Tur Dönemini Seçiniz
Tur Kategorisi Seçiniz
Tur Takvimi İçin Tıklayın
>>> Tur Takvimi <<<
Otel veya Yer Adı
Giriş Tarihi...
Çıkış Tarihi...
Fiyat
Pansiyon
Kaç Kişi
1.Çocuk
2.Çocuk
Arkadaşlarınızla Paylaşın
Yılbaşı Kiev Turu3 gece 4 gün | 29 Aralık
Türk Havayolları ile 3 gece 4 gün
0.00
2 KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI FİYATI
Tur Programını İndir (PDF)
Tur Tarihleri
Kişi Sayısı
1. Çocuk
2. Çocuk
Turun Adı Yılbaşı Kiev Turu
Ulaşım Türk Havayolları ile
Vize

Vize Gerekmemektedir.

TUR PROGRAMI

1. Gün: İSTANBUL - KIEV

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Gezigen Turizm kontuarı önünde saat 05:30'da buluşma. Bilet, pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları TK457 tarifeli seferi ile saat 08:10'da Kiev'e hareket. Yerel saat ile saat 09:15'de Kiev'e varış ve panoramik şehir turu.  Vladimirskaya Caddesi, Opera Binası, Bale Binası ve Altın Kapı ile Ayasofya meydanını gördükten sonra dostluk tepesine çıkıp, fotoğraf molası vereceğiz. Tarihi Kiev silah fabrikası, parlamento binası, Mihaylovski Meydanı ve Kilisesi, Knyagine Olga Heykeli ve Andrevski yokuşu turumuzun devamında göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuzun ardından otele yerleşme ve serbest zaman.  Geceleme otelimizde.


2. Gün: KİEV

Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz düzenlenecek olan ekstra turlara katılabilirler. İlk olarak ekstra Pechersk Lavra Manastırı ve Mikro Minyatür Müzesi turu. XI. yy’ın ortalarında kurulan manastır, 27 hektarlık alanı ile SSCB içindeki en büyük manastırlardan biridir. Üst ve alt kısım olmak üzere iki bölümlü bu manastırda 12’si yerin üzerinde taş yapı şeklinde 6 tanesi ise yerin altındaki mağaralarda olmak üzere toplam 18 adet kilise bulunmaktadır. Bu mağaralar manastır içinde yaşamış ve kutsal olarak kabul edilen azizlerin mezarlığı olarak kullanılmaktadır. Bu yüzden dünyanın pek çok yerinden Slav Ortodoks Hristiyanları bu manastırı ziyaret etmektedir ve hacı mertebesine ulaşmaktadır. Ayrıca manastırın içinde dünyada başka bir eşi olmayan Mikro Minyatür Müzesi bulunmaktadır. Mikro Minyatür Müzesi’nde göreceğiniz, çoğu Guiness rekorlar kitabına girmiş olan minik eserler sizi büyük şaşkınlık içerisinde bırakacak. Turumuz sonrası serbest zaman.  Akşam arzu eden misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek olan Dinyeper Nehri’nde tekne turuna geçiyoruz. Turumuz esnasında, Avrupa’nın bu en büyük nehirlerinden birini tekneyle gezip günün yorgunluğunu atarken, Kiev’in akşam manzarasını en güzel yerlerden seyredeceğiz. Geceleme otelimizde.


3. Gün: KİEV

Sabah kahvaltısının ardından odalarımızın boşaltılması ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra II. Dünya Savaşı Müzesi ve Anavatan heykeli turu. 2. Dünya Savaşı zaferi anısına yapılmış olan yapı açık ve kapalı iki bölümden oluşur. Açık bölümde Sovyet Ordusunun Afgan savaşında ve 2. Dünya Savaşı’nda kullandığı savaş uçakları, tanklar, roketler sergilenmektedir. Kapalı kısım ise 3 kattan oluşur. Burada 2. Dünya Savaşı dönemine ait orijinal halleriyle saklanmış belge ve araçları yakından görme şansı bulacaksınız. Savaşın anlamsızlığı ve insanlığa verdiği büyük zararları çarpıcı örneklerle göreceğiz. Turumuzun ardından serbest zaman.  Geceleme otelimizde.


4. Gün: KİEV - İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşlatılması ve serbest zaman. Rehberimizin belirteceği saatte Kiev Havalimanı'na transfer. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardandan Türk Hava Yolları TK460 seferi ile saat 21:00'de İstanbul'a hareket.


5. Gün: İSTANBUL

00:20'de İstanbul'a varış. Turumuzun sonu.


Tura Dahil Olan Hizmetler

• Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul - Kiev - İstanbul gidiş/dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
• Havalimanı vergileri ve Atatürk Havalimanı yer hizmetleri
• Belirtilen otellerde toplam 3 gece oda kahvaltı konaklama
• Panoramik Kiev şehir turu
• Havalimanı - Otel - Havalimanı transferleri
• Profesyonel Türkçe tur liderliği hizmeti
• Zorunlu seyahat sigortası (Mesleki sorumluluk sigortası)
• KDV dahildir

Tura Dahil Olmayan Hizmetler

• Programlarda belirtilmeyen öğle ve akşam yemekleri
• Programa dahil olan yemeklerdeki içecekler
• Programda dahil olduğu açıkca belirtilmemiş her türlü hizmet
• Ekstra turlar
• Müze ve ören yerleri giriş ücretleri
• Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
• Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)
• Uçaklardaki fazla bagaj ücretleri
• SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Toplam tutar üzerinden sigorta firması tarafından %20 muafiyet uygulanmaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır.
• Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.

FİYAT TABLOSU

VİZE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı


İlginizi Çekebilecek Diğer Fırsatlar
449.00
29.12.2019
3 gece 4 gün
Türk Havayolları ile