Tur Dönemini Seçiniz
Tur Kategorisi Seçiniz
Tur Takvimi İçin Tıklayın
>>> Tur Takvimi <<<
Otel veya Yer Adı
Giriş Tarihi...
Çıkış Tarihi...
Fiyat
Pansiyon
Kaç Kişi
1.Çocuk
2.Çocuk
Arkadaşlarınızla Paylaşın
YILBAŞI ÖZEL ORTA AVRUPA TURU7 GECE 8 GÜN |
TÜRK HAVAYOLLARI İLE 7 GECE 8 GÜN
0.00
2 KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI FİYATI
Tur Programını İndir (PDF)
Tur Tarihleri
Kişi Sayısı
1. Çocuk
2. Çocuk
Turun Adı YILBAŞI ÖZEL ORTA AVRUPA TURU
Ulaşım
Vize

VİZE GEREKMEKTEDİR.

TUR PROGRAMI

1. Gün: İSTANBUL - BUDAPESTE

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde Gezigentur kontuarında saat 06:30’da buluşma. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları TK 1035 nolu seferi ile saat 08:20’de Budapeşte’ye hareket, saat 08:20'de varış. Varışımızı takiben Budapeşte şehir turu. Görülecek yerler: Kahramanlar Meydanı, Andrassy Caddesi, Opera, Parlamento, Zincirli Köprü, Citadella Kalesi, Özgürlük Anıtı,  Elizabeth Köprüsü ... Sonrasında otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Arzu edenler için ekstra Çigan Gecesi turuna katılma imkanı. Geceleme otelimizde.


2. Gün: BUDAPEŞTE

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenler için ekstra tam günlük Esztergom & Visegrad & Szentendre gezisi ve akşam ki ekstra Tuna nehrinde tekne gezisi turlarına katılma imkanı. Geceleme otelimizde.


3. Gün: BUDAPEŞTE - VİYANA

Sabah kahvaltı sonrası özel otobüsümüzle Viyana’ya hareket. (Şehirlerarası otobüs yolculuğu sırasında ekstra Bratislava şehir turu) Varışımızı takiben şehir turu. Görülecek yerler: Opera Binası, Sanat Tarihi Müzesi, Parlamento Binası, Belediye Binası, Hof Theatre, Üniversite, Votiv Kilisesi, Maria Teresa Meydanı ...Sonrasında otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Akşam arzu edenler için ekstra Klasik Müzik Konseri turuna katılma imkanı. Geceleme otelinizde.


4. Gün: VİYANA

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenler için yarım günlük ekstra Mayerling – Seegrotte ( Viyana Ormanları Turu ) ile akşamki ekstra Grinzing Meyhaneleri turlarına katılma imkanı. Geceleme otelimizde.


5. Gün: VİYANA - PRAG

Sabah kahvaltı sonrası özel otobüsümüzle Prag’a hareket. (Şehirlerarası otobüs yolculuğu sırasında ekstra Cesky Krumlov turu) Varışımızı takiben Prag şehir turu. Görülecek yerler: Prag Kalesi, St. Vitus Katedrali, Charles Köprüsü, Eski Şehir Meydanı, Astronomik Saat, Mustek Meydanı ve Vaslavske Bulvarı ... Sonrasında otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Akşam arzu edenler için ekstra Vltava nehrinde yemekli tekne gezisi turuna katılma imkanı. Geceleme otelimizde.


6. Gün: PRAG

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenler için ekstra öğle yemekli Karlovy Vary ve akşam ki ekstra Folklorik Çek Gecesi turlarına katılma imkanı. Geceleme otelimizde.


7. Gün: PRAG

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenler için ekstra Dresden ve / veya Terezin Nazi Kampı ve akşam ki ekstra Ortaçağ Gecesi turlarına katılma imkanı. Geceleme otelimizde.


8. Gün: PRAG - İSTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Akşamüzeri havalimanına transfer, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları TK 1770 nolu seferı ile saat 18:45'de İstanbul'a hareket, saat 23:25'de varış ve turumuzun sonu.


Tura Dahil Olan Hizmetler

• Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul - Budapeşte ve Prag - İstanbul uçak biletleri
• Havalimanı ve güvenlik vergileri, Atatürk havalimanı yer hizmetleri
• Özel otobüslerimiz ile Budapeşte – Viyana – Prag arası ulaşımlar
• Havalimanı – Otel – Havalimanı transferleri
• Seçilen kategori otellerde Budapeşte 2, Viyana 2, Prag 3 gece toplam 7 gece oda +  kahvaltı konaklama
• Panoramik Budapeşte, Viyana ve Prag şehir turları (Müze girişlerini içermez)
• Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
• Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)
• KDV Dahildir.

Tura Dahil Olmayan Hizmetler

• Macar veya Çek Schengen vize ücretleri 110 EUR
• Ekstra turlar (Ekstra tur günleri değişebilir.)
• Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)
• SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır. (Seyahat iptali nedeniyle tazminat başvurularında uygulanacak sigortalı katılım payı (muafiyet) vize ile ilgili iptallerde % 25, diğer hallerde %18 oranındadır.Teminat detayları sigorta şartnamesinde yer almaktadır.) Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır.
• Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.
• Orta Avrupa turlarında misafirlerimizin seyahat sigortalarını yanlarında bulundurma zorunluluğu vardır. Seyahat sigortalarını yanlarında bulundurmayan misafirlerimize ilgili ülke polisi tarafından kişi başı 10 EURO'dan başlayan cezalar verilebilmektedir. Seyahat sigortasını yanında bulundurmadığı için ilgili ceza ile karşılaşılması durumunda sorumluluk misafirlerimize aittir.
• Türk Hava Yolları uçuşlarında her kişinin 1 bagaj ve 20 kilo hakkı vardır. 20 kiloyu geçen bagajlar için ücret farkı ödenmesi gerekmektedir. Eşli - çocuklu dahi olsa 20 kilo sınırı aşılamamakta ve fark ödenmesi gerekmektedir. Bu sebeple her kişi için 1 bagaj tavsiye edilir. El bagajları maksimum 7 kilo olmalıdır.
• Ankara - İzmir - Antalya çift yön iç hat bağlantı kişi başı 60 EUR
• Diğer iller çift yön iç hat bağlantı kişi başı 110 EUR
• Kıbrıs çift yön iç hat bağlantı kişi başı 130 EUR

FİYAT TABLOSU

VİZE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı


İlginizi Çekebilecek Diğer Fırsatlar