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Hanoi şehir turunun devamı için otelimizden hareket ediyoruz. Ho Chi Minh Mozalesi, Vietnam’ın ilk üniversitesi olan Literatür Tapınağı, Ba Dinh Meydanı ve Pillar Pagoda’sı göreceğimiz yerler arasında olacak. Ardından öğle yemeğimizi alıyor ve Halong Bay’e doğru yola çıkıyoruz. Halong Bay varışımızla birlikte otelimize transfer oluyoruz. Akşam yemeğimiz deniz ürünlerinden oluşan bir menü olacak. Konaklama otelimizde.


4. Gün: HALONG BAY – HANOİ // 05 Mart 2016 Cumartesi

Otelimizde alacağımız kahvaltıdan sonra UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Halong Bay’de keyifli bir tekne turuna çıkacağız.  Dünyanın en muhteşem doğal güzelliklerinden biri kabul edilen bu körfezde,. adacıklar ve mağaralar etrafında gezimizi gerçekleştiriyoruz. Öğle yemeğimizi teknede alacağız. Ardından Hanoi’ye doğru yola çıkıyoruz ve Hanoi’de Kızılırmak Deltası kültürünün önemli bir parçası olan Su Kuklası Tiyatrosunu izleyeceğiz. Akşam yemeğimiz yerel restoranda, konaklama otelimizde.


5. Gün: HANOİ – HO CHİ MINH (SAIGON)- CU CHI TÜNELLERİ // 06 Mart 20 16 Pazar

Güne erken saatlerde başlıyoruz, kahvaltının ardından havalimanına transfer oluyoruz. Saat 09.25’te Saigon’a uçuyoruz. Saat 11.25’te olacaktır. Varışımızın ardından Öğle yemeğimizin ardından Cu Chi Tünelleri’ne gidiyoruz. Yakın tarihimizin en etkileyici olaylarından, birçok filme konu olmuş Vietnam – A.B.D. savaşı sırasında Kuzey Vietnamlı halkın inşa ettiği ve savaş boyunca bir şehir haline gelen siperleri, kampları ve tünelleri görüyoruz. Gezimizin ardından alış veriş yapabileceğimiz Ben Thanh Pazarına gideceğiz. Pazarda geçireceğimiz keyifli zamanın ardından akşam yemeğimizi alıyor ve otelimize gidiyoruz.


6. Gün: HO CHİ MINH (SAIGON) – MEKONG DELTASI // 07 Mart 2016 Pazartesi

Kahvaltımızın ardından Savaş Müzesi ve Reunification Sarayı’nı ziyaret edeceğiz. Ardından Mekong Deltasında suyun üzerinde suyla iç içe yaşayan bir dünyaya, My Thokasabasına hareket ediyoruz. Varışımıza istinaden yerel bir tekne ile birbirini kesen kanal sokaklar arasında gezintiye başlıyoruz. İlk durağımız yöreye özgü el yapımı eşyaların yapılışını, hindistan cevizinden üretilen şekerlerin imalathanelerini ve rengarenk meyve bahçelerini göreceğimiz Thoi Son Adası. Burada güzel bahçelerin gölgesinde taze meyveleri tadarken yerel sanatçıların müziğinin keyfini süreceksiniz. Daha sonra ev yapımı bal çayının tadına bakmak için bir çiftliğe uğruyor ve kanallar arasında devam eden turumuzda yörenin yaşayışı hakkında her şeyi öğreniyoruz. Öğle yemeğimiz tur esnasında yerel bir restoranda. Ardından Vinh Trang Pagodası’nı ziyaret ediyor ve Ho Chi Minh’e dönüyoruz.Akşam yemeğimizi yerel restoranda alacağız. Konaklama otelimizde.


7. Gün: HO CHİ MINH (SAIGON) – PHNOM PENH // 08 Mart 2016 Salı

Otelimizde alacağınız kahvaltının ardından kısa bir gezinti ile şehri keşfedeceğiz Göreceğimiz yerler arasında Tarihi Posta Binası ve Notre-Dame Katedrali olacak. Havalimanı transferimiz öncesinde yerel restoranda öğle yemeğini alacak ve ardından havalimanına transfer olacağız. Yerel havayolları ile saat 16.05’te Phnom Penh’e uçacak ve saat 16.50’de varışımızın ardından otelimize transfer olacağız. Akşam yemeğimizi dışarıda yerel restoranda alıyoruz. Konaklama otelimizde.


