Tur Dönemini Seçiniz
Tur Kategorisi Seçiniz
Tur Takvimi İçin Tıklayın
>>> Tur Takvimi <<<
Otel veya Yer Adı
Giriş Tarihi...
Çıkış Tarihi...
Fiyat
Pansiyon
Kaç Kişi
1.Çocuk
2.Çocuk
Arkadaşlarınızla Paylaşın
Yeni Büyük İtalya Turu7 GECE 8 GÜN | 19 Eylül
Türk Havayoları ile 7 gece 8 gün
629.00 €
2 KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI FİYATI
Tur Programını İndir (PDF)
Tur Tarihleri
Kişi Sayısı
1. Çocuk
2. Çocuk
Turun Adı Yeni Büyük İtalya Turu
Ulaşım TÜRK HAVA YOLLARI İLE
Vize

VİZE GEREKMEKTEDİR.VİZE EVRAK LİSTESİ İÇİN OFİSİMİZ İLE İRTİBATA GEÇİNİZ.

TUR PROGRAMI

1. Gün: ISTANBUL – BOLOGNA – ( RIMINI ) – SAN MARINO – PERUGIA

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali THY kontuarı önünde saat 06.30’da hazır bulunulması. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Havayolları TK 1321 sefer sayılı uçuşu ile saat 08.40’ta Bologna’ya hareket ve yerel saat ile 10.20’de varış. Varışımızın ardından alanda bekleyen özel otobüsümüz ile San Marino’ya hareket. Güzergah üzerinde Adriyatik Denizi kıyısında yer alan isteğe bağlı Rimini (45 Euro, öğle yemekli) gezimizde, Tiberius köprüsü, Augustus zafer takı ve San Francesco kilisesi görülecek yerler arasındadır. Panoramik olarak yapılacak tur bitimi ile öğle yemeğimizi lokal bir restoranda alıyoruz. Daha sonra Dünyanın süregelen en eski ve avrupanın Vatikan ve Monaco' dan sonra en küçük 3. devletlerinden biri olan San Marino’ya hareket. Varışımıza istinaden panoramik San Marino turu. Kalelerle çevrili eski şehir merkezi, San Marino gölü ve çevresi, Ülkenin sembolü olan ve aynı zamanda dünyaca ünlü San Marino keklerinin üretildiği üç kule görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi Perugia’ya transfer. Geceleme otelinizde


2. Gün: PERUGIA – ROMA

Sabah kahvaltı sonrasında panoramik Perugia turu için hareket. Preguia, Umbria bölgesinin başkenti olan 450 m yükseklikteki Etrüsklerin kurmuş olduğu, çikolatalarıyla ünlü bu tarihi kentte yapacağımız şehir turundan sonra Roma’ya hareket. Varışımıza istinaden otelinize yerleşme sonrasında * Panoramik Roma şehir turu. Turumuzda göreceğimiz yerler arasında Vatikan (San Pietro) Katedrali, Collosseo (Arena), Vittoriano Zafer Anıtı, Aşk Çeşmesi (Fontana di Trevi), İspanyol Merdivenleri (Piazza di Spagna). Tur bitimi otelinize dönüş, geceleme otelinizde.


3. Gün: ROMA ( NAPOLI & POMPEI & OUTLETT )

Sabah kahvaltı sonrasında kişisel aktivite ve alışverişleriniz için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz düzenlenecek olan Napoli & Pompeii & Outlett turuna katılabilirler (95 Euro, öğle yemekli). İtalya’nın egzotik liman kentlerinden biri olan Napoli şehir turumuz sonrasında, Dünyanın en ünlü arkeolojik alanlarından biri olan Pompeii görülecektir. Pompeii M.S. 79’da patlayan ve şehri yok eden Vezüv Yanardağı'nın eteklerinde uzanmaktadır. Arkeologların 1748 yılında uzun süren kazıları sonucu, şehir tüm canlılığıyla ortaya çıkarılmıştır. Görülecek yerler arasında Bazilika, Forum, fauna evi, restoranlar, hamamlar, ekmek fırınları yer almaktadır. Gezi bitiminde öğle yemeği ve sonrasında Outlett gezimiz yapılacaktır. Tur bitimi Roma otelimize dönüş, geceleme otelinizde.Arzu eden misafirlerimiz ile Rome İkonları gece turu (25 Euro).Roma’nın en önemli İkonlarını rehberiniz ve Roma gece ışıklarının eşliğinde keşfetme şansı bulacaksınız. Geceleme otelinizde.


4. Gün: ROMA – (SIENA& SAN GIMIGNANO) – FLORANSA

Sabah kahvaltı sonrasında Floransa’ya hareket. Arzu eden misafirlerimiz yol üzerinde organize edilecek Siena &San Gimignano turuna katılabilirler (50 Euro). Siena : Orta Çağ’dan kalma dar sokakları, ufak caddeleri ve Avrupa’nın en büyük meydanı olarak kabul edilen Campo Meydanı ile ünlüdür. İtalya’nın keyifli yemeklerini tatma imkanına sahip olacağınız Siena, Toscana Bölgesi’nin görülmeye değer şehirlerinden bir tanesidir. San Gimignano :Çevresinde Dünyanın en kaliteli ve çeşitli üzüm bağlarının ve en iyi dondurmacısının bulunduğu ,porcini ve türüf mantarlı peynirleri ile ünlü,14.yy’dan kalma ve etrafı surlarla kaplı Toskana’nın Orta Çağ şehrini geziyoruz.
Floransa’ya hareket. Varışımıza istinaden yapılacak olan Floransa şehir turu. Arno Nehri, Ponte Vecchio Köprüsü, Santa Maria del Fiore Katedrali ve Senyörlük Meydanı görülecektir. Turumuzun ardından otele giriş, geceleme otelinizde.

