Tur Dönemini Seçiniz
Tur Kategorisi Seçiniz
Tur Takvimi İçin Tıklayın
>>> Tur Takvimi <<<
Otel veya Yer Adı
Giriş Tarihi...
Çıkış Tarihi...
Fiyat
Pansiyon
Kaç Kişi
1.Çocuk
2.Çocuk
Arkadaşlarınızla Paylaşın
YUNANİSTAN - MAKEDONYA TURU2 GECE 3 GÜN | 04 Nisan
LUX OTOBUSLER İLE ULAŞIM.. PROMOSYON YUNANİSTAN MAKEDONYA TURU
119.00 €
2 KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI FİYATI
Tur Programını İndir (PDF)
Tur Tarihleri
Kişi Sayısı
1. Çocuk
2. Çocuk
Turun Adı YUNANİSTAN - MAKEDONYA TURU
Ulaşım OTOBÜS İLE
Vize

SCHENGEN VİZESİ GEREKMEKTEDİR

TUR PROGRAMI

1. Gün: İSTANBUL –SELANİK

Akşam saat 22.00 de Kadıköy evlendirme dairesi, 23.00 de Beşiktaş Yıldız Camii ve 23.45’de Bakırköy Ömür Plaza önünden hareket. Kalkış saatlerinden en geç yarım saat önce belirtilen yerlerde bulunmanız gerekmektedir. Yaklaşık 2,5 saatlik yolculuğun ardından gümrük ve pasaport işlemlerinin tamamlanması ve ardından Yunanistan’a geçerek, Xanthi Dedeağaç, Komotini Gümülcine, Alexandropouli İskeçe ve Kavala üzerinden Selanik’e doğru yola çıkış.

 


2. Gün: SELANİK – BİTOLA

Kavala yakınlarında ve Selanik yakınlarında verilecek molalar sonrasında Yunanistan ve Makedonya gümrük ve pasaport işlemlerinin ardından otele varış. Bitola şehir turu. Tur esnasında önce Bitola şehrinde Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Atatürk’ün okuduğu askeri okul İdadi’yi ve Atatürk müzesini ziyaret. Bitola çarşısında yürüyüş yapıp Yeni Cami, Kavala yakınlarında ve Selanik yakınlarında verilecek molalar sonrasında Yunanistan ve Makedonya gümrük ve pasaport işlemlerinin ardından otele varış. Bitola şehir turu. Tur esnasında önce Bitola şehrinde Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Atatürk’ün okuduğu askeri okul İdadi’yi ve Atatürk müzesini ziyaret. Bitola çarşısında yürüyüş yapıp Yeni Cami, Türk Çarşısı ,tarihi sokaklar, Kapalı Çarşı, İshak Paşa Cami ve Saat Kulesi gezisi. Geceleme otelde.

 


3. Gün: BİTOLA ( ÜSKÜP –TETOVA-OHRI)

 Otelde alınacak açık büfe sabah kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyenler saat 08.00’de ekstra Üsküp Ohrid şehir turuna katılabilirler. (75 Euro). Yapılacak tur esnasında önce Üsküp’e hareket edilecek. Göreceğiniz yerler arasında Saat Kulesi, Türk Çarşısı, İsa Bey Camii, Murat Paşa Camii, Kapan Hanı, Sulu Han, Davut Paşa Hamamı, Taş Köprü, Makedonya Meydanı bulunmaktadır. Ardından Tetova’ya Kalkandelen hareket. Burada Makedonya’daki en ilginç Osmanlı eserlerinden biri Alaca Cami’yi ziyaret ederek, Hacı Bektaş Harabati Tekkesini gezecek ve Dergah’da derviş ile sohbet etme imkanı bulacaksınız. Ardından Ohri’ye hareket. Yaklaşık bir buçuk saatlik yolculuk sonunda Ohri’ye varış ardından kısa bir yürüyüş ile Ohri Camii, Ohri Çarşısı, Safranbolu evlerini andıran mimarisi ile Eski Osmanlı Evleri, Aya Sofya Kilisesi ve balkanların en büyük ve en popüler göllerinden biri olan Ohri gölü görülecek yerler arasında. Ohri Kalesi’ni panoramik olarak otobüsten gördükten sonra, alışveriş ve yemek için kısa bir serbest zaman ardından Bitola’ya hareket. Otele dönüş. Geceleme otelde.


4. Gün: BİTOLA – SELANİK- KAVALA – İSTANBUL

Otelde alınacak açık büfe sabah kahvaltı ardından saat 0700’de otelden çıkış. Yaklaşık 3 saatlik bir yolculuk ardından Selanik’e varış. Selanik panoramik şehir gezisinde, Yunanistan’ın en büyük Kilisesi olan Aya Dimitros Kilisesi, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu ulu önder Atatürk’ün doğduğu ve yaşadığı ev, Aya Sofya Kilisesi, Osmanlı Hamamı, Osmanlı Cami, Bedesten, Beyaz Kule, Döner Kule, Uluslarası Fuar alanını görülecek yerler arasında. Selanik’ in kafeleri ve mağazaları ile meşhur kordon boyunda yürüyüş yapıp Aristotales meydanında verilecek serbest zaman ardından Büyük İskender heykelini görüp Kavala’ya hareket. Kavala’ya varış ve Kavala panoramik şehir turu; İmarethane, Su Kemerleri, Kavalı Mehmet Ali Paşa’nın konağı, Kavala Kalesi panoramik olarak, Belediye Binası, Kavala çarşısı, Kordon gezileri. Öğle yemeği molasında Yunanistan’ın meşhur deniz ürünleri ve mezelerinin tadına bakma fırsatı. Öğle yemeği için verilecek serbest sonrası İstanbul’a hareket. Gümrük ve pasaport işlemleri sırasında Yunan Freeshop’ında alışveriş imkanı. Güzergah üzerinde verilecek yemek molasını takiben İstanbul’a varış ve turun sonu.


Tura Dahil Olan Hizmetler

• Lüks otobüslerle ulaşım
• Şehir turları
• 3 yıldızlı Bitola’da 3 gece konaklama ve açık büfe kahvaltı
• Türkçe rehberlik hizmeti

Tura Dahil Olmayan Hizmetler

• Seyahat Sigortası 15 €
• Yunanistan vizesi 110 €
• Yurtdışı çıkış Pulu 15 TL
• Öğle ve akşam yemekleri
• Extra turlar

FİYAT TABLOSU

Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. Çocuk
04.04.2019 3*** OTEL119.00 €189.00 € 119.00 €0 - 2 Yaş 30.00 €
3 - 12 Yaş 99.00 €

VİZE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı


İlginizi Çekebilecek Diğer Fırsatlar
119.00
04.04.2019
2 GECE 3 GÜN
OTOBÜS İLE
79.00
07.05.2019
1 GECE 3 GÜN
OTOBÜS
109.00
30.05.2019
1 GECE 2 GÜN
GEMİ