8. Gün: PHNOM PENH - SIEM REAP // 09 Mart 2016 Çarşamba

Kahvaltımızın ardından Kraliyet Sarayı, Silver Pagoda, Ulusal Müze ziyaretlerimiz olacak ardından Öğle yemeğimizi alacağız ve Kamboçya’nın yakın tarihini daha iyi anlayabileceğimiz Choeung Ek “Öldürme Alanı” ile başlıyoruz. Khmer Rejimi tarafından 1 milyonun üzerinde etnik farklı etnik kültüre ait insanların katledildiği yer olan Öldürme Alanı’nda zaman zaman tüylerimiz ürperecek savaşın çirkin yüzüne tanıklık edeceğiz. Ayrıca Katliam Müzesi’nde ziyaret edeceğiz. Öğle yemeğimizi turumuz sırasında alıyoruz. Ardından yerel havayolları ile saat 19.10’da Seam Reap’e uçuyoruz. Saat 19.50’de varışımızın ardından akşam yemeğimiz için restorana gidiyoruz. Konaklama otelimizde.


9. Gün: SIEM REAP // 10 Mart 2016 Perşembe

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Angkor turumuz başlıyor. İlk durağımız Angkor Thom ve Güney Kapısı. Daha sonra Bayon Tapınağı, Baphuon Tapınağı ve Ta Phrom Tapınağı’nı geziyor ve Cüzamlı Kral ve Fil Teraslarını ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğimizi yerel restoranda alıyoruz. Günün kalanında ünlü Banteay Srey tapınağı ziyareti için hareket ediyoruz. Dönüş yolunda is Palm Şugar Köyü’nü göreceğiz.  Efsanevi Angkor Wat gezimizi gerçekleştiriyor ve Phnom Ba Kheng Tepesi’nde insanlık tarihinin en muazzam yapıtlarından biri olan Angkor Wat eşliğinde güneşi batırarak tamamlıyoruz. Gezimizin ardından akşam yemeğimizi alacak ve otelimize döneceğiz. Konaklama.


10. Gün: SIEM REAP - SİNGAPUR // 11 Mart 2016 Cuma

Kahvaltımızın ardından Prasat Kravan, Srah Srang, Banteay Kdei ve Ta Promh tapınak ve antik kalıntıların ziyaret edecek ve tarihi bir yolculuğa çıkacağız.  Neak Pean, Preah Khan tapınak ziyaretleri ile gezimize devam edecek. Turumuzu tamamladıktan ve öğle yemeğimizin ardından havalimanına transfer oluyoruz.
Saat 18.55’te Singapur’a uçuyoruz. Varışımız yerel saat 22.10’da  olacak. Varışımıza istinaden İstanbul uçuşumuz için uçak değiştiriyoruz.


11. Gün: SİNGAPUR – İSTANBUL // 12 Mart 2016 Cumartesi

Kısa beklemenin ardından saat 02.05’te Singapur Havayolları’nın SQ 392 sefer sayılı uçuşu ile İstanbul’a hareket ediyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’na varışımız yerel saat ile yaklaşık 07.25’te. Turumuzun sonu, bir dahaki turumuzda görüşme üzere.


Tura Dahil Olan Hizmetler

• Singapur Havayolları ile Istanbul – Singapur –Hanoi / Siem Reap – Singapur -İstanbul gidiş ve dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri ve vergileri
• Hanoi- Saigon ekonomi sınıf uçak bileti ve vergileri
• Saigon –  Phnom Penh uçak bileti ve vergileri
• Phnom Penh - Sıem Reap Uçak bileti ve vergileri              
• Programda belirtilen şehirlerde 4* otellerde oda-kahvaltı konaklamalar,
• Tüm öğle ve akşam yemekleri
• Programda belirtilen tüm geziler
• Halong Bay’de ve Mekong Deltası’nda tekne turu
• Su Kuklası Tiyatrosu
• Programda belirtilen tüm panoramik şehir turları,
• Türkçe rehberlik hizmeti

Tura Dahil Olmayan Hizmetler

• Vietnam ve Kamboçya vize ücretleri 80 €
• Yemeklerde alınan içecekler
• Kişisel harcamalar

FİYAT TABLOSU

VİZE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı


İlginizi Çekebilecek Diğer Fırsatlar
..
8 GECE 9 GÜN
UÇAK - GEMİ