Tur Dönemini Seçiniz
Tur Kategorisi Seçiniz
Tur Takvimi İçin Tıklayın
>>> Tur Takvimi <<<
Otel veya Yer Adı
Giriş Tarihi...
Çıkış Tarihi...
Fiyat
Pansiyon
Kaç Kişi
1.Çocuk
2.Çocuk
Arkadaşlarınızla Paylaşın
YILBAŞI ÖZEL BENELÜKS PARİS TURU7 GECE 8 GÜN |
ONUR AİR İLE 7 GECE 8 GÜN
0.00
2 KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI FİYATI
Tur Programını İndir (PDF)
Tur Tarihleri
Kişi Sayısı
1. Çocuk
2. Çocuk
Turun Adı YILBAŞI ÖZEL BENELÜKS PARİS TURU
Ulaşım
Vize

VİZE GEREKMEKTEDİR.

TUR PROGRAMI

1. Gün: İSTANBUL - DÜSSELDORF - LÜKSEMBURG

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Gezigentur kontuarı önünde saat 09:30'da buluşma. bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Onurair'i 8Q415 sefer sayılı uçuşu ile saat 11:35'de Düsseldorf'a hareket. Yerel saate göre 14:05'de varışımızın ardından, havalimanında bekleyen özel otobüsümüzle Düsseldorf panoramik şehir turu için hareket. Königsallee etrafında yapacağımız şehir turu sonrası Lüksemburg'a devam ediyoruz (230 km). Lüksemburg varışımıza istinaden yapacağımız panoramik şehir turumuzda; Dük Sarayı, Belediye Sarayı ve Askeri Meydan görülecek yerler arasındadır. (Gidilecek tarihe göre panoramik turumuz akşam saatleri, hava karardıktan sonra yapılabilir.) Tur sonrası otele yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.


2. Gün: LÜKSEMBURG - (REMICH & SCHENGEN TURU) - PARİS (SEINE NEHİR TURU - PARİS BY NIGHT)

Sabah kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve ardından Paris'e hareket  (360 km). Yol üzeri tüm grubun katılımıyla ekstra Remich & Schenge Turu'na katılma imkanı. Devamında Paris'e hareket ve varışımızı takiben yapılacak panoramik Paris şehir turumuzda; Eiffel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Champs Elysees, Zafer Meydanı ve Takı, Napolyon’un Mezarı, Obilisk Taşı ve Concorde Meydanı görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrasında arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Seine Nehir Turu'na  ve yine arzu edenler sonrasında ekstra olarak düzenlenecek olan Paris By Night Turu'na katılabilirler. Tur sonrası otelimize hareket ve odalara yerleşme. Geceleme otelimizde.


3. Gün: PARİS (PARİS KOMBİNE - LIDO SHOW)

Sabah kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden konuklarımız rehberimiz tarafından düzenlenecek olan ekstra Paris Kombine (Eiffell Kulesi, Lüksemburg Bahçeleri, Notre Dame, Benlux Duty Free, Sacre Coure Kilisesi ve Ressamlar Tepesi) Turu'na katılma imkanı. Yine arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Lido Show Turu'na katılabilirler.Turumuzun ardından otelimize hareket ve geceleme otelimizde.


4. Gün: PARİS (DISNEYLAND TURU)

Sabah kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden konuklarımız rehberiniz tarafından ekstra olarak organize edilen Disneyland Turu'na katılabilirler.  Turumuzun ardından otelimize geri dönüş ve geceleme otelimizde.


5. Gün: PARİS - (BRUGGE TURU) - BRÜKSEL

Sabah kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve Brüksel’e hareket (310 Km). Yol üzerinde tüm grubun katılımı ile ekstra Brugge Ortaçağ Kenti Turu. Dantel ve goblenleri ile ünlü bu şirin ortaçağ kentinin pazar yeri ve panoramik olarak Belfry Kulesini de gördükten sonra Brüksel'e hareket ve yapılacak panoramik şehir turumuzda; Kraliyet Sarayı, Adalet Sarayı, Brüksel Katedrali, Grand Place Meydanı, Manneken Piss Heykeli göreceğimiz yerler arasındadır. Ayrıca panoramik turumuzun bitimiyle Brüksel'in leziz çikolatalarından alma imkanını buluyoruz.  Şehir turumuzun ardından otelimize hareket ve odalara yerleşme. Geceleme otelimizde.


6. Gün: BRÜKSEL - AMSTERDAM (AMSTERDAM TEKNE)

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve Amsterdam'a hareket (200 KM). Amsterdam'a varışımıza istinaden panoramik Amsterdam şehir turumuz başlıyor. Turumuz esnasında; Museum Square, Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Hard Rock Cafe göreceğimiz yerler arasındadır. Arzu eden misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Amsterdam Tekne Turu'na katılabilirler. Turumuzun ardından otelimize hareket ve odalara yerleşme. Geceleme otelimizde.


7. Gün: AMSTERDAM (MARKEN & VOLENDAM - GRAND HOLLAND)

Sabah kahvaltısının ve tam gün serbest zaman. Arzu eden konuklarımız rehberimizin düzenleyeceği ekstra Marken-Volendam Turu ve/veya Grand Holland Turu'na yada her iki tura birlikte tam gün olarak katılabilirler. Turumuzun ardından otelimize geri dönüş ve geceleme otelimizde.


8. Gün: AMSTERDAM - İSTANBUL

Sabah kahvaltının ardından en geç saat 10:00'a kadar odaların boşaltılması ve serbest zaman. Ardından rehberimiz tarafından verilecek saatte Amsterdam Havalimanı'na hareket.  Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Onur Havayolları'nın 8Q372 sefer sayılı uçağı ile 14:55’de İstanbul’a uçuş ve yerel saate göre 19:25’de Atatürk Havalimanı'na varış ve turumuzun sonu.


Tura Dahil Olan Hizmetler

• Onur Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul - Düsseldorf gidiş, Amsterdam - İstanbul parkurunda dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
• Lüksemburg'da 1 gece, Paris'de 3 gece, Brüksel'de 1 gece ve Amsterdam da 2 gece olmak üzere toplamda 7 gece 3-4* otellerde oda-kahvaltı (7 continental kahvaltı) konaklama
• Alan - Otel - Alan transferleri ve özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri
• Düsseldorf, Lüksemburg, Paris, Brüksel ve Amsterdam’da panoramik şehir turları
• Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
• Havalimanı ve Güvenlik Vergileri
• Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortası)
• KDV dahildir.

Tura Dahil Olmayan Hizmetler

• Vize ücreti,servis bedeli 120 EURO
• Her türlü kişisel harcamalar ve otel extraları.
• Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)
• Müze ve ören yerleri girişleri
• Uçaktaki yiyecek - içecek servisi
• Yukarıda ve programda dahil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet
• SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Seyahat iptali nedeniyle tazminat başvurularında uygulanacak sigortalı katılım payı (muafiyet) vize ile ilgili iptallerde % 25, diğer hallerde %18 oranındadır.Teminat detayları sigorta şartnamesinde yer almaktadır.. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır.
• Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.

FİYAT TABLOSU

VİZE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı


İlginizi Çekebilecek Diğer Fırsatlar