Tur Dönemini Seçiniz
Tur Kategorisi Seçiniz
Tur Takvimi İçin Tıklayın
>>> Tur Takvimi <<<
Otel veya Yer Adı
Giriş Tarihi...
Çıkış Tarihi...
Fiyat
Pansiyon
Kaç Kişi
1.Çocuk
2.Çocuk
Arkadaşlarınızla Paylaşın
YILBAŞI ÖZEL CATANİA PALERMO TURU4 GECE 5 GÜN | 29 Aralık
TÜRK HAVAYOLLARI İLE 4 GECE 5 GÜN
449.00 €
2 KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI FİYATI
Tur Programını İndir (PDF)
Tur Tarihleri
Kişi Sayısı
1. Çocuk
2. Çocuk
Turun Adı YILBAŞI ÖZEL CATANİA PALERMO TURU
Ulaşım
Vize

VİZE GEREKMEKTEDİR.

TUR PROGRAMI

1. Gün: İSTANBUL - CATANIA

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde GEZİGENTUR yetkilileriyle saat 04:45'te buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemleri sonrası Türk Hava Yolları'nın TK1393 sefer sayılı uçuşu ile saat 06:55’te Catania’ya hareket ediyoruz. Yerel saate göre 08:10'da Catania’ya varışımızın ardından yapılacak olan panoramik Catania şehir turunda; Duomo Katedrali, Fontana Dell’elefante, Pizza Republica ve Etna Caddesi görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi otelimize hareket. Odalara yerleşmenin ardından serbest zaman. Geceleme otelimizde.


2. Gün: CATANIA ( ETNA - TAORMINA )

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak Etna ve Taormina Turu'na katılabilirler. Avrupa’nın en aktif yanardağlarından biri olan Etna ve İtalya’nın en şık Turizm merkezlerinden biri olan Taormina’yı göreceklerdir. Bu turu kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Tur bitimi otelimize dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.


3. Gün: CATANIA - PALERMO

Sabah odaların boşaltılması ve kahvaltı sonrasında Palermo'ya hareket. Yaklaşık olarak 3 saat süren otobüs yolculuğumuz sonrası Palermo’ya varış. Varışımızın ardından yapılacak olan panoramik Palermo şehir turunda; San Giovanni Katedrali, Politeama Meydanı, Palazzo Normanni, Quattro Canti Meydanı, Via Roma ve Via Liberta Caddeleri görülecek olan yerler arasındadır. Tur bitimi otelimize hareket, odalara yerleşme ve ardından serbest zaman. Geceleme otelimizde.


4. Gün: PALERMO (MONREALE VE CEFALU )

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak Monreale ve Cefalu Balıkçı Kasabası Turu düzenlenecektir. Palermo’nun 7 Km uzağında ki Conca D’ora vadisine Monreale de 12.yy yapılmış Arap, Bizans ve Norman mimari tarzlarının karışımı olan ve mozaik süslemeleriyle meşhur Monreale Katedrali, Norman Sarayı görülecek olan yerler arasındadır. Monreale sonrası Tiran Denizinin kıyısında tipik bir balıkçı kasabası olan Cefalu’ya hareket ediyoruz. Deniz kıyısında ki kayaların içerisine yapılmış evleriyle ünlü olan bu şirin kasabada Katedral Meydanı, tarihi çamaşırhane ve balıkçılar kapısını ziyaret ediyoruz. Daha sonra Cefalu’nun kendine özgü sokaklarında yürüyerek gezineceğiz. Tur bitimi otelimizegeri dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.


5. Gün: PALERMO - CATANIA - İSTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası, en geç saat 10:00'a kadar odaların boşaltılması ve rehberimiz tarafından belirtilecek saatte Catania Havalimanı'na hareket. Bilet, bagaj ve pasaport işlemleri sonrası Türk Hava Yolları'nın TK1396 sefer sayılı uçuşu ile saat 15:50'de  İstanbul’a hareket. Yerel saate göre 19:10'te Atatürk Havalimanı'na varış ve turumuzun sonu.


Tura Dahil Olan Hizmetler

• Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul - Catania - İstanbul gidiş- dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
• Catania'da 2 gece ve Palermo'da 2 Gece belirtilen kategorideki otellerde kahvaltı dahil konaklama
• Yarım günlük Catania ve Palermo panoramik şehir turları
• Havalimanı - otel - havalimanı ve tüm şehirler arası transferler
• Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
• Konaklama vergileri
• Havalimanı güvenlik ve yer hizmeti vergileri
• Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)
• K.D.V dahildir

Tura Dahil Olmayan Hizmetler

• İtalya vize ücreti ve vize hizmet bedeli 120 EURO
• Yurt dışı çıkış konut fonu bedeli 15 TL (Yurt dışı cıkış harclarını seyahat öncesi ilgili bankalara yatırmanız gerekmektedir.)
• Ekstra turlar
• Müze ve ören yerleri giriş ücretleri
• Öğle ve akşam yemekleri
• Yukarıda açık olarak belirtilmeyen tüm hizmetler
• SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Seyahat iptali nedeniyle tazminat başvurularında uygulanacak sigortalı katılım payı (muafiyet) vize ile ilgili iptallerde % 25, diğer hallerde %18 oranındadır.Teminat detayları sigorta şartnamesinde yer almaktadır.. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır.
• Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.

FİYAT TABLOSU

Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. Çocuk
29.12.2018 3*** OTEL449.00 €599.00 € 449.00 €0 - 2 Yaş 160.00 €
2 - 12 Yaş 449.00 €
-

VİZE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı


İlginizi Çekebilecek Diğer Fırsatlar
1499.00
27.12.2018
6 GECE 7 GÜN
Air Arabia Havayolları ile
659.00
28.12.2018
7 GECE 8 GÜN
499.00
28.12.2018
7 GECE 8 GÜN