 


5. Gün: FLORANSA ( PISA & CINQUE TERRE )

Sabah kahvaltı sonrasında kişisel aktivite ve alışverişleriniz için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz düzenlenecek Pisa & Cinque Terre turuna katılabilirler (75 Euro, öğle yemekli). Pisa; dünyaca bilinen en önemli tarihi eserlerinden biri olarak kabul edilen eğik kulesiyle ünlüdür. Panoramik gezi sırasında Pisa Kulesi, katedral, vaftizhane ile Miracoli Meydanı görülecek yerler arasında olup, dileyen misafirlerimiz bu tarihi şehirde gönüllerince fotoğraf çektirebilirler. Daha sonra beş topraklar ya da 5 köyler olarak bilinen 1998 de Unesco Dünya Mirası olarak koruma altına alınan Cinque Terre’nin en önemli köylerini ziyaret edeceğiz. Cinque Terre, köylerin pastel turuncu, sarı, kızıl ve terra cota renklere boyanmış evlerinin gün batımı zamanı değişen renkleri, arka fonda dağların koyu yeşili ve ön planda denizin lacivert rengi ile ruhu okşayan epik bir manzara ortaya koyuyor. 1998’de UNESCO dünya mirası olarak koruma altına alınmış olup , dileyen misafirler iklim şartlarının durumuna göre deniz ve güneşten  faydalanabilirler. Turumuz sonrası geceleme otelimizde.


6. Gün: FLORANSA – ( PORTOFINO ) – MILANO

Sabah kahvaltı sonrasında Milano’ya hareket. ,Güzergah üzerinde arzu eden misafirlerimiz ile Portofino turu (45 Euro). Şarkılara ilham kaynağı olmuş ve pastel renkli evleriyle yıllarca hiç bozulmamış yapısıyla sizleri büyüleyecek olan gezimiz sonrasında Milano’ya hareket ve panoramik şehir turu. Turumuz esnasında ünlü opera binası La Scala, Duomo Meydanı ve Katedrali, birçok ünlü markanın bulunduğu keyifle alışveriş yapabileceğiniz La Galeria, Porta Romano görülecektir. Serbest zamanın ardından otelinize dönüş, geceleme otelinizde.


7. Gün: MILANO – (SIRMIONE & GARDA GÖLÜ & VERONA ) – VENEDIK

Sabah kahvaltı sonrasında Venedik’e hareket. Güzergah üzerinde düzenlenecek olan Sirmione & Garda Gölü & Verona  turu (55 Euro). ile Tarihteki en büyük aşk hikayesine konu olmuş Romeo ve Julietin evininde bulunduğ ve Roma’daki Coloseum arenasından sonra İtalya’daki en büyük arenaya ev sahipliği yapan kuzey İtalya’nın dükler şehri Verona’ya gidiyoruz. Güzergahımız üzerinde bulunan kuzey İtalya’daki göller bölgesinin en güzel örneklerinden Garda gölü ve Sirmione köyü turumuz esnasında göreceğimiz yerler arasındadır.  Tur bitimi Venedik’e hareket ve varışa istinaden şehir turu. Bu güzel şehirde özel tekne ile San Marco adasına geçerek San Marco Meydanı ve San Marco Kilisesi, Dükler Sarayı, Çan ve Saat Kulesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turu bitminde arzu eden misafirlerimiz Gondol turuna katılabilirler (25 Euro).Sonrasında Otelimize dönüş. Geceleme otelinizde.


8. Gün: VENEDİK – BOLOGNA – İSTANBUL

Sabah kahvaltı sonrasında havalimanına hareket. Türk Hava Yolları’nın TK 1862 sefer sayılı uçuşu ile saat 11.20‘da İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 14.45’te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

 


Tura Dahil Olan Hizmetler

• Türk Havayolları ile İstanbul(IST) – Bologna – İstanbul(IST) gidiş dönüş uçak bileti, 
• Programda belirtilen otellerde 7 gece oda kahvaltı bazında konaklamalar, 
• Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli, 
• San Marino, Roma, Floransa, Milano, Venedik panoramik şehir turları, 
• Profesyonel rehberlik hizmetleri 
• Özel tekne ile Venedik-San Marco adasına geçiş, 
• Otel vergileri & turist şehir vergileri, 
• Şehir giriş ücretleri.

Tura Dahil Olmayan Hizmetler

·Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro )  
·İsteğe bağlı seyahat sigortası (10 Euro) 
·Program dışı turlar ve kişisel harcamalar,  
·Yurtdışı çıkış vergisi  (15 TL), 
·Müze, ören yerleri ve buna benzer tüm giriş ücretleri,
·steğe bağlı şoför bahşişleri(5 Euro).

FİYAT TABLOSU

Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. Çocuk
19.09.2019 3*** Ve 4**** OTELLER629.00 €849.00 € 629.00 €0 - 2 Yaş 150.00 €
3 - 12 Yaş 599.00 €
-

VİZE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı


İlginizi Çekebilecek Diğer Fırsatlar
599.00
02.06.2019
7 GECE 8 GÜN
639.00
02.06.2019
4 gece 5 gün
Türk Havayolları
559.00
03.06.2019
4 gece 5 gün
Türk Havayolları ile